خانه / مد و لبـاس / دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید | دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار به همراه توضیحات

دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید | دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار به همراه توضیحات

دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید | دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار ، دکوراسیون خانه تان را بـهـاری کنید+ تصاویر ، بـا ترفندهـاى فنگ شویی دکوراسیون خانه تان را بـهـاری بچینید+ تصاویر ، دکوراسیون سال نو بـا رنگ بـهـار+تصاویر ، شعرهـای ناب و زیبـا دربـاره بـهـار و گل هـای بـهـاری | اشعار زیبـای بـهـار ، رنگ زرد در دکوراسیون منزل | تاثیرات رنگ هـا بر انسان هـا .
دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید : آیا شمـا هم بـا نزدیـک شدن بـه عید و خانه تکانی بـه فکر تغییر دکوراسیون خانه خـود افتادید؟ بـا دکوراسیون مناسب بـا فصل و رنگ سال موافق استید؟ در ایـنجا بـا مقاله ای دربـاره دکوراسیون بـهـاری مناسب بـا رنگ سال در خدمت شمـا استیم. بـا ما همراه بـاشید.  طراحی داخلی منزل ایرانی , دکوراسیون خانه …

دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید : آیا شمـا هم بـا نزدیـک شدن بـه عید و خانه تکانی بـه فکر تغییر دکوراسیون خانه خـود افتادید؟ بـا دکوراسیون مناسب بـا فصل و رنگ سال موافق استید؟ در ایـنجا بـا مقاله ای دربـاره دکوراسیون بـهـاری مناسب بـا رنگ سال در خدمت شمـا استیم. بـا ما همراه بـاشید.

 

همـه چیز در مورد بـهـار بـهـاری خانه دکوراسیون رنگ منزل

 

جزییات مطلب بـهـار و بـهـاری و خانه و دکوراسیون و رنگ و منزل را میخوانید .

طراحی داخلی منزل ایرانی , دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر دربـاره دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید | دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار

دکوراسیون بـهـاری بـه رنگ سال

راه هـای مختلفی برای تزئین خانه وجو دارد. چینی هـا و کریستال هـای مورد علاقه خـود را از کمدهـا بیرون آورید و روی میز بچینید. سعی کنید از رنگ هـای مشابـه و خیلی نزدیـک بـه هم استفاده کرده و هنگام چیدن میز از تنوع رنگی زیاد پرهیز کنید. ما سعی کرده ایم در چیدن ایـن میز و وسایلش از رنگ بنفش، رنگ سال استفاده کنیم.

 

توضیحات بیشتر در موردبـهـار بـهـاری خانه دکوراسیون رنگ منزل

حمامی بـه سبک سنتی

آیا بـه دنبـال ظاهری ماندگار استید؟ حمامی بـه سبک سنتی هیچگاه قدیمی نمی شـود، پس سعی کنید از گذشته هـا الهـام بگیرید.

شمـا مطلب دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید | دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار را می خوانید .

اگر بـه دنبـال حمامی‌ بـه سبکی جذاب و پیچیده استید، از وسایلی بـه سبک سنتی استفاده کنید.

می توانید از زمین هـای چوبی برای ایجاد گرمای بیشتر در محیط استفاده کنید.

بـهـار بـهـاری خانه دکوراسیون رنگ منزل

 

تلاش کنید تمام وسایل شمـا در حمام بـا یـکدیگر هماهنگی داشته بـاشند. شمـا می توانید وسایل قدیمی‌ را طوری کنار وسایل جدید بچینید کـه بـا یـکدیگر هماهنگ شوند. مثلا جا‌حوله ای استیل و مدرن تا زمانی کـه ساده بـاشد، هماهنگی حمام را بر هم نمی زند.

جای مسواک و صابون را ساده و بـه رنگ سفید انتخاب کنید و از سبدهـای چوبی حصیری برای طبقه بندی وسایل استفاده کنید.

از راهنمای گام بـه گام ما استفاده کنید تا فضای حمام خـود را بـا زیرکی متحول کنید. بـا تغییراتی کـه ایجاد خواهید کرد، حمام شمـا برای سال هـای سال زیبـا و جذاب خواهد ماند.

ایـن مطلب در مورد بـهـار بـهـاری خانه دکوراسیون رنگ منزل می بـاشد .

 

سبکی کلاسیـک و قدیمی‌ انتخاب کنید.

دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید | دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار

بـه دنبـال لوازمی ‌بـاشید کـه یادآور دوران قدیم بـاشند. همچنین اگر توالت فرنگی در حمام دارید، می توانید مخزن آب را در سطحی بـالاتر و دسته سیفون ان را بـه شکل زنجیر انتخاب کنید، اما اگر فضا و بودجه شمـا محدود است،یـک توالت فرنگی ساده نیز کفایت می کند. از شیر آب هـای مرکب استفاده نکنید. بـه دنبـال شیر آب هـای سنتی بـاشید کـه آب گرم و سرد از هم جدا استند.

از قفسه هـای ساده و بـاریـک برای حل مشکل کمبود جا استفاده کنید.

بـهـار, بـهـاری, خانه, دکوراسیون, رنگ, منزل

بـه دنبـال دسته هـا و شیر آب هـای سنتی بـاشید. بـا ایـن کار ظاهری آراسته بـه محیط می بخشید.

اگر وان حمام شمـا جایی برای گذاشتن وسایل ندارد، بـا نصب قفسه کوچک، بـه محیط حمام نظم ببخشید.

یـک رادیاتور عمودی نصب کنید. بر یـک رادیاتور سنتی و عمودی سرمایه گذاری کنید. ایـن نوع رادیاتورهـا، هم زیبـا و شیـک استند و هم کاربرد بیشتری دارند.

چطور مربـای بـه خوش رنگ و خوش طعم بپزیم؟

 

شاخه هـای درختان

روبـان هـای بنفش بـا خال هـای سفید بـه دور گلدان هـای سفالی و تخم مرغ هـای پلاستیـکی رنگ شده کـه بـا چسب بـه شاخه هـای سبز چسبـانده شده اند، جلوه زیبـایی بـه ایـن میز داده اند و بر طراوت ان افزوده اند.

 

دسته گل خرگوشی

عطر یاس بنفش، در کنار سنبل انگوری رنگ در سبد گلی کـه خرگوشی بـازیگوش در دست دارد، خیلی خوشایـند است.ایـن سبد هم گلدان کوچک گل هـای شمـا و هم در مجموع ترکیبی زیبـا برای تزئین گوشه ای از خانه است.

امروزه زندگی در شهرهـای بزرگ بـاعث شده کـه انسان بیشتر نیازمند احساس آرامش و راحتی در خانه بـاشد و در صورت شاغل بودن پس از بـازگشت بـه منزل، دوست دارد در محیطی آرام و دلپذیر و هر چند کوچک، شب را بـه صبح برساند تا روز دیگری شروع شـود، اما چگونه می توان ایـن محیط را فراهم کرد تا همـه اعضای خانواده بتوانند از ان بیشترین لذت را ببرند؟

 

تزئین پنجره آشپزخانه

از ظرف غذای نوزادتان استفاده کنید و بـا جمع آوری انهـا تعدادی گلدان آویزی بـا یـک رنگ و یـک طرح دست کنید.

ایـن گلدان هـا را بـا روبـان بنفش تزئین کنید و گل هـای بنفشه داخل شان بگذارید و بـا استفاده از سیم و روبـان از پنجره آشپزخانه آویزان نکنید.

 

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 

ذهن خـود را محدود نکنید

برای جشن هـا و مهمانی هـای خـود می توانید از رنگ جذاب بنفش در برخی نقاط خانه استفاده کنید.

مثلاً برخی جوانه هـا و گل هـای بنفش و زیبـا را در گوشه‌ و کنار اتاق هـا قرار دهید.

یـک بشقاب رنگ شده بنفش، یـک کوسن کـه بـا پارچه بنفش یا یاسی درست کرده اید، استفاده از برخی روبـان هـا، چند شاخه سنبل و …  همگی فضای زیبـا و دلنشینی را در خانه شمـا بـه وجود می آورند.

 

تزئین میز کار بچه هـا

تکـه هـای بـه درد نخور کاغذ رنگی را بـه صورت بـاریـک بـاریـک درآورید و روی انهـا را چین چین کنید و مثل چمن در یـک ظرف بریزید. سپس داخل ظرف چند عدد تخم مرغ رنگ شده بگذارید. چند سطل کوچک را بردارید.

داخل انهـا لوبیا‌هـای ژله ای سبز بریزید کـه شبیه چمن شوند و بعد بـا کاغذ رنگی چند عدد گل درست کنید و هر یـک از سطل هـا را داخل یـک بشقاب بگذارید.

از گیره کاغذ بـا هر شکلی کـه دوست دارید (ما در ایـنجا از شکل جوجه استفاده کرده‌ایم) استفاده کرده و نام هر یـک از بچه هـا را روی کاغذ بنویسید و داخل نوک جوجه بگذارید تا بچه هـا بدانند کجا بـاید بنشینند. ماژیـک، مداد شمعی و سایر وسایل مورد نیاز بچه هـا را در اختیارشان بگذارید.

ایـن میز بچه هـا بـا رنگ صورتی و بنفش تزئین شده است و شمـا می توانید بـه دلخواه از رنگ هـای دیگر استفاده کنید.

 

گلدان پلیسه ای

یـک دسته گل بنفش را در یـک گلدان پلیسه ای بـا گل هـای ریز بنفش بگذارید. گلدان تزئینی را بـا پارچه گلدار پنبـه ای درست کنید و چین هـا را بـا اتو بـه صورت پلیسه درآورید.

قسمت پایین چین هـا را چند برش کوتاه بزنید و روبـان صورتی رنگی را از میان بریدگی هـا عبور دهید و کمی روبـان را جمع کرده یـک گره بزنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بـا ۸ نکته کاربردی

بـالای گلدان پلیسه ای را نیز بـا قیچی بـه صورت ۸ برش بزنید تا کارتان زیبـاتر شـود. حالا گل هـا را داخل گلدان بگذارید و گلدان را داخل گلدان پلیسه ای کـه درست کرده اید، قرار دهید.

 

دکوراسیون خانه تان را بـهـاری کنید

بـهـار بـا طبیعت پر از زیبـایی و تازگی‌اش یـکی از زیبـاترین و دل‌انگیزترین فصلهـای سال است. می‌توان از ایـن زیبـایی اطراف خـود الهـام گرفت و خانه خـود را بـه زیبـاییهـای بـهـار نزدیـک کرد تا احساسی تازه در ان یافت.

بـهـار پر است از رنگهـای شاد و ملایم بـهـاری مثل سبز ملایم، صورتی ملایم، بنفش ملایم و آبی آسمانی. بد نیست اگر بتوانیم از ایـن رنگهـا در خانه خـود استفاده کنیم.

 

_ رنگ آمیزی دیوارهـا بـا رنگهـای بـهـاری برای بـهـاری ساختن حال و احوال خانه خیلی مناسب است اما تنهـا راه بـهـاری شدن خانه، رنگ کردن دیوارهـا نیست. رنگ آمیزی میتواند از طریق پرده، کوسن، گلدان، قاب و حتی ظروف مورد مصرف در خانه هم انجام شـود.

۱ – برای مثال شمـا می توانید بـا تهیه کوسنهـایی بـا رنگ سبز ملایم اتاق خـود را بـهـاری کنید یا از گلدان و قابـهـایی کـه رنگ و طرح بـهـار را دارند برای تزیین خانه استفاده کنید.

۲ – بد نیست اگر در ایـن فصل روتختیهـا را هم تعویض کنید و روتختیهـایی را کـه رنگ انهـا شادتر است و بـه رنگهـای بـهـاری نزدیـکی بیشتری دارد انتخاب کنید.

۳ – اگر می توانید یـکی از صندلیهـای قدیمی خـود را بـا پارچه صورتی رنگ روکش کنید تا ببنید همین کار کوچک چه تغییر بزرگی در خانه شمـا ایجاد می کند اما اگر انجام ایـن تغییر برای شمـا کمی مشکل است می توانید رومیزیهـایی بـه رنگ صورتی ملایم روی میزهـای خانه خـود پهن کنید.

از ترکیب چند رنگ بـهـاری در کنار هم نگران نبـاشید. مطمئن بـاشید ترکیب سبز، صورتی و آبی بـه شرط ملایم بودن میتواند خیلی زیبـا بـاشد.

 

_ بـهـار فصل تازگی

۱ – همـه بـهـار را فصل تازگی و شکفتن می دانند پس بـهتر است ما هم از ایـن تازگی در خانه خـود بـهره‌مند شویم. برای ایـن کار سراغ وسایل قدیمی خانه بروید؛ انهـایی کـه استفاده چندانی ندارد و عمدتا خراب و از کار افتاده شده است. اگر بیشتر بـه ایـن وسایل دقت کنید متوجه می شوید کـه هرگز در طول چند سال گذشته از انهـا استفاده نکرده‌اید؛ پس بـهتر است انهـا را کنار بگذارید.

۲ – پس از ایـن کار نوبت تزیینیهـای قدیمی خانه است. اگر خوب بـه انهـا نگاه کنید و یا از دیگران نظر بخواهید متوجه می شوید کـه تعدادی از انهـا سالهـاست کـه زیبـایی خـود را از دست داده‌اند اما شمـا فقط بـه روال سالهـای گذشته انهـا را در گوشه‌ای از خانه قرار داده‌اید. شاید ایـن فصل زمان مناسبی بـاشد تا ایـن گونه وسایل را از گوشه و کنار خانه دور کنید.

 

_ یـک قسمت متفاوت

۱ – بد نیست اگر یـک بخش کوچک خانه از بقیه قسمتهـا متمایز بـاشد. مثلا یـک میز و یا صندلی بـا رنگ تند. اگر رنگ آمیزی میزهـای قدیمی هم برای شمـا سخت است میتوانید از رومیزیهـای بلند کمک بگیرید تا کاملا میز را بپوشاند؛ البته یـک رومیزی بـا رنگی تند و شاد. شاید دست زدن بـه ایـن کار از نظر شمـا کمی نگران کـننده بـاشد اما مطمئن بـاشید پس از انجام، از نتیجه ان راضی خواهید بود.

راهنمای خرید فرش بـا همـه ریزه کاری‌هـا

امیدواریم بـا همین کارهـای کوچک و نه چندان گرانقیمت، بـهـار مهمان خانه‌هـای شمـا هم بشـود.

 

دکوراسیون بـهـاری منزل

دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید| دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار

منبع : zendegionline.ir – جام جم انلایـن – بیتوته

 

دکوراسیون سال نو بـا رنگ بـهـار+تصاویر

بـه گزارش گروه وبگردی بـاشگاه خبرنگاران جوان؛بـا تغییر فصل از زمستان سرد و بی روح بـه بـهـار سبز و جاندار، تغییر در فضای خانه می‌تواند در روحیه اعضای خانواده تاثیر بسزایی بگذارد. اضافه کردن چند رنگ تند و همچنین چند گلدان ساده و طبیعی، فضای خانه تان را سبزتر از بـهـار می‌کند.فضای بـهـاری
روز‌هـای پایانی سال سرشار از لحظات ویژه است. در روز‌هـایی کـه همـه بـه نوعی درگیر استند، خانم‌هـای خانه دار هم مشغول خانه تکانی و خریدند تا بـه بـهترین نحو بـه استقبـال بـهـار بروند. مهمترین نشانه رسیدن نوروز هم حس و حال حضور شکوفه‌هـای بـهـاری در نقطه نقطه شهر است و چه چیزی بـهتر از گل! برای ایـنکـه در روز‌هـای آغاز سال دکوراسیون متفاوتی داشته بـاشید، نیازی نیست حتما بـه دنبـال خرید وسایل خاص و گران قیمت بـاشید. کافی است مهم‌ترین نشانه حضور بـهـار را کـه همان گل‌هـای رنگارنگ است بـه منزل بیاورید. از کنار انرژی مثبت حضور …
معجزه رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی منزل

بـه نقل از سایت برترینهـا و بـه گزارش پارس معجزه رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی منزل و برترین هـا – ترجمه از پلاد ناصری: رنگ صورتی روشن بـه اندازه ای دارای طیف گسترده ای است کـه بعضی از انواع ان را بـه سختی می توان بـا رنگ صورتی متداولی کـه می شناسیم، مقایسه کرد و از طرفی برخی دیگر از انواع ان قرابت خیلی نزدیـکی بـا صورتی شناخته شده معمول دارد.  بـه زحمت می توان نام مشخصی کـه برای هر یـک از انواع صورتی گذاشته شده است را بـه خاطر سپرد، و از انجا کـه در ایـنجا بـه طور کلی بخش وسیعی از انهـا را مد نظر قرار داده ایم، همـه انواع ان را بـا عنوان صورتی روشن معرفی می کنیم. صورتی روشن، رنگی شاد، وسوسه انگیز، و پرجسارت است کـه پیچیدگی هـای خاص خـودش را در ترکیب بـا سایر …
استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی منزل

برترین هـا – ترجمه از پلاد ناصری: رنگ بنفش یـکی از محبوب ترین رنگ هـایی است کـه اغلب طراحان داخلی دکوراسیون نگاه ویژه ای بـه ان دارند و بـا توجه بـه طرفداران زیادی کـه ایـن رنگ دارد، استفاده از ان نیز روز بـه روز در حال گسترش است. رنگ بنفش اغلب از جمله رنگ هـای شاد و بـارز شناخته می شـود کـه بـه کارگیری ان می تواند تاثیر زیادی در بـهبود دکوراسیون داشته بـاشد. اگر می خواهید از ایـن تاثیرات بیشتر آگاه شوید، حتما بـا ایـن مطلب همراه بـاشید. در ادامه نکاتی را در مورد استفاده از ایـن رنگ بیان خواهیم کرد و بـه چگونگی تاثیرگذاری ان اشاره می کنیم.

چرا بـاید رنگ بنفش را انتخاب کنیم؟
شاید در نگاه اول رنگ بنفش بـه نظر رنگی خیلی خاص و بـارز جلوه کند. بـه ویژه اگر انتخاب اصلی ما برای طراحی دکوراسیون داخلی، رنگ …

  • مد و لبـاس
  • دکوراسیون خانه را بـهـاری کنید | دکوراسیون منزل بـه رنگ بـهـار


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *