خانه / فرهنگ و هنر / گالری ایوان میزبان آثار اندی وارهول و عباس کیارستمی

گالری ایوان میزبان آثار اندی وارهول و عباس کیارستمی

گالری ایوان میزبان آثار اندی وارهول و عباس کیارستمی ، نمایش آثار اندی وارهول و کیارستمی در گالری ایوان ، نمایش آثار هنرمند معروف آمریکایی و کیارستمی ، (تصاویر) عکس‌های کیارستمی در «لوور کوچک» ، آثار نمایشگاه موزه لوور به مشهد می‌رود ، آثار موزه لوور به تهران می آید + زمان و مدت نمایشگاه .
نمایشگاه گروهی «سیاه و سفید» با انتخاب فریدون آو در گالری ایوان برگزار می‌شود.نمایشگاه گروهی سیاه و سفیدگالری ایوان در جدیدترین نمایشگاه خود میزبان مجموعه‌ای از آثار هنری بیش از بیست هنرمند است. این نمایشگاه که «سیاه و سفید» نام دارد روز جمعه ۳۱ فروردین ماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه شامل آثاری از مجموعه شخصی فریدون آو است که در …

نمایشگاه گروهی «سیاه و سفید» با انتخاب فریدون آو در گالری ایوان برگزار می‌شود.

نمایشگاه گروهی سیاه و سفید

گالری ایوان در جدیدترین نمایشگاه خود میزبان مجموعه‌ای از آثار هنری بیش از بیست هنرمند است. این نمایشگاه که «سیاه و سفید» نام دارد روز جمعه ۳۱ فروردین ماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه شامل آثاری از مجموعه شخصی فریدون آو است که در مدیاهای گوناگون مانند نقاشی، مجسمه و عکس خلق شده‌اند و وجه اشتراک این آثار سیاه و سفید بودن همه آنها است.

همه چیز در مورد آثار عباس کیارستمی گالری گروهی میزبان نمایشگاه

در این مجموعه آثاری از اندی وارهول، عباس کیارستمی، صادق تیرافکن، فریدون آو، علی رضا، سهند حسامیان، علی شایسته، امیر کسری گلرنگ، نیکزاد نجومی، بیتا فیاضی، فرهاد مشیری، وحید حکیم، امید حلاج، امیر محمدزاده، پانته‌آ رحمانی، کامبیز صبری، کوروش شیشه گران، سپهر مصری، مهسا تهرانی، سارا عباسیان، مهسا کریمی‌زاده، ذبیح الله محمدی، نرگس هاشمی، میترا فراهانی، رعنا فرنود و … به نمایش درمی‌آید.

نمایشگاه «سیاه و سفید» که با همکاری گالری دستان برگزار می‌شود ۳۱ فروردین تا ۱۴ اردیبهشت در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار است. علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت ١۶ تا ۲۰ از این آثار دیدن کنند.

جزییات مطلب آثار و عباس کیارستمی و گالری و گروهی و میزبان و نمایشگاه را میخوانید .


اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره گالری ایوان میزبان آثار اندی وارهول و عباس کیارستمی

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com


توضیحات بیشتر در موردآثار عباس کیارستمی گالری گروهی میزبان نمایشگاه
حضور سایپا در نمایشگاه خودرو قطعات و صنایع وابسته بوشهر

آثار موزه لوور به تهران می آید + زمان و مدت نمایشگاه

به‌گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا کارگر با اعلام این خبر اظهار داشت: «برای نخستین‌بار نمایشگاهی از آثار موزه لوور تحت‌عنوان ”لوور در تهران“ برپا می‌شود. این نمایشگاه براساس تفاهم‌نامه منعقدشده میان معاونت میراث‌فرهنگی (موزه ملی ایران) و موزه لوور در اسفندماه سال گذشته برپا می‌شود.»وی ادامه داد: «در این نمایشگاه آثاری بسیار با ارزش از موزه لوور مربوط به تمدن‌های مصر، یونان، رم باستان و آثاری از هنر کشور فرانسه در محل موزه ملی ایران به‌مدت ۴ ماه به‌نمایش درمی‌آید.»کارگر عنوان کرد: «براساس این تفاهم‌نامه آثار موزه لوور برای اولین بار به ایران امانت داده می‌شود، که این موضوع حاکی از اعتماد بین دو طرف و همچنین رشد سطح موزه‌داری دو کشور ایران و فرانسه است.»وی با دعوت از همه علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه تأکید کرد: «نمایش این آثار، جدا از اینکه کمک می‌کند تا آگاهی و دانش مردم کشورمان از حوزه تمدن‌های مختلف افزایش پیدا کند، نشان از قابلیت فرهنگی …
بزرگ‌ترین نمایشگاه آثار نقاشان ایرانی در لندن


خبرگزاری ایسنا: نمایشگاه «شور و احساس»، نخستین نمایشگاه در لندن است که با چنین وسعتی به آثار نقاشان ایرانی اختصاص یافته است. در این نمایشگاه ۵۰ اثر از ۲۱ هنرمند ایرانی به مدت یک ماه از ۱۵ فروردین در گالری کاما در لندن به نمایش درآمده است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

نمایش آثار اندی وارهول و کیارستمی در گالری ایوان


خبرگزاری مهر: گالری ایوان در جدیدترین نمایشگاه خود میزبان مجموعه‌ای از آثار هنری بیش از بیست هنرمند است. این نمایشگاه که «سیاه و سفید» نام دارد روز جمعه ۳۱ فروردین ماه افتتاح می‌شود.

بازتاب «لوور» تهران در پاریس

نمایشگاه «سیاه و سفید» شامل آثاری از مجموعه شخصی فریدون آو است که در مدیاهای گوناگون مانند نقاشی، مجسمه و عکس خلق شده‌اند و وجه اشتراک این آثار سیاه و سفید بودن همه آنها است.
در این مجموعه آثاری از اندی وارهول، عباس کیارستمی، صادق تیرافکن، فریدون آو، علی رضا، سهند حسامیان، علی شایسته، امیر کسری گلرنگ، نیکزاد نجومی، بیتا فیاضی، فرهاد مشیری، وحید حکیم، امید حلاج، امیر محمدزاده، پانته‌آ رحمانی، کامبیز صبری، کوروش شیشه گران، سپهر مصری، مهسا تهرانی، سارا عباسیان، مهسا کریمی‌زاده، ذبیح الله محمدی، نرگس هاشمی، میترا فراهانی، رعنا فرنود و … به نمایش درمی‌آید.
نمایشگاه «سیاه و سفید» که با همکاری گالری دستان برگزار می‌شود ۳۱ فروردین …

  • فرهنگ و هنر
  • گالری ایوان میزبان آثار اندی وارهول و عباس کیارستمی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *