خانه / مراقبتهای بارداری / بخور صورت در بارداری، مشکلی ایجاد میکنه؟

بخور صورت در بارداری، مشکلی ایجاد میکنه؟

بخور صورت در بارداری، مشکلی ایجاد میکنه؟ ، فواید بخور سرد و نکاتی که درباره بخور سرد باید بدانید ، فلورنزی: بارسا هیچ مشکلی برای ما ایجاد نکرد ، بخور برای پوست | پاکسازی پوست با بخور دادن ، ترشح نداشتن در بارداری، نشانه مشکلی است؟ ، جواب اولین سونوگرافی بارداری، مشکلی داره؟ .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: بخور کردن صورت تو دوران بارداری مشکلی برای جنین ایجاد میکنه؟  پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:اگرمواد شیمیایی به آن اضافه نشود مشکلی ندارد.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: بخور کردن صورت تو دوران بارداری مشکلی برای جنین ایجاد میکنه؟ 

 
پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
اگرمواد شیمیایی به آن اضافه نشود مشکلی ندارد.
همه چیز در مورد ایجاد سوال صورت
جزییات مطلب ایجاد و سوال و صورت را میخوانید .

«آشیانه کتاب» در باغ ملی

به نقل از سایت ایسنا و به گزارش پارس «آشیانه کتاب» در باغ ملی و با هدف گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی، تعدای «آشیانه کتاب» برای اهدای کتاب در محوطه باغ ملی نصب شد.مهدی یساولی، مدیر روابط عمومی کتابخانه و موزه ملی ملک، با اعلام این خبر به ایسنا گفت: کارشناسان کتابخانه و موزه ملی ملک به صورت خودجوش چهار فضا را در محوطه باغ ملی (میدان مشق) به صورت آشیانه کنار نیمکت‌های باغ ملی ایجاد کرده و با برچسب «گردش کتاب در باغ ملی» نشان داده‌اند. مخاطبان این محوطه تاریخی می‌توانند کتاب‌هایی را که نیاز ندارند در این مکان‌ها قرار دهند.

او با بیان این‌که شعار «من کتابم را جا می‌گذارم پس هستم، شما هم جا بگذارید تا باشید» روی همه این آشیانه‌ها در محوطه باغ ملی نصب شده است، ‌اظهار کرد: تعدادی کتاب نیز به صورت نمادین در داخل آشیانه‌ها قرار گرفته است. انجام این کار از محل موقوفه کتابخانه …
عارف: جای پسرم بودم، آن حرف ها را نمی زدم

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس عارف: جای پسرم بودم، آن حرف ها را نمی زدم و خبرگزاری فارس: رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: من بر این باورم حرف‌هایی که باعث ایجاد حاشیه می‌شود نباید گفته شود و من اگر جای پسرم بودم آن صحبت‌ها را نمی‌کردم ولی به هر حال صحبتی است که شده است.محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون مجلس شورای اسلامی امروز چهارشبنه (۸ آذر ماده ۹۶) در نشست خبری خود و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به رد سوال خبرنگاران درباره مطرح کردن ژن خوب توسط پسرتان، از سوی شما، مردم گلایه‌هایی داشتند که در این بین باید عذرخواهی صورت می گرفت همچنین اظهار نگرانی کردند که برخی آقازاده‌ها از جمله پسران چند تن از اعضای فراکسیون امید حواشی‌سازی‌هایی کردند که باعث نگرانی مردم شد که نکند …
جوش قرمز صورت نوزاد، راه درمان

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من یه دختر دو ماهه دارم تقریبا بعد از یک ماه که به دنیا اوم صورتش جوشای قرمز رنگی در اورد و پوستش زبر شده و خشک کرم مرطوب کننده فیروز هم به پوستش میزنم فایده نداره البته رو بازوهاش هم این جوشا در اومدن میشه کمکم کنین چی بزنم به صورت و بدنش تا خوب بشه؟   پاسخ دکتر علی اصغر حلیمی، متخصص اطفال:دوست عزیز اگر تغذیه نوزاد از شیرمادر است مادر نباید غذاهایی که ایجاد الرژی می کنند مانند فلفل،بادمجان، بادام زمینی، توت فرنگی، … مصرف کند. اگر شیرخشکی  است، شیرخشک آپتامیل پپتی باید به نوزاد بدهید. از وازلین برای نرم کردن پوست استفاده کنید.

چرا نباید کودکان را آرایش کنیم؟
  • مراقبتهای بارداری
  • بخور صورت در بارداری، مشکلی ایجاد میکنه؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *