خانه / فوتبال / بیستمین کلین‌شیت آسیایی رحمتی

بیستمین کلین‌شیت آسیایی رحمتی

بیستمین کلین‌شیت آسیایی رحمتی ، رحمتی آماده ششمین کلین شیت ، ۵ کلین شیت بیرانوند در ۶ دیدار آسیایی ، واکنش اینستاگرامی مهدی رحمتی به درخشش حسینی در دروازه استقلال! عکس ، واکنش مهدی رحمتی به درخشش حسینی ، تمرینات شرودینگر، رحمتی را سرحال کرد .
ورزش سه: مهدی رحمتی در دیدار با الهلال موفق شد باز هم در آسیا کلین شیت کند تا آبی ها بی دردسر راهی مرحله بعدی مسابقات شوند.
کاپیتان استقلالی ها در این دیدار البته روز سختی داشت و در دو مرحله با واکنش های بسیار خوب خود توانست دروازه استقلال را بسته …

ورزش سه: مهدی رحمتی در دیدار با الهلال موفق شد باز هم در آسیا کلین شیت کند تا آبی ها بی دردسر راهی مرحله بعدی مسابقات شوند.

کاپیتان استقلالی ها در این دیدار البته روز سختی داشت و در دو مرحله با واکنش های بسیار خوب خود توانست دروازه استقلال را بسته نگه دارد تا کلین شیت شماره ۲۰ دروازه بان استقلال ثبت شود.

همه چیز در مورد بیستمین سه مهدی رحمتی ورزش

مهدی رحمتی با ثبت این کلین شیت در آسیا دوباره در کنار چنگ ژنگ با ۲۰ کلین شیت در صدر رکوردداران کلین شیت های آسیا قرار گرفت تا دوباره نفر اول این لیست باشد.

رحمتی در دیدار حساس استقلال در جام حذفی نیز دروازه بان اول استقلال در فینال خواهد بود و باید برای این دیدار حساس در دیدارهای لیگ برتر آماده شود.

جزییات مطلب بیستمین و سه و مهدی رحمتی و ورزش را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بیستمین کلین‌شیت آسیایی رحمتی

رحمتی آماده ششمین کلین شیت

ورزش سه: مهدی رحمتی از زمانی که شفر به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است، در ۴ بازی در لیگ، ۲ بازی در جام حذفی و یک بازی در لیگ قهرمانان آسیا در درون دروازه استقلال قرار گرفته است و امشب مقابل الهلال هشتمین بازی خود را تجربه می کند.
مهدی رحمتی که به دلیل شرایط حساس حسینی و این که او برای حضور در جام جهانی شانس دارد در این هفته ها کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده است، در بازی هایی که برای استقلال بازی کرده آمار موفقی را به ثبت رسانده است و موفق شده در ۷ بازی ۵ بار دروازه خود را بسته نگه دارد و در این مدت تنها از صنعت نفت در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و بازی با نفت تهران در هفته بیست و ششم لیگ برتر دروازه اش باز شده است.
مهدی رحمتی که …
پاسخ مجری جنجالی به اعتراضات ایسکو

با اپلیکیشن واقعیت افزوده ناسا، فضاپیماهای واقعی را به صورت سه بعدی تماشا کنید

ورزش سه: دیدار برگشت رئال مادرید و یوونتوس کاملا جنجالی شد و بازتاب بسیار گسترده ای در رسانه های دنیا داشت.
 پنالتی اعلام شده در دقیقه ۹۳ به سود رئال، باعث خشم یوونتوسی ها و مخالفان رئال شد. آنها اعتقاد داشتند که برخورد بین عطیه و لوکاس پنالتی نبوده و صعود رئال یک سرقت بزرگ بوده است.
خوانما کاستانیو، مجری باسابقه رادیو کوپه، در گزارش پس از بازی خود، صحبت هایش را با ذکر این نکته شروع کرد:« صعود رئال به یک رسوایی جهانی تبدیل شده است. رئالی ها صعود را معجزه می دانند و مخالفانش آن را به یک سرقت تشبیه کرده اند.»
 

همین مجری سال گذشته بازگشت تاریخی بارسا مقابل پی اس جی و پیروزی ۶-۱ آبی اناری ها را ستوده بود بدون اینکه از اشتباهات مسلم داور بازی صحبتی به میان بیاورد.
ایسکو، ستاره رئال در واکنش به این برخورد دوگانه، اعتراض …
ربیع‌خواه و محبوبیت باورنکردنی در آزادی

ورزش سه: در شرایطی که حضور مستمر شماره ۱۸ در لیست برانکو ایوانکوویچ و در ترکیب پرسپولیس با انتقادات زیادی از سوی هواداران همراه بود، این هافبک پرتلاش در جدال مقابل پارس جنوبی دچار مصدومیت و خانه نشینی شد.
ربیع خواه که با گرمکن پرسپولیس در کنار زمین حاضر شده بود، در زمان گرم کردن بازیکنان با استقبال گرم آنها مواجه شد.
 

 

 
عکس: امیرحسین خیرخواه

  • فوتبال
  • بیستمین کلین‌شیت آسیایی رحمتی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *