خانه / خبر / ارسال نامه به اپراتورهای ثابت و همراه کشور

ارسال نامه به اپراتورهای ثابت و همراه کشور

ارسال نامه به اپراتورهای ثابت و همراه کشور ، ارسال نامه به ایران، ترکیه و روسیه درباره سوریه ، ارسال نامه‌های دارای تاریخ انقضا در جی‌میل ، ارسال پرونده «محمد ثلاث» به دیوان عالی کشور ، امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت علوم ، تکذیب ارسال پرونده راننده اتوبوس خیابان پاسداران به دیوان عالی کشور .
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارسال نامه به همه اپراتورهای ثابت و همراه برای حفظ حریم خصوصی کاربران خبر داد.می خواهیم ببینیم اپراتورها درباره اطلاعات مردم چه ابزار، فرایند و برنامه ای دارندمعاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد که رگولاتوری، اپراتورها و کسانی که از این سازمان پروانه کسب گرفته …

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارسال نامه به همه اپراتورهای ثابت و همراه برای حفظ حریم خصوصی کاربران خبر داد.

می خواهیم ببینیم اپراتورها درباره اطلاعات مردم چه ابزار، فرایند و برنامه ای دارند

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد که رگولاتوری، اپراتورها و کسانی که از این سازمان پروانه کسب گرفته و قرار است در فضای کسب و کار فعالیت کنند، امانتدار مردم هستند.

همه چیز در مورد ارسال ثابت سازمان کشور معاون نامه همراه

مجید حقی گفت: اپراتورها باید درباره صیانت از اطلاعات مردم حساس باشند و به همین دلیل باید سازوکاری برای صیانت از این امانت تدوین کنند.

وی از برنامه رگولاتوری برای بررسی عملکرد اپراتورها در حفظ و صیانت اطلاعات مردم خبر داد و افزود: باید سازوکار، ابزار، فرایند پشتیبانی و استانداردی که اپراتورها در زمینه حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران دارند، مشخص شود زیرا امانات مردم نزد آنهاست که باعث رشد، سودآوری و ارتقاء می شود. اپراتورها باید حداکثر دقت و انرژی خود را در صیانت از اطلاعات مردم به کار گیرند.

جزییات مطلب ارسال و ثابت و سازمان و کشور و معاون و نامه و همراه را میخوانید .

حقی از ارسال نامه ای به همه اپراتورهای ثابت و همراه کشور برای حفظ حریم خصوصی کاربران خبر داد وگفت: اپراتورها پیشتراعلام کرده بودند توجه خاصی به حفظ اطلاعات مردم دارند و به وظایف خود در این زمینه آگاهند اما سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نامه ای، از آنها خواست تا سازوکار، فرایند، ابزار، تجهیزات و استانداردی که در زمینه حفظ و صیانت اطلاعات مردم دارند را اعلام کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ارسال نامه به اپراتورهای ثابت و همراه کشور

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه اپراتورها برای تضمین ادعاهایشان، باید سازوکار، ابزار و فرایند پشتیبانی خود را مشخص کنند، افزود: اپراتورها کم و بیش اسنادی را فرستادند اما در تراز مورد نظر و متناسب با آنچه ادعا شده، نبود.

ادعای معاون رئیس‌ جمهور آمریکا علیه ایران

براین اساس مقرر شد از نزدیک عملکرد آنها و ریشه فرایندها و روشی اجرایشان را بررسی و مشخص کنیم که آیا اقداماتشان تابع استاندارد است و یا طبق نظرات سازمانی آنهاست.

برای اینکه فرایند بررسی دو طرفه باشد و ما نسبت به سازوکارها اپراتورها مطلع شویم و آنها از محفوظ بودن این بررسی ها مطمئن باشند، تیمی متشکل از حوزه های مختلف فنی و غیرفنی را معرفی کردیم. می خواهیم ببینیم اپراتورها درباره اطلاعات مردم چه ابزار، فرایند و برنامه ای دارند و در برنامه سازمانی خود، ارتقای سالانه ای متصورند یا خیر.

توضیحات بیشتر در موردارسال ثابت سازمان کشور معاون نامه همراه

وی بر هزینه‌کرد برای امنیت اطلاعات تاکید کرد و گفت: با افزایش سود اپراتور یعنی مشتری و کاربران بیشتر باید متناسب با آن نیز در حوزه صیانت از اطلاعات هزینه کرد و به عنوان یک دغدغه، برنامه، ساختار و اهدافی در نظر گرفته شود و مدیران تابع آن ضوابط باشند. در صیانت و نگهداری از اطلاعات باید همه تابع قوانین باشند؛ این‌گونه نیست که فقط بخش خاصی آن را رعایت کنند.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری توسعه و امنیت را دو بال یک اپراتور دانست و افزود: بررسی‌ها انجام می‌شود تا دغدغه، سازوکار، فرایند، نفر، آموزش و حتی ریشه تعاملات اپراتورها با نمایندگان فروش و پیمانکاران مشخص شود. نمایندگان فروش نخستین نقطه برای گرفتن اطلاعات است که امکان سهل‌انگاری وجود دارد.

شما مطلب ارسال نامه به اپراتورهای ثابت و همراه کشور را می خوانید .

حقی درباره بررسی رگولاتوری نیز توضیح داد: این بررسی‌ها حتی در مورد تجهیزات نگهداری اطلاعات نیز انجام می‌شود که چگونه نگهداری و امحا می‌شود؛ زیرا هر دستگاه نگه دارنده اطلاعات شامل یک سازمان ذخیره‌سازی است که به سختی اطلاعات را از دست می‌دهد؛ بنابراین باید مشخص شود در نگهداری، تعمیرات و امحای آن چه سازوکاری اتفاق می افتد.

وی با اعلام اینکه نتایج این بررسی‌ها را استخراج کرده و به اطلاع مردم می‌رسانیم، تصریح کرد: اگر موانعی باشد تذکری می دهیم تا رفع کنند.

ارسال ثابت سازمان کشور معاون نامه همراه

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه دستبرد به اطلاعات همیشه یک روش ندارد، اظهار کرد: همسو با توسعه، باید برنامه هایی برای رفع مشکلات امنیتی دیده شود.

رهبر انقلاب: امروز در کشور ما آزادی فکر، آزادی بیان و آزادی انتخاب وجود دارد

وی با بیان اینکه هدف سازمان تنظیم مقررات از بررسی وضعیت صیانت اطلاعات کاربران توسط اپراتورها رتبه بندی نیست، افزود: نخست دنبال رفع اشکالاتیم؛ گاهی رتبه بندی ما را از اهدافمان دور می کند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilnanews.com

این مطلب در مورد ارسال ثابت سازمان کشور معاون نامه همراه می باشد .
ارسال نامه به اپراتورهای ثابت و همراه کشور

امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کش

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ صبح امروز در پنجاه و یکمین اجلاس سراسری معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که در وزارت علوم برگزار شد، تفاهم نامه همکاری اموزشی میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و وزارت علوم صورت گرفت.
متن تفاهم نامه به شرح زیر است؛
در راستای اهداف توسعه علم و فناوری نقشه جامع علمی کشور و اجرای طرح ملی توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال این تفاهم نامه میان سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت علوم به امضا رسید.
۱٫اهداف تفاهم نامه به شرح مواد زیر منعقد می شود:ارتقا شایستگی ها و صلاحیت های حرفه ای دانشجویان و دانش اموختگان دانشگاهی و براوردن نیاز کسور به منابع انسانی کارامد و دارای تجارب فنی مهارتی و حرفه ای
۲٫فراهم سازی بسترهای اشتغال مولد دانش اموختگان رشته های مختلف دانشگاهی
۳٫استفاده از ظرفیت های اموزشی و پژوهشی در …
اطلاعیه سازمان مدیریت بحران کشور برای هشدار به مردم

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس اطلاعیه سازمان مدیریت بحران کشور برای هشدار به مردم و سازمان مدیریت بحران اعلام کرد که باتوجه به استقرار سامانه بارشی که تا پایان هفته جاری در اکثر نقاط کشور فعال است، شاهد بارش شدید باران، برف و کاهش محسوس دمای هوا تا منهای ۲۰ درجه در استان‌های مختلف خواهیم بود.کاهش محسوس دمای برخی استانها تا منفی ۲۰ درجه/ هشدارهای مهم به مردم در متن اطلاعیه سازمان مدیریت بحران کشور  آمده است:با عنایت به اخطاریه شماره ۶۶ هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دما در نیمه شمالی کشور طی امشب و صبح روز دوشنبه (۹ بهمن ماه) یخ زدگی در معابر عمومی و جاده های بین شهری و احتمال ریزش بهمن به سبب انباشت برف در مناطق برفگیر جاده های کوهستانی پیش بینی می شود.نظر به انتشار اخبار دستگاه‌های متولی امر مدیریت بحران کشور در خصوص شرایط ناپایدار جوی در روزهای …
افزایش کیفیت دارو‌های ایرانی اولویت سازمان غذا و دارو در سال

سوءاستفاده شرکت‌های سودجو از نام سازمان بیمه سلامت ایران

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ غلامرضا اصغری رئیس سازمان غذا و دارو  در دیدار نوروزی وزیر بهداشت با کارکنان سازمان غذا و دارو، انستیتوپاستور و سازمان انتقال خون با اشاره به  پرداخت بخشی از مطالبات شرکت‌های دارویی و تجهیزاتی ‌گفت: یکی از شاخص‌های مهم موفقیت طرح تحول سلامت به عنوان بزرگترین طرح اجتماعی دولت، تامین دارو و تجهیزات پزشکی در بیمارستان‌ها است و  اگر در طی این مدت کمبودی حس شده، برطرف شده است همه نتیجه تلاش همکاران ماست تا هدف مهم طرح تحول سلامت یعنی ممانعت از ارجاع بیماران به خارج از بیمارستان علی رغم مشکلات مالی بسیار  ادامه پیدا کند.
وی ادامه داد: شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی با وجود تعویق در پرداخت مطالبات‌ صبوری کردند و این جای قدردانی دارد، امیدوارم در سال ۹۷ با همکاری همه همکاران در سازمان غذا و دارو و سایر معاونت‌های وزارت بهداشت بتوانیم خدمات …

  • خبر
  • ارسال نامه به اپراتورهای ثابت و همراه کشور


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *