خانه / عکس بازیگران / الهه حصاری در مرنام جشن بزرگ برند لوازم آرایش بورژوآ به همراه توضیحات

الهه حصاری در مرنام جشن بزرگ برند لوازم آرایش بورژوآ به همراه توضیحات

الهه حصاری در مرنام جشن بزرگ برند لوازم آرایش بورژوآ ، عکس های لیندا کیانی و الهه حصاری در مرنام برند لوازم آرایشی بورژوا فرانسه ، حضور ماه چهره خلیلی و بازیگران در هفدهمین جشن برند لوازم آرایشی ، لوازم آرایش سرطان زا ، زمانی برای دور ریختن لوازم آرایش ، آسیب شدید دختر خردسال بر اثر هـستفاده از لوازم آرایش+ تصاویر .

حضور ماه چهره خلیلی و بازیگران در هفدهمین جشن برند لوازم آرا

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

هفدهمین جشن فعالیت یـکی از برندهای لوازم آرایشی با حضور ماه چهره خلیلی، بازیگر مطرح تلویزیون و سایر بازیگران دیگر در یـکی از هتل های تهران برگزار گردید حضور این جمع از بازیگران بـه عنوان نوعی تبلیغات برای این برند بـه شمـار می آید.

در هفدهمین سالگرد فعالیت این برند آرایشی بازیگران محبوبی از جمله: لیلا اوتادی، گلشید بحرایی، سولماز حصاری، معصومه کریمی، نگین صدق گویا و برخی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون حضور داشتند.

لحظه ورود ناگهانی خودرو در فروشگاه لوازم آرایشی+فیلم

بـه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در شهر جیزان عربستان هنگامیـکه زنان مشغول خرید از یـک فروشگاه لوازم آرایشی بودند یـکباره راننده ای با ورود ناگهانی خودرو اش درون این مغازه فروشندگان و مشتریان را شوکه کرد.
ماموران در حال پیگیری علت وقع حادثه هـستند تا علت خارج شدن کنترل خودرو از دست راننده مشخص شود.طبق گزارشات، این حادثه هیچ تلفاتی در پی نداشت و حتی جراحتی نیز بـه کدام از حضار در محل حادثه وارد نشد اما این اقدام راننده خسارات مالی خیلیی برای صاحب فروشگاه بـه بـه دنبال داشت.
در ادامه لحظه ورود ناگهانی خودرو بـه این فروشگاه لوازم آرایشی را مشاهده می کنید.

کد ویدیو دانلود …
مصرف لوازم آرایشی در بارداری، چه تاثیراتی دارد؟

اغلب، خانم‌های باردار خیلی راحت می‌توانند نوشیدنی‌های الکلی را کنار بگذارند یا دیگر سیگار نکشند. اما انها فراموش می‌کنند که مصرف لوازم آرایشی ممکن هـست بر بارداری و سلامت جنین موثر باشد. انها بـه خصوص از لوازم آرایشی برای پوشاندن تغییرات اتفاق افتاده در بدن و پوست خود و بازگشت بـه شکل قبل از بارداری هـستفاده می‌کنند.مطالعات نشان می‌دهد مواد موجود در لوازم آرایشی ممکن هـست در بدن جنین و جفت نفوذ کرده و شانس داشتن فرزند سالم را بـه خصوص در سه ماهه اول بارداری،‌ کاهش دهد. هر چند که تاثیر برخی لوازم آرایشی بر سلامت جنین هنوز بـه اثبات نرسیده، اما بـهتر هـست جانب احتیاط را نگهدارید. در حال حاضر، سازمان غذا و داروی آمریـکا و سازمان بـهداشت اتحادیه اروپا تعداد خیلی از مواد آرایشی را ممنوع اعلام کرده‌اند. در ادامه مطالبی در مورد تاثیر لوازم مختلف آرایشی بر بارداری ذکر شده هـست.کرم‌های ضد آکنهآکنه یـکی از …

رویاهای بزرگ دختران بـهزیستی
  • عکس بازیگران
  • الهه حصاری در مرنام جشن بزرگ برند لوازم آرایش بورژوآ


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *