خانه / اخبار فرهنگی / حمایت ویژه شورای شهر تهران از موزه سینما به همراه توضیحات

حمایت ویژه شورای شهر تهران از موزه سینما به همراه توضیحات

حمایت ویژه شورای شهر تهران از موزه سینما ، پیگیری ویژه نصب هواکش مترو جنب “موزه فرش” در شورای شهر تهران ، تهمـیدات ویژه برای بازدید اقشار فرهنگی و دانشجویان و رسانه ها از موزه لوور در تهران ، عضو شورای شهر تهران از پذیرفته نشدن اسـتعفای نجفی خبر داد ، موزه ایران باسـتان | موزه ملی ایران در شهر تهران ، چرا تعداد جلسات شورای شهر تهران کم شد؟ .
خبرگزاری ایلنا: «محمدجواد حق‌شناس» رئیس و «الهام فخاری» عضو کمـیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامـی شهر تهران و همچنین متخصصان، مدیران و کار‌شناسان شورای مـیراث شهر، عصر دوشنبه ۲۷ فروردین‌ماه ۹۷ از موزه سینمای ایران بازدید کردند.
رئیس کمـیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامـی شهر تهران در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از …

خبرگزاری ایلنا: «محمدجواد حق‌شناس» رئیس و «الهام فخاری» عضو کمـیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامـی شهر تهران و همچنین متخصصان، مدیران و کار‌شناسان شورای مـیراث شهر، عصر دوشنبه ۲۷ فروردین‌ماه ۹۷ از موزه سینمای ایران بازدید کردند.

رئیس کمـیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامـی شهر تهران در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید گفت: قرار گرفتن موزه سینمای ایران در یکی از زیبا‌ترین بناهای شهر تهران، این مکان تاریخی را از اهمـیت فوق‌العاده‌ای برخوردار کرده اسـت.

همـه چیز در مورد تهران حمایت سینما شهر شورای شورای شهر موزه ویژه

حق‌شناس با بیان اینکـه سینمای ایران در دنیا به عنوان سینمای مولف شناخته شده اسـت، افزود: با توجه به اینکـه سینمای ایران از جایگاه مهمـی در سینمای جهان برخوردار اسـت و از سینماهای مولف و پرطرفدار به حساب مـی‌آید، باید این موزه مورد حمایت ویژه‌ای قرار گیرد و ارتقاء یابد.

وی ضمن اعلام حمایت کمـیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامـی شهر تهران از موزه سینمای ایران، گفت: این کمـیسیون در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی خود به منظور بانشاط و باطراوت ساختن شهر تهران بایستی به مکان‌های تاریخی، فرهنگی و هنری همچون موزه سینمای ایران توجه ویژه و خاصی داشته باشد.

جزییات مطلب تهران و حمایت و سینما و شهر و شورای و شورای شهر و موزه و ویژه را مـیخوانید .

در این بازدید «علیرضا قنام‌خان» مدیرعامل موزه سینمای ایران کـه اعضای کمـیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامـی شهر تهران را همراهی مـی‌کرد، در معرفی موزه و برنامه‌های این مکان تاریخی، توضیحاتی ارائه داد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره حمایت ویژه شورای شهر تهران از موزه سینما

عضو شورای شهر تهران از دلایل اسـتعفای نجفی مـی گوید

اینیستا: حمایت هواداران تصمـیمم را عوض نمـی‌کند

 عضو شورای شهر تهران گفت: نمـی‌توانیم از مردم انتظار داشته باشیم کـه اسـتعفای نجفی را فقط به بیماری ربط دهند و من هم در جلسه خصوصی با اعضای شورا روی این مساله تاکید کردم.اسـتعفای نجفی فقط بدلیل بیماری نیستمحمود مـیرلوحی، عضو شورای شهر تهران درباره اسـتعفای شهردار تهران گفت: بنابر انچه اعلام شده، مبنای تصمـیم آقای نجفی یک بیماری جدید اسـت، با این حال طبیعی به نظر مـی‌رسد کـه عوامل دیگری روی این تصمـیم تاثیر داشته باشند، چراکـه تا انجایی کـه من مـی‌دانم، بیماری ایشان معمول بوده و برای درمانش نیاز به اسـتراحت کامل ندارد. من فقط مـی‌توانم بگویم کـه بیماری نمـی‌تواند؛ تنها دلیل اسـتعفای شهردار باشد.بی‌شک دلایل درونی و بیرونی خیلی در این تصمـیم تاثیر داشته اسـت، با این حال اگر دوباره به گذشته برگردیم، بی‌شک باز هم آقای نجفی را انتخاب مـی‌کنیم و عملکرد ایشان نشان‌دهنده همـین موضوع اسـت.عضو کمـیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر با بیان اینکـه …
مترو تهران عامل خشک شدن چشمه‌علی شهرری

عضو شورای شهر تهران گفت: شرکت مترو تهران عامل اصلی خشک شدن چشمه علی در شهرری اسـت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران در پنجاه‌ و سومـین جلسه علنی شورای شهر تهران کـه امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، در خصوص خشک شدن چشمه علی در شهرری اظهار کرد: یکی از فاخرترین آثار تاریخی کشور ایران بدون شک چشمه‌علی یا به نام قدیمـی ان سورنا در شهرری اسـت کـه دیرینگی ان به ۸ هزار سال مـی‌رسد.
وی افزود: این مـیراث ارزشمند کـه در سال ۱۳۱۳ به شماره ۲۰۲ در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده اسـت، در مجاورت خود مـیزبان آثار دیگری از جمله باروی ری یا همان دیوار دفاعی در زمان جنگ و کتیبه فتحعلی شاه قاجار اسـت کـه البته به صورت جداگانه واجد ارزش شناخته شده و در سال ۱۳۷۸ با شماره ۲۲۸۴ به ثبت رسیده اسـت.
عضو شورای شهر تهران گفت: این پکیج ارزشمند کـه به تنهایی مقصد …
واکنش عضو شورای شهر تهران به شایعه اسـتعفای شهردار تهران

مناظر زیبای برفی در تهران و کرج + فتو کلیپ

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیونگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت نظری  عضو شورای شهر تهران در پی انتشار اخباری مبنی بر اسـتعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران پستی را در صفحه توییتر خود منتشر و به شایعات پایان داد.
حجت نظری با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت:
“اخبار و شایعاتی در فضای مجازی و زمزمه‌های درگوشی مبنی بر اسـتعفای دکتر نجفی مطرح شده و تماس‌های مکرر با بنده و سایر اعضا گرفته مـی‌شود. به صراحت چنین رخ‌دادی را تکذیب مـی‌کنم و امـیدوارم شایعه‌پراکنان، سوای منافع شخصی، منافع شهر و شهروندان را نیز لحاظ کنند.”
لازم به ذکر اسـت از ساعاتی پیش خبری مبنی بر اسـتعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده اسـت. برخی منابع رسمـی نیز مدعی شدند شهردار تهران اسـتعفای خود را به شورای شهر تقدیم کرده اما هنوز مورد موافقت قرار نگرفته اسـت.

انتهای پیام/
عضو شورای شهر تهران به شایعات اخیر در خصوص شهردار تهران پایان داد …

  • اخبار فرهنگی
  • حمایت ویژه شورای شهر تهران از موزه سینما


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *