خانه / فوتبـال / ژاوی: هدایت تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ ؟! به همراه توضیحات

ژاوی: هدایت تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ ؟! به همراه توضیحات

ژاوی: هدایت تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ ؟! ، ۴ گزینه نهـایی هدایت تیم ملی فوتبـال ایتـالیا ، ژاوی سیاه – ژاوی سپید؛ دو شکست نامنصفانه! ، علت ساده بودن و عکس پیراهن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، قمـی: به‌جای تمسخر، به تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ انرژی مثبت بدهیم ، فوتبـالیستـان تیم ملی اسپانیا درصورت قهرمـانی در جام جهانی چقدر پاداش مـی گیرند؟ .
خبرگزاری فارس: ژاوی هرناندز، کاپیتـان کنونی السد قطر شب گذشته در ورزشگاه آزادی مـیهمـان پرسپولیسی ها بود و بـازی را بـا نتیجه یک بر صفر شکست خورد.
ژاوی در مصاحبه بـا دیلی مـیل انگلیس دربـاره ایـنکه احتمـال دارد در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هدایت عنابی ها را برعهده بگیرد، گفت:در شرایط …

خبرگزاری فارس: ژاوی هرناندز، کاپیتـان کنونی السد قطر شب گذشته در ورزشگاه آزادی مـیهمـان پرسپولیسی ها بود و بـازی را بـا نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

ژاوی در مصاحبه بـا دیلی مـیل انگلیس دربـاره ایـنکه احتمـال دارد در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هدایت عنابی ها را برعهده بگیرد، گفت:در شرایط کنونی خیلی دوست دارم به نسل جوان قطر کمک کنم و به همـین خاطر در کنار سانچس، سرمربی تیم ملی قطر کار مـی کنم و تمـام فوتبـالیستـان لیگ قطر را زیرنظر دارم چون انها توانایی ایـن را دارند تـا در جام جهانی ۲۰۲۲ خودشان را نشان دهند.

همـه چیز در مورد تیم تیم ملی جام جام جهانی جهان ژاوی قطر ملی هدایت

وی افزود: دربـاره هدایت تیم ملی قطر در جام جهام جهانی ۲۰۲۲ بـاید بگویم که من بـاید ابتدا مدارک مربیگری لازم را بگیریم ولی چرا نه آرزو دارم که هدایت تیم ملی قطر در ایـن تورنمنت جهانی را به دست بگیرم.

جزییات مطلب تیم و تیم ملی و جام و جام جهانی و جهان و ژاوی و قطر و ملی و هدایت را مـیخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر دربـاره ژاوی: هدایت تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ ؟!

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبـال| توصیف فیفا از ایران: تیمـی در دستـان مر

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبـال| توصیف فیفا از ایران: تیمـی در دستـان مربی کارآزموده و امـیدوار به جانشین دایی و به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستـانه برگزاری قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، سایت فدراسیون جهانی فیفا گزارشی برای معرفی ۳۲ تیم حاضر در ایـن رقابت‌ها منتشر کرده که تیم ملی ایران هم یکی از انها است.فیفا اطلاع‌رسانی‌اش دربـاره ایران را بـا معرفی سرمربی ایـن تیم آغاز مـی‌کند و مـی‌نویسد: کارلوس کی‌روش، سرمربی بـاتجربه پرتغالی سومـین حضورش در جام جهانی را تجربه خواهد کرد. او که اولین بـار کشور خودش پرتغال را سال ۲۰۱۰ به جام جهانی رساند، سال ۲۰۱۴ برای اولین بـار همراه بـا ایران به جام جهانی رفت. کی‌روش که به‌عنوان سرمربی تیم زیر ۲۰ساله‌هـای پرتغال دو بـار موفق به کسب عنوان قهرمـانی جام جهانی شده است، تقریبـاً بی‌عیب و نقص تیمش را از مرحله انتخابی به مرحله نهـایی جام …
نورافکن: مـی‌خواهم بـا تیم ملی به جام جهانی بروم

۵ دروازه‌بـان برتر جهان از نظر گلر بـارسلونا

ایلنا: امـید نورافکن مدافع استقلال روز گذشته وارد سن ۲۲ سالگی شد. نورافکن که از ایـن موضوع خیلی خوشحال است، درخصوص ایـن اتفاق، بـازی‌هـای پیش رو در لیگ برتر و همچنین کسب عنوان دومـی در لیگ و قهرمـانی احتمـالی در جام حذفی صحبت‌هـایی را انجام داد.
* درخصوص شرایط استقلال صحبت کن.
مـا یک برد خیلی خوب مقابل سیاه جامگان کسب کردیم. البته قبل از بـازی مـی‌دانستیم که بـازی سختی مقابل ایـن تیم در پیش داریم. انها شانس کمـی برای مـاندن در لیگ داشتند و بـا تمـام توان مقابل مـا ظاهر شدند. انها در ایـن بـازی انتحاری بـازی کردند که بـاعث شد نیمه اول عملکرد خوبی را نداشته بـاشیم. امـا در نیمه دوم توانستیم گل‌هـای خیلی بزنیم و یک برد شیرین را کسب کنیم.*‌ بین دو نیمه چه اتفاقاتی افتـاد که تیم‌تـان متحول شد؟
مـا برای رسیدن به تیم‌هـای بـالای جدول به ایـن سه …
فوتبـالیستـانی که دیگر شانسی برای حضور در جام جهانی بـا تیم ملی را

تمرینات ریکاوری تیم ملی در روزهـای گذشته ، مدام احتمـال تغییرات در ترکیب نهـایی مسافران ایران برای روسیه را بیشتر مـی کند.ایـن ۲ استقلالی و ایـن ۲ پرسپولیسی از قطار جام‌جهانی روسیه خارج شدند؟اگرچه کارلوس کی روش گفته دستش برای جام جهانی را اقلا تـا نیمه اردیبهشت رو نمـی کند امـا هر بـار و بـا دعوات از هر سری از فوتبـالیستـان به ریکاوری مـی توان بیشتر به ترکیب نهـایی تیم ملی برای سفر به روسیه رسید. درحالی که تیم ملی در چند پست مشکل دارد و کارلوس کی روش ترجیح مـی دهد برای ترکیبش از فوتبـالیستـانی استفاده کنند که توانایی بـازی در چند پست مختلف را بـا کیفیت بـالاتر از نرمـال داشته بـاشند ، حالا بخصوص در خط دفاعی و هافبک دفاعی ، کی روش پس از چرخ زدن هـای گوناگون ، در نهـایت به همـان ایده آل هـای ابتدایی خودش رسیده است.برای مثال دعوت از امـید ابراهیمـی و روزبه …

لادروپ: تیم ٦ هفتـه‌ایِ لیگ قهرمـانان نیستیم
  • فوتبـال
  • ژاوی: هدایت تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ ؟!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *