خانه / خبر / مترو فرودگاه امام خمینی در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین تعطیل شد

مترو فرودگاه امام خمینی در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین تعطیل شد

مترو فرودگاه امام خمینی در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین تعطیل شد ، قوانین کد خدا منشانه در کمیته داوران فوتبال/ملی پوش کشتی ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) دیپورت شد! ، دیدار منصوریان با یادگاران امام خمینی ، تغییر زمان خدمات رسانی متروی فرودگاه امام ، مراسم بزرگداشت سالروز ورود امام خمینی(ره) به وطن آغاز شد ، ناگفته‌های امام خمینی (ره) از وقایع پیش از ترور آیت الله کاشانی .
ایستگاه مترو فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از روز سه شنبه ۲۸ فروردین تا روز چهارشنبه ۲۹ فروردین فعالیت نخواهند داشت.تعطیلی مترو فرودگاه امام خمینی(ره) در روز ارتشایستگاه مترو فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از روز سه شنبه ۲۸ فروردین تا پایان مراسم رژه روز ارتش در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین فعالیت نخواهند داشت.گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: yjc.ir

ایستگاه مترو فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از روز سه شنبه ۲۸ فروردین تا روز چهارشنبه ۲۹ فروردین فعالیت نخواهند داشت.

تعطیلی مترو فرودگاه امام خمینی(ره) در روز ارتش

ایستگاه مترو فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از روز سه شنبه ۲۸ فروردین تا پایان مراسم رژه روز ارتش در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین فعالیت نخواهند داشت.

همه چیز در مورد امام ایستگاه خمینی روزهای فرودگاه فرودگاه امام فروردین مترو


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

جزییات مطلب امام و ایستگاه و خمینی و روزهای و فرودگاه و فرودگاه امام و فروردین و مترو را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مترو فرودگاه امام خمینی در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین تعطیل شد

(تصویر) بارش نیم‌متری برف در فرودگاه امام خمینی

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس (تصویر) بارش نیم‌متری برف در فرودگاه امام خمینی و پس از لغو پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) در ابتدای بارش برفی که از شب گذشته آغاز شده، حدود ۳۰ پرواز به دلیل وضعیت جوی آب و هوا ابطال شده است.

شما پست (تصویر) بارش نیم‌متری برف در فرودگاه امام خمینی را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
فرارو

کولاک و بارش شدید برف در فرودگاه امام خمینی (ره) + فیلم

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس کولاک و بارش شدید برف در فرودگاه امام خمینی (ره) + فیلم و هم اکنون برف شدید در فرودگاه امام خمینی (ره) در حال باریدن است.

شما پست کولاک و بارش شدید برف در فرودگاه امام خمینی (ره) + فیلم را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

گلچین: فیلم ده‌نمکی فروردین ۹۷ کلید می‌خورد

منبع خبر
تسنیم

کرایه از فرودگاه امام خمینی تا تهران ۱ میلیون تومان شد!

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس کرایه از فرودگاه امام خمینی تا تهران ۱ میلیون تومان شد! و با توجه به لغو تعداد زیادی پرواز فرودگاه امام خمینی (ره) و انسداد برخی آزادراه‌های منتهی به این فرودگاه، رانندگان از مسافران برای مسیر فرودگاه-تهران یک میلیون تومان کرایه درخواست می‌کنند.عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ۸ بهمن (دو روز پیش) با تاکید بر این‌که فرودگاه امام کاملا بازگشایی شده است به مسدود شدن اتوبان‌های تهران-قم و تهران ساوه اشاره کرد و افزود: با توجه به لغو شدن پروازها،‌ مسافران فرودگاه امام را در هتل مجموعه به ظرفیت ۱۸۰۰ نفر اسکان دادیم.علی رستمی با بیان این‌که در جاهای مختلف فرودگاه فلاسک‌های بزرگ چای و ۱۰ هزار لیوان کاغذی قرار داده‌ایم، افزود: به غرفه‌داران اولتیماتوم داده‌ایم در صورت اعتراض یک مسافر در خصوص گرانفروشی (اگر حق هم با مسافر نباشد) دیگر اجازه فعالیت آنها را در …

  • خبر
  • مترو فرودگاه امام خمینی در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین تعطیل شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *