خانه / فوتبال / حمله بـه «گواردیولا»؛ او یک فاسد جهـانی است به همراه توضیحات

حمله بـه «گواردیولا»؛ او یک فاسد جهـانی است به همراه توضیحات

حمله بـه «گواردیولا»؛ او یک فاسد جهـانی است ، حمله امریکا بـه سوریه و توهم نبرد جهـانی سوم ، روسیه بـه حمله سایبری جهـانی متهم شد ، نبرد جهـانی سوم دَر راه؛ اتحاد آمریکا، عربستـان و فرانسه برای حمله بـه سوریه ، ابـهـام بزرک دَر ممانعت از توزیع برنج‌هـای فاسد اروگوئه‌ای+ اسناد ، کشف و معدوم سازی ۱۴۰ تن مواد غذایی فاسد دَر سال ۹۶ .
خبرگزاری مهر: پپ گواردیولا را مـی‏‌توان یک فاسد جهـانی نامـید، واقعا ناامـیدکننده است که بیش از ۵۰۰ مـیلیون یورو هزینه خرید بازیکن کنی و بعد داوران را مسئول ناکامـی دَر بازی‌هـای اروپایی بدانی.
اما نمـی‎توان فراموش کرد که او ناکام بزرگ لیگ قهرمانان است، اول تیم آماده یوپ هـایـنکس را گرفت و …

خبرگزاری مهر: پپ گواردیولا را مـی‏‌توان یک فاسد جهـانی نامـید، واقعا ناامـیدکننده است که بیش از ۵۰۰ مـیلیون یورو هزینه خرید بازیکن کنی و بعد داوران را مسئول ناکامـی دَر بازی‌هـای اروپایی بدانی.

اما نمـی‎توان فراموش کرد که او ناکام بزرگ لیگ قهرمانان است، اول تیم آماده یوپ هـایـنکس را گرفت و نتوانست آن را قهرمان اروپا کند و بعد هم منچسترسیتی مانوئل پیگرینی را انتخاب کرد تـا باز هم دَر اروپا ناکام باشد.

همـه چیز دَر مورد جهـان حمله فاسد مهر

او بعد از حذف تیم خـودش توسط تیم فوتبال لیورپول دَرباره داور بازی رئال و یوونتوس و پنالتی مشکوک صحبت کرد. اما اشاره‎ای نکرد که ایسکو هم گلی زد که مـی‎توانست مورد قبول واقع شود و اگر ایـن طور مـی‏‌شد خدا مـی‎دانست نتیجه بازی چه مـی‎شد.

نه فقط پپ، افـرادی زیادی معتقدند رئال مادَرید کنترل یوفا را دَر اختیار دارد، اما چنین تهمتی بـه پرافتخارترین تیم تـاریخ لیگ قهرمانان خـود نوعی فساد است. ایـن اظهـارات خنده‎دار از هر کسی انتظار مـی‎رود، اما از گواردیولا که خـود یک اسپانیایی است نه.

جزییات مطلب جهـان و حمله و فاسد و مهر را مـیخوانید .

بعد از صحبت‌هـای او دَرباره تصمـیم اشتباه داوری دَر حذف یووه مطبوعات ایـن کشور واکنشی شدید بـه او نشان دادند و شاید طبیعی باشد که او را فاسد جهـانی بنامند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر دَرباره حمله بـه «گواردیولا»؛ او یک فاسد جهـانی است

واکنش جامعه جهـانی دَرخصوص حمله ترکیه بـه عفرین مناسب نبود

بـه نقل از سایت خبرگزاری مهر و بـه گزارش پارس واکنش جامعه جهـانی دَرخصوص حمله ترکیه بـه عفرین مناسب نبود و …
ژان رنو با دَرام نبرد جهـانی مـی‌آید

حمله توپخانه‌ای ارتش صهیونیستی بـه نوار غزه

خبرگزاری مهر: بازیگر سرشناس سینمای فرانسه بـه آنجلیکا هوستون پیوست تـا با فیلمـی از نبرد جهـانی دوم روی پرده برود.
 بـه نقل از هـالیوود ریپورتر، «دَر انتظار آنیا» نام فیلم جدیدی است که ژان رنو با آن روی پرده‌هـای نقره‌ای مـی‌رود. نوآ اشناپ بازیگر «چیزهـای عجیب» و آنجلیکا هوستون دیگر بازیگرانی استند که برای بازی دَر ایـن دَرام که دَرباره نبرد جهـانی دوم است انتخاب شده‌اند.
ایـن فیلم که هم اکنون دَر فرانسه دَر دست فیلمبرداری است با اقتباس از کتـابی از مایکل مورپورگو نویسنده «اسب نبرد» ساخته مـی‌شود.
 

 
«دَر انتظار آنیا» دَرباره چوپان جوانی است که دَر جریان نبرد جهـانی دوم بـه کودکان یهودی کمک مـی‌کند تـا با عبور از مرز بـه اسپانیا بروند.
ایـن فیلم را بن کاکسون کارگردانی مـی‌کند و فیلمنامه آن توسط مورپورگو و توبی تولس نوشته شده است.
شخصَریک اشمـیت، جوزفین دلا باوم و سادی فارست دَر کنار توماس کرچمان، السا …
مرنام قرعه کشی جام بیست و یکم جهـانی آغاز شد

بـه نقل از سایت خبرگزاری مهر و بـه گزارش پارس مرنام قرعه کشی جام بیست و یکم جهـانی آغاز شد و …

  • فوتبال
  • حمله بـه «گواردیولا»؛ او یک فاسد جهـانی است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *