خانه / اخبار سیاسی / شلیک موشک بالستیک یمن به نیروگاه برق نجران

شلیک موشک بالستیک یمن به نیروگاه برق نجران

شلیک موشک بالستیک یمن به نیروگاه برق نجران ، (ویدئو) شلیک موشک بالستیک روسیه ، شلیک موشک بالستیک انصارالله به بزرگترین شرکت نفتی عربستان ، ارتش یمن از یک موشک بالستیک جدید رونمایی کرد ، شلیک موشک یمن به تأسیسات نفتی عربستان ، ۷ موشک شلیک شده از یمن را رهگیری کردیم .
خبرگزاری مهر: به نقل از المسیره، ارتش یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک به نیروگاه برق «نجران» واقع در جنوب عربستان خبر داد.
بر اساس این گزارش، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد که یک فروند موشک بالستیک کوتاه برد از نوع «بدر ۱» را به جنوب …

خبرگزاری مهر: به نقل از المسیره، ارتش یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک به نیروگاه برق «نجران» واقع در جنوب عربستان خبر داد.

بر اساس این گزارش، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد که یک فروند موشک بالستیک کوتاه برد از نوع «بدر ۱» را به جنوب عربستان شلیک کرده‌ است.

همه چیز در مورد بالستیک برق شلیک موشک نیروگاه یمن
جزییات مطلب بالستیک و برق و شلیک و موشک و نیروگاه و یمن را میخوانید .

کشته شدن دهها نظامی سعودی / شلیک موشک بالستیک یمن به محل تجم

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس کشته شدن دهها نظامی سعودی / شلیک موشک بالستیک یمن به محل تجمع مزدوران و به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک منبع نظامی به خبرگزاری رسمی یمن گفت: واحد موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک را به محل تجمع مزدوران در ناحیه الهاملی در بخش موزع در استان تعز شلیک کردند.وی افزود: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن تلاش مزدوران برای پیشرفتی در منطقه التشریفات در بخش الجحملیه را خنثی و شماری از آنها را کشته یا زخمی کردند.یک منبع نظامی دیگر نیز به خبرگزاری رسمی یمن گفت: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در طول ۲۴ ساعت گذشته دهها نظامی و مزدور سعودی را کشتند.وی افزود: ۱۳ نفر از این نظامیان و مزدوران توسط واحد تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن شکار شدند.انتهای پیام/.

شما پست کشته شدن دهها نظامی سعودی / شلیک …
شلیک موشک بالستیک ارتش یمن به فرودگاه ملک خالد ریاض

نیروگاه هسته‌ای بوشهر در یک نگاه+ اینفوگرافیک

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس شلیک موشک بالستیک ارتش یمن به فرودگاه ملک خالد ریاض و به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با یک فروند موشک بالستیک از نوع برکان H2  (آتشفشان)، فرودگاه بین‌المللی ملک خالد در ریاض را در هم کوبید.تاکنون جزئیاتی درباره خسارت‌های جانی و مالی این حمله موشکی نیروهای یمنی، اعلام نشده است.یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن پیش از این در  تاریخ سیزدهم آبان، یک فروند موشک بالستیک از نوع برکان H2  (آتشفشان) به فرودگاه بین‌المللی الملک خالد در ریاض پایتخت سعودی شلیک کرده بودند.در پی حمله جنگنده‌های ائتلاف سعودی به یک منزل مسکونی به منطقه بنی معین در بخش رازِح در صعده یمن واقع در شمال این کشور، ۵ نفر به شهادت رسیدند.حملات عربستان سعودی به یمن از ششم فروردین ماه گذشته آغاز شده که ین حملات به‌جز ویرانی …
شلیک موشک بالستیک یمن به جنوب عربستان


خبرگزاری مهر: به نقل از المسیره، یگان موشکی ارتش و کمیته ‌های مردمی یمن موشک بالستیک «بدر ۱» به منطقه نجران در جنوب عربستان شلیک کردند.
نیروهای یمنی یک فروند موشک میان برد از نوع «بدر یک» را به مواضع نظامیان سعودی در منطقه «الواجب» نجران واقع در جنوب عربستان شلیک کردند.
یگان موشکی ارتش یمن تاکنون با این موشک‌ها توانسته تأسیسات نفتی شرکت ملی آرامکو عربستان و پایگاه های نظامی این کشور را در امتداد مرز یمن هدف قرار دهد.
عربستان همراه با چند کشور دیگر از فروردین سال ۹۴ اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور با هدف بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرد.
این تجاوز نظامی هیچ دستاوردی برای ریاض و متحدانش نداشته و تنها سبب ویرانی کشور یمن و کشتار و آوارگی مردم این کشور شده است …

مشکل برق مازندارن برطرف شد
  • اخبار سیاسی
  • شلیک موشک بالستیک یمن به نیروگاه برق نجران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *