خانه / خبر / مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخواست‌های امنیتی بودیم

مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخواست‌های امنیتی بودیم

مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخواست‌های امنیتی بودیم ، «پیام رسان سروش» به منظومه جام‌جم پیوست ، پیام‌رسان سروش ۵ میلیونی شد +عکس ، پیام رسان مورد استفاده نمایندگان چیست؟ تلگرام یا سروش؟ ، پیام‌ رسان سروش: از همه پوزش می‌طلبیم ، پیشنهاد وزیر ارتباطات به مدیران پیام‌رسان سروش +عکس .
تصمیم مسدود کردن تلگرام به دلیل شرایط کشور و با هدف مقابله با انحصار یک پیام رسان خارجی اتخاذ شد و هدف از این تصمیم حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی نیست.مدیر پیام رسان سروش: بعد از فتوای رهبری، دیگر به درخواستهای امنیتی پاسخ ندادیمسید صالحی با اشاره فتوای اخیر رهبرمعظم انقلاب مبنی بر حرام بودن تعرض به حریم خصوصی در پیام …

تصمیم مسدود کردن تلگرام به دلیل شرایط کشور و با هدف مقابله با انحصار یک پیام رسان خارجی اتخاذ شد و هدف از این تصمیم حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی نیست.

مدیر پیام رسان سروش: بعد از فتوای رهبری، دیگر به درخواستهای امنیتی پاسخ ندادیم

سید صالحی با اشاره فتوای اخیر رهبرمعظم انقلاب مبنی بر حرام بودن تعرض به حریم خصوصی در پیام رسانهای داخلی گفت: بعد از فرمایش ایشان دیگر با خیال راحت به هیچ یک از درخواست‌های امنیتی پاسخ نداده‌ایم اما پیش از این درخواست‌هایی آمده بود که پاسخ داده نشده و به دلیل پاسخ ندادن نیز تحت فشار بودیم.

همه چیز در مورد امنیتی پیام پیام رسان تصمیم فشار مدیر مسدود

سیدمیثم سید صالحی مدیر پیام‌رسان سروش طی مصاحبه ای به مهم‌ترین موضوعات برای کاربران درباره فعالیت این پیام‌رسان از جمله احتمال باز شدن شبکه‌های اجتماعی توئیتر و فیس بوک و تاثیر آن بر پیام‌رسا‌ن‌های بومی، حریم شخصی در پیام‌رسا‌ن‌های بومی، پاسخ داد.

هدف فیلتر کردن تلگرام حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی نیست

جزییات مطلب امنیتی و پیام و پیام رسان و تصمیم و فشار و مدیر و مسدود را میخوانید .

وی در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند مسدود شدن احتمالی تلگرام برای حمایت از پیام رسا‌ن‌های بومی است، گفت: تصمیم مسدود کردن تلگرام به دلیل شرایط کشور و با هدف مقابله با انحصار یک پیام رسان خارجی اتخاذ شد و هدف از این تصمیم حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی نیست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخواست‌های امنیتی بودیم

هر یک از پیام‌رسان‌های داخلی طرح تجاری کسب و کار خود را دارند و به دلیل قابلیت‌های مختلفی که ارایه می دهند از مزیت رقابتی برخوردارند و می‌توانند سهم بازار را بدست آوردند.

به گفته وی، اینکه یک کسب و کار به طور انحصاری تمام فضای کسب و کاری یک حوزه از کشوری را در اختیار بگیرد و اجازه رشد به هیچ کسب و کار دیگری ندهد در اقتصاد هیچ کشوری وجود ندارد و تصمیم درست مسئولان برای مقابله با انحصار بوده است که در نتیجه شرایط پیش آمده ناشی از این تصمیم، پیام‌رسان‌های داخلی توسعه خود را سرعت داده اند.

مسدود شدن محور کندوان از عصر امروز

پیام‌رسان ایرانی با کارکرد جهانی مانند ورود به باشگاه فضایی و یا غنی‌سازی ۲۰ درصدی است

توضیحات بیشتر در موردامنیتی پیام پیام رسان تصمیم فشار مدیر مسدود

وی در پاسخ به این سوال که برخی با قطعیت اعلام می کنند که پیام‌رسان‌های بومی قدرت پاسخ گویی به نیاز ۴۰ میلیون کاربر تلگرام را ندارند، گفت: پیام‌رسان‌های بومی در حال حاضر در مجموع قابلیت پشتیبانی بیش از ۴۰ میلیون کاربر را دارند و پیام‌رسان سروش نیز به تنهایی بیش از ۵ میلیون کاربر دارد.

به گفته سید صالحی، تمامی سرویس ها در حین استفاده ارتقا پیدا می کنند و پیام رسان‌های بومی نیز مانند هر سرویس دیگری باید با استفاده کاربران بهبود، رشد و ارتقا یابند.

شما مطلب مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخواست‌های امنیتی بودیم را می خوانید .

نیاز به یک پیام‌رسان با ظرفیت چند ده میلیونی یا حتی بالای صد میلیون کاربر به عنوان یک پیام‌ رسان ایرانی با ماهیت جهانی خواهیم داشت که ایجاد این پیام‌رسان با این ظرفیت به لحاظ تکنیکی مانند ورود به باشگاه فضایی و یا غنی‌سازی ۲۰ درصدی است.

اگر توئیتر و فیسبوک تابع شرایط کشور باشند موافق فعالیت آنها هستیم

امنیتی پیام پیام رسان تصمیم فشار مدیر مسدود

وی در پاسخ به این سوال که برخی می گویند فیلتر شبکه‌های اجتماعی خارجی از جمله توئیتر و فیسبوک باعث ایجاد انحصار تلگرام شده است و باید همزمان با فیلتر شدن تلگرام باید این شبکه های رفع فیلتر شوند، آیا این اقدام به پیام‌رسانی‌های داخلی کمک خواهد کرد یا خیر؟ گفت: هر یک از شبکه‌های اجتماعی کارکرد و ماهیت خود را دارند؛ چنان که واتس آپ یک میلیارد و نیم کاربر دارد اما توئیتر هرگز از چند صد میلیون کاربر بیشتر نشده است. اگر تابع شرایط کشور باشند موافق فعالیت آنها هستیم همانطور که خودمان نیز برای ارائه سرویس‌های بیشتر تلاش می‌کنیم.

احتمال بروز مشکلات اساسی در محاکم/ تصمیم کمیسیون تلفیق اشتباه است

قرار گرفتن حریم شخصی فضای مجازی ذیل ماده ۲۵ قانون اساسی و فتوای رهبری تکلیف را روشن کرد

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره نگرانی کاربران از شفاف نبودن حریم شخصی در پیام‌رسان‌های داخلی، گفت: از یک هفته پیش که با تصمیم قوه قضاییه حریم شخصی در فضای مجازی ذیل ماده ۲۵ قانون اساسی قرار گرفت و رهبری نیز فتوا دادند که تعرض به حریم شخصی در فضای مجازی حرام است دیگر با خیال راحت به هیچ یک از درخواست‌های امنیتی پاسخ نداده‌ایم اما پیش از این درخواست‌هایی آمده بود که پاسخ داده نشده و به دلیل پاسخ ندادن نیز تحت فشار بودیم.

یکی از ایرادات فعلی این است که تعریف مشخصی از حریم شخصی وجود ندارد و امروز کاربران ابری از حریم شخصی را متصور هستند که باید مانند قوانین بین‌المللی مصادیق حریم شخصی شفاف تعیین شود.

این مطلب در مورد امنیتی پیام پیام رسان تصمیم فشار مدیر مسدود می باشد .


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخواست‌های امنیتی بودیم
امنیتی, پیام, پیام رسان, تصمیم, فشار, مدیر, مسدود

واکنش مدیر پیام رسان سروش به بحران حریم خصوصی برای فیسبوک+ ع

به گزارش جام جم آنلاین، مدیر پیام رسان سروش در توییتر خود نوشت:

بحران اخیر حریم خصوصی برای فیسبوک و شکننده بودن امنیت در فضای مجازی یک وجه ماجراست. وجه دیگر وجود قوانین بازدارنده و برخورد کننده با متعرضان به حریم خصوصی کاربر است. صادقانه بگویم که ما در وجه دوم چالش‌های قانونی جدی داریم. همت قانون گذاران را می طلبد.

مدیر پیام رسان سروش: از همه پوزش می طلبیم

استعفای نجفی تایید شد + علت استعفا


هکری توانست شماره ادمین برخی از کانال‌های این پیام‌رسان از جمله ادمین کانال وزیر ارتباطات را به نمایش بگذارد.توضیح مدیر «سروش» درباره نمایش شماره ادمین کانال‌هاپس از آنکه هکری اقدام به بررسی امنیت شبکه پیام‌‌رسان «سروش» کرد و توانست شماره ادمین برخی از کانال‌های این پیام‌رسان از جمله ادمین کانال وزیر ارتباطات را به نمایش بگذارد،سید میثم سید صالحی یکی از مسئولان این پیام‌رسان  در توئیتر خود نوشت: ” مشکل ادمین‌ها حل شد. اعتماد در خانواده سروش قیمت خودش را دارد! و بهای آن فقط و فقط صداقت است. نمایش شماره ادمین کانال، به معنای هک شدن نیست؛ اما در فرهنگ کاربران عزیز ایرانی، یک ایراد مهم است که بابت آن از همه پوزش می طلبیم.”گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: ilnanews.com / asriran.com
آجر چیدن و مسدود کردن درِ دفتر مدیر گروه دانشگاه هنر توسط دا

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس آجر چیدن و مسدود کردن درِ دفتر مدیر گروه دانشگاه هنر توسط دانشجویان! و روز گذشته دانشجویان رشته مجسمه سازی به دلیل اعتراض به تقسیم شدن کارگاه کار خود و اختصاص بخشی از آن به دانشجویان تئاتر اقدام به مسدود کردن درِ دفتر مدیر گروه مجسمه‌سازی دانشگاه هنر با استفاده از آجر کردند که این کار بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت. در این راستا رییس دانشگاه هنر گفت: دانشجویان در این موضوع عجولانه رفتار کردند.ماجرای مسدود کردن درب اتاق مدیر گروه از زبان رئیس دانشگاه هنرغلامرضا اکرمی، رئیس دانشگاه هنر در خصوص اقدام روز گذشته دانشجویان رشته مجسمه سازی مبنی بر آجر چیدن و مسدود کردن درِ اتاق یکی از مدیران گروه این دانشگاه، اظهار کرد:این موضوع به دلیل اختلاف بین دانشجویان با مدیر گروه رخ داد زیرا قرار بوده که کارگاهی که دانشجویان مجسمه سازی در آن کار …

  • خبر
  • مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخواست‌های امنیتی بودیم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *