خانه / خبر / نقشه شوم طرح دوستی برای اخاذی از دختران

نقشه شوم طرح دوستی برای اخاذی از دختران

نقشه شوم طرح دوستی برای اخاذی از دختران ، اخاذی از دختران به بهانه انتشار تصاویر خصوصی ، نقشه ۴۰دانش‌آموز برای اخاذی ازمردان هوسران/مخاطب مورد نظر مرد بود ، اخاذی از دختران به سبک شبکه مجازی به بهانه ازدواج ، تبدیل دختران انقلاب به دختران ۵۰ هزار تومانی در بازی های سیاسی+تصاویر ، روز درختکاری | بهانه ای برای دوستی با زیبارویان طبیعت .
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که به ازای دریافت یک میلیارد ریال از شاکی، قصد داشت عکس های خصوصی وی را در فضای مجازی منتشر نکند.اخاذی از دختران با انتشار تصاویر خصوصیرئیس پلیس فتا پایتخت روز گذشته از دستگیری متهمی خبر داد که به ازای دریافت یک میلیارد ریال از شاکی، قصد داشت عکس های خصوصی …

رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که به ازای دریافت یک میلیارد ریال از شاکی، قصد داشت عکس های خصوصی وی را در فضای مجازی منتشر نکند.

اخاذی از دختران با انتشار تصاویر خصوصی

رئیس پلیس فتا پایتخت روز گذشته از دستگیری متهمی خبر داد که به ازای دریافت یک میلیارد ریال از شاکی، قصد داشت عکس های خصوصی و خانوادگی وی را در فضای مجازی منتشر نکند.

همه چیز در مورد اخاذی پایتخت پلیس پلیس فتا دختران دستگیری دوستی رییس شوم طرح نقشه

سرهنگ “تورج کاظمی” درباره جزییات این خبر گفت: چندی پیش خانمی به این پلیس مراجعه و در اظهاراتش آورده بود فردی پس از دوستی با دخترش در فضای مجازی و جلب اعتماد وی، عکس های خانوادگی اش را در فضای مجازی منتشر کرده است، که ماموران این پلیس بررسی موضوع و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان داشت: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه فردی با خط ناشناسی با شاکی تماس و اظهار داشت که با دریافت مبلغ یک میلیارد ریال از انتشار بقیه عکس های خانوادگی دخترش منصرف خواهد شد.

جزییات مطلب اخاذی و پایتخت و پلیس و پلیس فتا و دختران و دستگیری و دوستی و رییس و شوم و طرح و نقشه را میخوانید .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم شماره حساب فرد دیگری را برای دریافت وجه نقد به شاکی معرفی کرده است؛ ادامه داد: با بدست آوردن سرنخ هایی از متهم، ماموران این پلیس، موفق شدند متهم را طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نقشه شوم طرح دوستی برای اخاذی از دختران

کاظمی با بیان اینکه متهم در بازجویی انجام شده اعتراف کرد پس از طرح دوستی با دختران، عکس های خصوصی و خانوادگی شان را می گرفته و چون می دانسته بدون اطلاع خانواده اش عکس ها را در اختیارش قرار داده اند، اقدام به اخاذی می کرده، تصریح کرد: متهم همچنین اقرار کرد:” چون از حساب و شماره تلفن سایر اشخاص استفاده می کردم، حدس نمی زدم پلیس پیدایم کند”.

وضعیت پرونده تجمع‌کنندگان مقابل وزارت کار

این مقام انتظامی در پایان ضمن بیان اینکه دوستان در فضای مجازی همان غریبه ها در فضای حقیقی هستند و از ارسال و انتشار هر گونه اطلاعات شخصی و عکس در فضای مجازی دوری کنید خاطر نشان کرد: بهترین دوست و مشاور برای فرزندان، والدین آنها می باشد و نظارت والدین در این امور می تواند بسیاری از آسیب پذیری فرزندان را کاهش دهد.


توضیحات بیشتر در مورداخاذی پایتخت پلیس پلیس فتا دختران دستگیری دوستی رییس شوم طرح نقشه

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilnanews.com

شما مطلب نقشه شوم طرح دوستی برای اخاذی از دختران را می خوانید .
اخاذی پایتخت پلیس پلیس فتا دختران دستگیری دوستی رییس شوم طرح نقشه

گفت‌و‌گو با رئیس پلیس پایتخت درباره جزئیات طرح ترافیک جدید

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، در خصوص آخرین وضعیت تست دوربین‌های محدوده طرح ترافیک با توجه به برنامه طرح ترافیک جدید، اظهار داشت: کار تست دوربین‌های خروجی که شهرداری در محدوده طرح ترافیک نصب کرده، توسط پلیس آغاز شده است.
رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: پلیس سعی دارد تا قبل از پایان فروردین و در مهلت پیش‌بینی شده پاسخ عملکرد دوربین‌ها در رابطه با خواسته‌هایی را که در طرح جدید مطرح است ارائه دهد.
وی با اعلام این مطلب که در خصوص دوربین‌های ورودی هیچ مشکلی وجود ندارد و فقط باید کار تست دوربین‌های خروجی که جدیداً‌ نصب شده توسط پلیس صورت گیرد، گفت:‌ به واسطه دوربین‌های خروجی باید مشخص شود که خودرو چه ساعتی از محدوده طرح خارج می‌شود که این عملکرد باید با دقت و بر اساس نرم‌افزاری که تعریف شده صورت گیرد.
عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت در پاسخ به دیگر پرسش …
شاخ “آنتی شاخ” در لرستان شکست

رئیس سابق سیا: ترامپ از پوتین می‌ترسد!

رئیس پلیس فتای لرستان از دستگیری مدیران متخلف فضای مجازی در استان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ دوم کارآگاه فرهاد ابدال چگنی اظهار کرد: اخیراً در شبکه اجتماعی صفحه‌ای با عنوان “آنتی شاخ” ایجاد شده که مدیران صفحه با انتشار تصاویر برخی از جوانان استان ضمن انتساب الفاظ و صفات غیر مرتبط موجب هتک حیثیت آنان شده بودند.
وی ادامه داد: در این راستا چندین پرونده قضایی در این پلیس تشکیل شده بود که در کمتر از یک هفته هفت پرونده قضایی و ۱۲ گزارش مردمی در خصوص صفحه فوق به این پلیس ارجاع داده شد که حساسیت موضوع را بیش از پیش نشان می‌داد.
چگنی افزود: بیشتر تصاویر منتشر شده از صفحات شخصی شکات در شبکه‌های اجتماعی گرفته شده بود.
این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: کارآگاهان فنی با استفاده از تکنیک‌های خاص پلیسی تمام صفحات مشابه را در دیگر شبکه‌های اجتماعی شناسایی کرده و موفق به کشف ادمین‌های صفحه شدند.
وی …
دستگیری ۱۲ نفر در بازار ارز و پلمب ۱۶ صرافی

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: نیروی انتظامی تهران بزرگ در راستای افزایش امنیت اقتصادی و نیز ایفای وظایف ضابطیت خود در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مصوبات هیئت محترم دولت حضور چشمگیر و مستمر در بازار ارز دارد.
 

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: با هماهنگی مقامات قضایی نسبت به دستگیری افرادی که قانون و مصوبه دولت را در این خصوص نقض کنند سریع و قاطعانه اقدام خواهیم کرد.سردار رحیمی اعلام کرد: روز گذشته نیز ۱۲ نفر از اخلالگران بازار به همراه وجوه مکشوفه دستگیر شدند.وی گفت: در بستر فضای مجازی نیز با رصدهای سایبری یک گروه که به شکل های مختلف فضا را ملتهب و با اقدامات غیرقانونی موجب اخلال در بازار شده بودند شناسایی و پس از هماهنگی قضایی به پلیس فتا احضار گردید که تحقیقات مقدماتی در حال انجام است.رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: با هماهنگی بانک …

رستمی: نمی‌خواهم وارد حاشیه شوم
  • خبر
  • نقشه شوم طرح دوستی برای اخاذی از دختران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *