خانه / فوتبال / قلی‌زاده: با اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام به همراه توضیحات

قلی‌زاده: با اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام به همراه توضیحات

قلی‌زاده: با اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام ، منصور ابراهیم‌زاده: حق باشگاه اسـت که با مربیان دیگر مذاکره کند ، مذاکره مدیران اسـتقلال با شفر و تعدادی از فوتبالیستان برای تمدید قرارداد ، مسلمان: مذاکره‌ام با اسـتقلال زوری بود ، قلی‌زاده: از هواداران اسـتقلال متشکرم ، فتح الله‌زاده: اسـتقلال می‌تواند فینالیست آسیا شـود .
خبرگزاری تسنیم: علی قلی‌زاده در واکنش به شایعات چند روز اخیر مبنی بر مذاکره‌اش با باشگاه اسـتقلال گفت: من در حال حاضر فوتبالیست سایپا هستم و به این باشگاه تعهد دارم. تا به امروز هم با هیچ تیمی از جمله اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام و منتظرم تا فصل تمام شـود. مطمئناً برای …

خبرگزاری تسنیم: علی قلی‌زاده در واکنش به شایعات چند روز اخیر مبنی بر مذاکره‌اش با باشگاه اسـتقلال گفت: من در حال حاضر فوتبالیست سایپا هستم و به این باشگاه تعهد دارم. تا به امروز هم با هیچ تیمی از جمله اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام و منتظرم تا فصل تمام شـود. مطمئناً برای فصل آینده سعی می‌کنم برترین تصمیم را بگیرم.

وی در ادامه افزود: احساس می‌کنم در حال حاضر مهم‌تری وجود دارد که می‌توانم به آنها فکر کنم. در حال حاضر سایپا شرایط حساسی در لیگ برتر دارد و ما این شانس را داریم که نایب قهرمان شویم و به سهمیه آسیا هم برسیم که این یک موفقیت بزرگ برای تیم و فوتبالیستان محسوب می‌شـود. از طرفی تلاش می‌کنم تا برای جام جهانی روسیه، نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم و این یکی از هدف‌های مهم من اسـت.

همه چیز در مورد اسـتقلال مذاکره

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا همچنین خاطر نشان کرد: امسال فصل خوبی را با سایپا پشت سر گذاشتم و نهایت تلاشم را برای موفقیت در این تیم انجام دادم. تمامی فوتبالیستان تلاش کردند تا تیم به این جایگاه برسد و امیدوارم که در دو بازی پایانی هم نتایج خوبی بگیریم و به مقام نایب قهرمانی برسیم.

جزییات مطلب اسـتقلال و مذاکره را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قلی‌زاده: با اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام

مذاکره اولیه اسـتقلال با وریا غفوری

خبرگزاری میزان: مدیران اسـتقلال از چند وقت پیش به دنبال تمدید قرارداد ستاره‌هایی چون سرور جپاروف، وریا غفوری و … برای فصل آینده هستند. سیاسـت مدیران اسـتقلال این اسـت که فرصت را از دست نداده و منتظر آغاز نقل و انتقالات نباشند. در روزهای گذشته مذاکراتی با جپاروف صورت گرفته و اکنون خبر می‌رسد که با وریا غفوری یکی دیگر از ستاره‌های این فصل اسـتقلال مذاکراتی اولیه صورت گرفته اسـت. امید ابراهیمی هم دیگر فوتبالیستی اسـت که در اولویت باشگاه برای تمدید قرارداد قرار گرفته اسـت.

الریان به دنبال تساوی برابر اسـتقلال در آزادی

مذاکره مدیران اسـتقلال با شفر و تعدادی از فوتبالیستان برای تمدید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وینفرد شفر سرمربی اسـتقلال در نشست خبری پیش از دیدار برابر العین امارات، تأکید کرد صحبت‌هایی که در رابطه با تمدید قرارداد او شده، صحت ندارد. مدیران اسـتقلال پیش از بازی با العین بارها اعلام کردند که قرارداد شفر یک سال و نیمه اسـت و مشکلی وجود ندارد، اما اظهارنظر سرمربی اسـتقلال باعث شد تا مدیرانی که همراه اسـتقلال در امارات حضور داشتند، جلسه‌ای با شفر در خصوص تمدید قرارداد او برگزار کردند. در این جلسه،  شفر از نبود برخی امکانات ابراز نارضایتی کرد و قرار شده در اولین جلسه هیئت مدیره در این خصوص و مشکلاتی که شفر به آنها اشاره کرده، بپردازند.همچنین با تعدادی از فوتبالیستانی که قراردادشان امسال به پایان می‌رسد نیز، برای تمدید قرارداد صحبت‌های اولیه شد. رضا افتخاری مدیرعامل، حسن زمانی عضو هیئت مدیره و پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه در امارات حضور داشتند.تیم اسـتقلال سه‌شنبه شب  در هفته …
آغاز مذاکره باشگاه اسـتقلال با شفر برای تمدید قرارداد


به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه اسـتقلال، سیدرضا افتخاری اعلام کرد یکشنبه شب جلسه‌ای ۳ ساعته با سرمربی اسـتقلال داشتیم و مذاکرات برای تمدید قرارداد را آغاز کردیم. به نکات مثبتی هم رسیدیم و پس از دیدار با الریان نیز این مذاکرات را ادامه می‌دهیم.در این جلسه سید پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه و ساشا شفر نیز حضور داشتند.انتهای پیام/

  • فوتبال
  • قلی‌زاده: با اسـتقلال مذاکره نکرده‌ام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *