خانه / خبر / فقط زمانی که مسائل بحرانی می شوند مورد توجه قرار می‌گیرند

فقط زمانی که مسائل بحرانی می شوند مورد توجه قرار می‌گیرند

فقط زمانی که مسائل بحرانی می شوند مورد توجه قرار می‌گیرند ، چمنیان: مربیان ایرانی خیلی مورد لطف قرار نمی‌گیرند ، رشت|‌ نماینده جدید ولی‌فقیه در گیلان: مسائل فرهنگی در گیلان مورد غفلت قرار گرفته/ پیگیری حل مشکلات اقتصادی در اولویت است ، تیپ زمستانی محمدرضا گلزار که مورد توجه طرفدارانش قرار گرفت ، نکاتی در مورد مدفوع نوزاد، توجه توجه ، توزیع داروهای مورد نیاز در ایام نوروز بدون در نظر گرفتن مسائل جانبی .
جلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.فهرست بلند بالایی از مشکلات و چالش ها پیش روی ماستجلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در این جلسه با یادآوری اینکه جایگاه دولت در حقیقت اداره کننده …

جلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.

فهرست بلند بالایی از مشکلات و چالش ها پیش روی ماست

جلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در این جلسه با یادآوری اینکه جایگاه دولت در حقیقت اداره کننده کشور است و قوه مجریه نقشی کلیدی در اداره امور جاری و راهبردی کشور دارد، خاطر نشان کرد: دولت برای اینکه بتواند در جایگاه اداره کننده کشور نقش خود را به خوبی ایفا کند، تصمیمات و سیاست گذاری هایش باید از پختگی و پشتوانه علمی برخوردار باشد.

همه چیز در مورد جلسه دیدار زمانی مسائل

معاون اول رییس جمهور ضمن قدردانی از عملکرد کمیسیون‌های هیات دولت اظهار داشت: نقش کمیسیون های دولت در فرایند تصمیم‌گیری هیات وزیران نقشی تعیین کننده است و هرچقدر که عملکرد این کمیسیون‌ها بهتر باشد مصوبات هیات دولت از استحکام و کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

وی افزود: لازم است به طور جدی به این نکته بیاندیشیم که آیا اداره مطلوب کشور فقط نیازمند مقررات، قوانین و مصوبات است و یا موضوعات دیگر نیز باید مورد توجه قرار گیرد؟ متاسفانه فهرست بلند بالایی از مشکلات و چالش های کشور پیش روی ماست که وقتی این مشکلات را مورد بررسی قرار می دهیم می‌بینیم که این فهرست تقریبا در ادوار گذشته و در دولت‌های مختلف نیز وجود داشته است و علیرغم تلاش های صورت گرفته این چالش ها همچنان وجود دارند.

جزییات مطلب جلسه و دیدار و زمانی و مسائل را میخوانید .

جهانگیری کارآمدی دولت و نظام را در حل مسائل و چالش های پیش روی کشور دانست و افزود: از دیدگاه مردم کارآمدی دولت به این است که مجموعه مدیریتی کشور چقدر توانسته مشکلات آنان را حل و فصل کند و در ذهن مردم و افکار عمومی تعداد جلسات برگزار شده اهمیت چندانی ندارد و آنچه از نظر جامعه مهم است این است که دولت تا چه حد قادر است به نیازهای آنان پاسخ بگوید و مشکلاتشان را مرتفع کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فقط زمانی که مسائل بحرانی می شوند مورد توجه قرار می‌گیرند

متاسفانه خلائی جدی در این زمینه وجود دارد و تمرکز اصلی در ادوار مختلف بر حل مسائل اصلی معطوف نبوده و فقط زمانی که مسائل در حال تبدیل شدن به بحران هستند مورد توجه قرار می‌گیرند و برای حل آنها چاره اندیشی می‌شود.

مسائل جنسی در خانواده

وی از دبیران کمیسیون‌های هیات دولت خواست ضمن انجام وظایف جاری خود، هر کمیسیون مسائل اصلی کشور در حوزه مسئولیت خود را احصاء کند و گزارشی از سوابق این مسائل در ادوار گذشته و برنامه‌هایی که دولت‌های قبل برای حل این چالش ها داشته‌اند ارائه دهند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به پشتوانه کارشناسی تخصصی که در دبیرخانه هیات دولت وجود دارد، تصریح کرد: کمیسیون‌های دولت با تهیه و احصاء‌ مسائل اصلی کشور، دولت را در تمرکز بر اصلی ترین چالش های کشور یاری کنند تا بتوانیم هر ساله تعدادی از مشکلات و مسائل اصلی که در فهرست مهمترین چالش های کشور وجود دارند را مرتفع کنیم.

توضیحات بیشتر در موردجلسه دیدار زمانی مسائل

در این جلسه دبیر هیات دولت و دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت نیز هر کدام در سخنانی گزارشی از اقدامات صورت گرفته، تعداد جلسات اصلی و فرعی تشکیل شده و تعداد مصوبات در سال ۹۶ ارائه کردند و به بیان پیشنهاداتی در راستای بهبود عملکرد دولت در اتخاذ تصمیم و سیاست گذاری‌ها پرداختند.


شما مطلب فقط زمانی که مسائل بحرانی می شوند مورد توجه قرار می‌گیرند را می خوانید .

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

جلسه دیدار زمانی مسائل

مطالبم در دیدار با وزیر بهداشت تحریف شد/ در قرآن و روایات به


آيت‌الله مکارم شيرازى در خصوص مطالبی که به نقل از وی در دیدار با وزیر بهداشت مطرح شده بود،  توضیح داد.
به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آيت‌الله مکارم شيرازى مرجع تقلید با اشاره به مطالبی که در دیدار با سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت مطرح شده بود در آغاز درس خارج خود در مسجد اعظم قم، توضیحاتی داد.
بسم الله الرحمن الرحيم
چند روز قبل در ديدار با وزير بهداشت مطلب لازمى درباره طب اسلامى گفتم که مطابق معمول از سوى بعضى تحريف شده بود و سبب سوء تفاهم شد.
حقيقت اين است که ما مجموعه‌اى درباره تمام دردها و درمان‌ها و داروها به نام طب اسلامى نداريم؛ البته اشاراتى در قرآن مجيد و اشارات بيشترى در روايات اسلامى به مسائل مربوط به پيشگيرى از بيمارى‌ها و درمان‌ها شده که بسيار قابل استفاده است ولى آن را نمى‌توان به صورت يک علم با تمام جزئياتش مطرح …
نخستین جلسه دیدار و قدردانی از خانواده شهدای بزرگوار در سال

برگزاری جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور رئیس جمهور


به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید تحسین عادلی مدیرکل دفتر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با خانواده شهید گرانقدر مهندس مهدی اژدری به بیان خاطرات خود با آن شهید در مرکز تحقیقات مخابرات ایران پرداخت و شهید مهدی اژدری را شخصیتی فرهیخته و نمونه بارز از اخلاق خواند.
وی خطاب به مادر شهید اژدری گفت: هر قدمی که ما برمی داریم مدیون شهدا بوده و به خون پاک شهدا متعهد هستیم و امیدواریم که هدف ما در مسیر الهی باشد.
عادلی تصریح کرد: در سال نو از خداوند متعال می خواهیم که بهره ای از شهدای والامقام بگیریم و ادامه دهنده راه این عزیزان بوده و حافظ خونشان باشیم.
در این دیدار که در ادامه برگزاری طرح سپاس در سال جدید برگزار شد، محمد خوانساری رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اسماعیل نوری مشاور وزیر در امور ایثارگران، آبرودی مدیر هسته مرکزی گزینش، حجت …
نمایندگان اصفهان خواستار برگزاری جلسه اضطراری با رییس‌جمهور


نمایندگان اصفهان خواستار برگزاری جلسه اضطراری با رییس‌جمهور درباره مشکل بی‌آبی شدند.نامه نمایندگان استان اصفهان خطاب به حسن روحانی درباره مشکل بی‌آبینمایندگان استان اصفهان در نامه‌ای خواستار برگزاری جلسه اضطراری با رییس‌جمهور برای بررسی مشکل آب شرب و بی‌آبی در این استان شدند.در نامه نمایندگان استان اصفهان خطاب به حسن روحانی آمده است: «با توجه به اتمام آب شرب ۵میلیون نفر جمعیت استان اصفهان در مردادماه سال جاری و همچنین استمرار خشکی زاینده رود و عدم وجود آب برای کشاورزان استان، خواهشمند است دستور فرمایید فورا زمانی جهت تشکیل جلسه اضطراری با حضور نمایندگان استان تعیین و اعلام شود.»گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: isna.ir

جلسه نهایی شورای عالی کار برای تعیین دستمزد ۹۷
  • خبر
  • فقط زمانی که مسائل بحرانی می شوند مورد توجه قرار می‌گیرند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *