خانه / ورزشی / بروان: نتیجه دیدار با استقلال منعکس‌کننده واقعیت‌های بازی نبود

بروان: نتیجه دیدار با استقلال منعکس‌کننده واقعیت‌های بازی نبود

بروان: نتیجه دیدار با استقلال منعکس‌کننده واقعیت‌های بازی نبود ، بروان: نتیجه، منعکس‌کننده واقعیت‌های بازی نبود ، ابراهیمی: ناراحتم که شرمنده هواداران استقلال شدیم/ شرایط‌مان مثل بازی رفت نبود ، شیوتانی: نتیجه خوبی برابر استقلال گرفتیم ، بازیکن برتر دیدار استقلال -‌ العین مشخص شد ، لغو دیدار «محمود عباس» و «مایک پنس» نتیجه معکوس در پی خواهد داشت! .
به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوان بروان در نشست خبری پس از بازی امشب (دوشنبه) هفته پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های الهلال و استقلال که با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ایرانی پایان یافت گفت: از زمانی که سرمربی تیم الهلال شدم سختی‌های زیادی از مصدومیت بازیکنان کشیدیم و این مسئله تا پایان دیدارهای ما در …

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوان بروان در نشست خبری پس از بازی امشب (دوشنبه) هفته پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های الهلال و استقلال که با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ایرانی پایان یافت گفت: از زمانی که سرمربی تیم الهلال شدم سختی‌های زیادی از مصدومیت بازیکنان کشیدیم و این مسئله تا پایان دیدارهای ما در لیگ قهرمانان آسیا وجود داشت. دلیل اصلی حذف ما همین مصدومیت‌ها بودند.

سرمربی الهلال سپس با اشاره به نتیجه بازی با استقلال اظهار داشت: نتیجه به‌دست‌آمده هرگز منطبق بر واقعیت‌های درون زمین نبود. بازی خوبی را انجام دادیم و فرصت‌های زیادی داشتیم. به خوبی از فرصت‌ها نتوانستیم بهره ببریم و شکست را پذیرا شدیم.

همه چیز در مورد استقلال بازی دیدار نتیجه

وی گفت: امروز قراردادم با باشگاه الهلال پایان یافت و درباره آینده کاری‌ام با مدیران جدید باشگاه مذاکره خواهم کرد.

الهلال عربستان با ۲ امتیاز قعرنشین گروه D لیگ قهرمانان آسیا شد. از این گروه تیم‌های استقلال و العین امارات به مرحله بعدی صعود کردند.

جزییات مطلب استقلال و بازی و دیدار و نتیجه را میخوانید .

انتهای پیام/

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بروان: نتیجه دیدار با استقلال منعکس‌کننده واقعیت‌های بازی نبود

خلاصه بازی سوانزی ۳ – آرسنال ۱
  • ورزشی
  • بروان: نتیجه دیدار با استقلال منعکس‌کننده واقعیت‌های بازی نبود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *