خانه / اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز / دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس

دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس

دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس ، دامادی که عروس را در با دندان گاز گرفت و کشت (عکس) ، هدیه‌ای مرموز که جان عروس و داماد جوان را گرفت ، سفره هفت سین عروس به همراه بهترین دکوراسیون خانه عروس ، بارش برف مانع عروس داماد به مراسم عروسی شد ، لباس عروس ۲۰۱۸؛ لباس عروس بدنما و طرح شکوفه دار .

دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس
قتل عروس با گاز گرفتن داماد نوعروس نگون بدخت در ماه عسل بخاطر گازگرفته شدن از طرف شوهرش جان داد به گزارش پارس ناز داماد جوان , ماه عسل خود وعروس سی و ۲ ساله اش را با گاز گرفتن خونین کرد! ماه‌ عسل کابوسوار در شرم‌الشیخ مصر عروس جوان را …

دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس

دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس

قتل عروس با گاز گرفتن داماد نوعروس نگون بدخت در ماه عسل بخاطر گازگرفته شدن از طرف شوهرش جان داد به گزارش پارس ناز داماد جوان , ماه عسل خود وعروس سی و ۲ ساله اش را با گاز گرفتن خونین کرد! ماه‌ عسل کابوسوار در شرم‌الشیخ مصر عروس جوان را به کام مرگ کشاند.

 

همه چیز در مورد عروس عکس قتل گاز

به گزارش پارس ناز سوفی دانن ۳۲ ساله، چند روز بعد از ازدواج با گرگوری وانده ویور ۳۵ ساله توسط او به قتل رسید.گرگوری وانده ویور، کماندوی سابق، به جرم کتک زدن و گاز گرفتن همسر باردارش در ماه‌عسل شان که منجر به مرگ او شد برای ۲۵سال راهی زندان می‌شود.

 

جزییات مطلب عروس و عکس و قتل و گاز را میخوانید .

سوفی دانن تنها چند روز بعد از بر تن کردن لباس عروس در شرم‌الشیخ مصر به قتل رسید. خانوده او اعلام کرده‌اند که به شدت با ازدواج این دو مخالف بودند. پدر او تنها چند دقیقه ییش از راهی شدن آنها به ماه‌عسل به دخترش گفته بود: می ترسم دیگر برنگردی. جسد پوشیده از خراش و آثار گازگرفتگی دانن که باردار بود دو روز بعد از وقع قتل در حمام هتل پیدا شد. شوهرش پلیس را خبر کرده بود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس

 

بنا بر گزارش پزشکی قانونی، قتل او بر اثر کتک خوردن و گاز گرفته شدن رخ داده است. خانواده‌ی دانن اعلام کرده‌اند که او مرتبا از شوهرش کتک می‌خورده است. یکی از دوست‌های‌ او شهادت داد که حتی روز عروسی بدنش پر از جای زخم بود.

قویترین مرد جهان در دیدار با رهبر انقلاب + عکس

 

توضیحات بیشتر در موردعروس عکس قتل گاز

پدر سوفی در مراسم عروسی شرکت نکرده بود و قبل از ماه عسل به دخترش هشدار داده بود که با وانده نرود. “وقتی گفت برای ماه‌عسل به مصر می‌روند به او هشدار دادم و گفتم می‌ترسم دیگر برنگردی.

 

شما مطلب دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس را می خوانید .

وانده که کماندوی سابق ارتش بلژیک است در دادگاهی در مصر با مجازات ۲۵ سال زندان مواجه شده است. حکمی که کمی خاطر خانواده‌ی دانن را آسوده کرده. یکی از اعضای خانواده‌ی او می‌گوید: خیلی خوشحالیم که او در مصر محاکمه شد نه بلژیک، چون به احتمال زیاد آنجا حکمش سبکتر بود. دانن از ازدواج قبلی خود دو بچه‌ی ۸ و ۱۰ ساله داشت.

دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس

عروس عکس قتل گاز

 

عروس و داماد به جرم عاشق بودن اعدام شدند! +عکس

به نقل از سایت تاپ ناب و به گزارش پارس عروس و داماد به جرم عاشق بودن اعدام شدند! +عکس و

قتل عروس و داماد عاشق
دختر و پسر عاشق بدون رضایت خانواده هایشان با هم ازدواج کرده بودند که با حکم ریش سفیدان توسط بستگان و نزدیکانشان به قتل رسیدند و در گورستانی دور افتاده دفن شدند.
مرگ تلخ عروس و داماد عاشق به دست بستگانشان
دختر و پسر جوان بدون رضایت پدر و مادرشان با هم ازدواج کردند و به زیر یک سقف رفتند که در تصمیمی وحشتناک توسط ریش سفیدان، به قتل رسیدند.
موضوع قتل «حسنی و هادی» زمانی به پلیس گزارش شد که تعدادی از دوستانشان از ناپدید شدن ناگهانی آنها نگران شده و با پلیس تماس گرفته بودند. با آغاز تحقیق برای یافتن ردپایی از زوج گمشده، مأموران رد خونی را جلوی خانه عروس و داماد پیدا کردند و به این ترتیب پرونده در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. سرانجام ۹ …
الهام حمیدی با گریم و لباس عروس در تخته گاز + تصاویر

دستور پخت قیمه نثار قزوین خوشمزه و مجلسی


این روزها تصویر برداری فیلم سینمایی تخته گاز به کارگردانی محمد آهنگرانی همزمان با تدوین آن ادامه دارد. الهام حمیدی تصاویری از پشت صحنه و تست گریم خود در این فیلم را منتشر کرد.ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی تخته گازفیلم سینمایی تخته گاز به کارگردانی محمد آهنگرانی با بازی سام درخشانی و الهام حمیدی چند ماهی است که تصویربرداری خود را آغاز کرده است و با پیوستن بازیگران جدید به این پروژه سینمایی تدوین آن همزمان با تصویربرداری ادامه دارد.بازیگران فیلم تخته گازسام درخشانی داریوش فرهنگ کامبیز دیرباز بیژن بنفشه خواه الهام حمیدی لیلا اوتادی رز رضوی نیما شاهرخ شاهی پرستو صالحی امیرعلی معروفعباس محبوبمجید شهریاری اسدالله یکتا سیامک اشعریون صبا گرگین پورشادی قنبری فاطمه ابراهیمی عادل حبیب زاده عرفان حسینی عادل سیفی امیر جوانمرد حمید عجمی فاطمه مجلسی یعقوب جعفریالهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون تصاویری از تست گریم فیلم جدیدش به نام «تخته گاز»، را در صفحه اینستاگرام خود …
دامادی که عروس را در با دندان گاز گرفت و کشت (عکس)

دامادی که عروس را در با دندان گاز گرفت و کشت (عکس)

مجموعه : مطالب اختصاصی ایران ناز

دامادی که عروس را در با دندان گاز گرفت و کشت (عکس)
 
نوعروس نگون بدخت در ماه عسل بخاطر گازگرفته شدن از طرف شوهرش جان داد ! به گزارش ایران ناز داماد جوان , ماه عسل خود و عروس سی و دو ساله اش را با گاز گرفتن خونین کرد! ماه‌عسل کابوس‌وار در شرم‌الشیخ مصر عروس جوان را به کام مرگ کشاند.
 
به گزارش ایران ناز سوفی دانن ۳۲ ساله، چند روز بعد از ازدواج با گرگوری وانده ویور ۳۵ ساله توسط او به قتل رسید.
 

ردپای کارت اعتباری در تمدن ایران باستان + عکس

 
گرگوری وانده ویور، کماندوی سابق، به جرم …

  • اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز
  • دامادی که عروس را گاز گرفت به قتل رساند +عکس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *