خانه / علمـی پزشکی / افزایش همکاری ایران و برزیل برای تقویت و همکاری‌های علمـی به همراه توضیحات

افزایش همکاری ایران و برزیل برای تقویت و همکاری‌های علمـی به همراه توضیحات

افزایش همکاری ایران و برزیل برای تقویت و همکاری‌های علمـی ، ۹ روش علمـی برای افزایش کارایی در محل کار ، برای افزایش مـیل جنسی و تقویت آن این مواد غذایی را بیشتر مصرف کـنید ، ۷ روش تقویت اراده و افزایش انگیزه برای فعالیت‌های ورزشی ، آمادگی ایران برای همکاری با افغانستان در حوزه آموزش/ تحصیل ۳۰۰ هزار دانش آموزان اتباع در دوره ابتدایی ، امضای تفاهم‌نامه همکاری مـیان معاونت علمـی و معاونت امور زنان و خانواده .
بـه گزارش حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمـی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ستاد علوم شناختی و مراکز علمـی معتبر برزیل برای تقویت زمـینه‌های همکاری‌ها با اتخاذ سیهـست‌های حمایتی اجرای پروژه‌های مشترک توسط محققان و متخصصان را در اولویت پیوند‌های همکاری متقابل قرار داده تا زمـینه‌های تبادل تجارب، انتقال یافته‌های علمـی، همکاری‌های مشترک و نیز مبادله هـستاد و دانشجو فراهم شـود.
ایران و برزیل برای …

(دریافتی)همکاری ایران و برزیل برای تقویت و همکاری‌های علمـیبـه گزارش حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمـی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ستاد علوم شناختی و مراکز علمـی معتبر برزیل برای تقویت زمـینه‌های همکاری‌ها با اتخاذ سیهـست‌های حمایتی اجرای پروژه‌های مشترک توسط محققان و متخصصان را در اولویت پیوند‌های همکاری متقابل قرار داده تا زمـینه‌های تبادل تجارب، انتقال یافته‌های علمـی، همکاری‌های مشترک و نیز مبادله هـستاد و دانشجو فراهم شـود.

ایران و برزیل برای توسعه و گسترش و تعمـیق همکاری‌های علمـی و جلب محققان و متخصصان در بخش‌های مختلف بـه ویژه در حوزه توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی، مـیز همکاری مشترک مـیان دو کشور را ایجاد کردند تا دامنه فعالیت‌ها و تشریک مساعی برای همکاری‌های متقابل تقویت شـود.

همـه چیز در مورد افزایش ایران برزیل تقویت علمـی همکاری

برگزاری ۶ دوره فراخوان جهت پذیرش طرح‌های پژوهشی در زمـینه‌های علوم شناختی حاصل ارتباط و تماس‌های کارشناسان ارشد ستاد علوم شناختی و ۲ مرکز معتبر علمـی برزیل برای ایجاد یک فضای مستحکم همکاری متقابل مـیان ۲ کشور در ۲ سال اخیر هـست.

شناسایی پتانسیل‌ها برای همکاری‌های بین المللی در حوزه‌های علوم شناختی بین پژوهشگران برزیلی و محققان ایرانی، توسعه پروژه‌های مشترک تحقیقاتی، ایجاد همکاری مشترک بین تیم‌های علمـی ایران و برزیل در زمـینه‌های مورد علاقه طرفین در مرز‌های دانش و تکنولوژی و توسعه خدمات و ابزار‌های شناختی بین دو کشور در فراخوان طرح‌ها مورد توجه قرار گرفته هـست.

جزییات مطلب افزایش و ایران و برزیل و تقویت و علمـی و همکاری را مـیخوانید .

نقشه برداری مغز، خدمات و ابزار‌های ارزیابی و توانبخشی، توسعه ابزار‌های تهاجمـی و غیر تهاجمـی ارتباط با مغز، آموزش و مطالعات شناخی مغز و نیز شناخت اجتماعی از زمـینه‌های همکاری مشترک در فراخوان طرح‌ها را بـه خود اختصاص داده هـست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره افزایش همکاری ایران و برزیل برای تقویت و همکاری‌های علمـی

ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی و نیز بنیاد تحقیقاتی سائوپائولو و سازمان حمایت و ارزیابی تحصیلات تکمـیلی جمهوری فدرال برزیل برای تقویت پیوند‌های علمـی مـیان مراکز تخصصی و تحقیقاتی و در رهـستای اجرای پروژه‌های مشترک بـه همراه مبادله هـستاد و دانشجو در زمـینه مطالعات مغز و شناخت، دو تفاهم نامه امضا و مبادله کردند.

برای بـهاری‌های سینمای ایران

 همکاری هیئت های علمـی ایران و برزیل 

هیئت های علمـی دو کشور در سه سال اخیر در مذاکرات و دیدار‌های متقابل، گسترش و ارتقای سطح همکاری‌ها مـیان مراکز دانشگاهی و علمـی در بخش‌های علوم شناختی و بـهره گیری ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دو کشور را در رهـستای ایجاد پیوند‌های پایدار علمـی دو جانبـه، و بـه سود منافع مشترک دو کشور در جهت تحکیم و تقویت همکاری‌ها و تبادل اطلاعات مـیان ایران و برزیل قلمداد کردند.

برزیل با برخورداری از امکانات مناسب علمـی و اقتصادی از جایگاه مناسبی در مـیان کشور‌های در حال توسعه برخوردار هـست و محققان و گروه‌های تحقیقاتی داخل و خارجی که مایل بـه انتقال دانش بـه مراکز علمـی این کشور باشند تحت حمایت قرار مـی‌دهد.

توضیحات بیشتر در موردافزایش ایران برزیل تقویت علمـی همکاری

محمدحسین مقامـی کارشناس ارشد ستاد علوم شناختی و عضو هیات علمـی دانشگاه شهید رجایی مـی‌گوید: برزیل بـه علت سیهـست‌های توسعه یافتگی درسال‌های اخیر بـه تجهیزات مدرن در حوزه علوم شناختی دسترسی یافت و توانمندی‌های آن سبب انتخاب برزیل بـه عنوان کشوری مناسب برای همکاری‌های علمـی شد و از سوی دیگر رشد فزاینده علم و دانش در ایران و سطح ممتاز دانش و تخصص محققان و اساتید ایرانی نیز برزیل را بـه جلب همکاری ایران تشویق کرده هـست.

پیشرفت دانش علوم شناختی در ایران در سال‌های اخیر خیلی چشمگیر بوده و کشورمان در زمـینه هوش مصنوعی رتبـه شانزدهم جهانی را بـه خود اختصاص داده و همچنین در حوزه علوم شناختی در سطح دوم کشور‌های منطقه جای دارد.

شمـا مطلب افزایش همکاری ایران و برزیل برای تقویت و همکاری‌های علمـی را مـی خوانید .

رشد فزاینده علم و دانش در ایران و توان مندی‌های علمـی کشورمان از یک سو و برخورداری برزیل از امکانات و پتانسیل‌های اقتصادی و توسعه‌ای، دو کشور را در مسیر تقویت همکاری‌های متقابل علمـی بویژه در حوزه‌های توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی سوق داده و آینده روشنی را برای توسعه و گسترش همکاری‌های پایدار علمـی مـیان دو کشور رقم زده هـست.

نسخه‌های خانگی‌ فوق‌العاده برای تقویت بـهاری موها

انتهای پیام/

افزایش ایران برزیل تقویت علمـی همکاری

تقویت دوره‌های کارورزی دانشجو معلمان / افزایش ۲۵ درصدی اعتبا

حسین خنیفر، سرپرست دانشگاه فرهنگیان، در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمـی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی این دانشگاه در سال ۹۷ عنوان کرد: برنامه‌های در نظر گرفته شده در دانشگاه متناسب با اهداف وزارت متبوع یعنی آموزش و پرورش هـست و آمادگی اجرای برنامه‌های این وزارتخانه در حوزه وظایف دانشگاه را داریم.
وی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که امسال دنبال مـی‌کنیم برنامه‌ریزی برای فارغ‌التحصیل کردن دانشجویان ترم آخر و ورود آن‌ها بـه کلاس‌های درس از مهر ماه هـست.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: تکمـیل دوره آموزشی مهارت‌آموزان ماده ۲۸ و آماده سازی این گروه برای حضور در حرفه معلمـی از سال تحصیلی جدید جز دیگر برنامه‌های اولویت‌دار دانشگاه محسوب مـی‌شـود.
خنیفر با اشاره بـه اینکه دانشگاه آمادگی جذب ۲۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید را دارد، تصریح کرد: این جذب منوط بـه تخصیص ردیف هـستخدامـی  هـست که آموزش و پرورش برای اخذ …
آمادگی ایران برای همکاری با افغانستان در حوزه آموزش/ تحصیل ۳


بـه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمـی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در دیدار با کاردار فرهنگی افغانستان در ایران که بعدازظهر امروز در ساختمان زنده‌یاد علاقه‌مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: با توجه بـه تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامـی نسبت بـه پوشش تحصیلی اتباع خارجی بـه ویژه افغانی در کشور ،گفت: برای تحصیل این دانش‌آموزان درحال تلاش هـستیم و زمـینه برای تحصیل دانش‌آموزان فاقد مدارک هویتی هم فراهم شده هـست.
وی ادامه داد: با توجه بـه این برنامه‌ها ۲۹۷ هزار و ۳۶۶ دانش‌آموزان اتباع خارجی در دوره ابتدایی تحصیل مـی‌کنند که ۹۱ درصد آنها را دانش‌آموزان افغانی تشکیل مـی‌دهند.
معاون آموزش ابتدایی با اشاره بـه اینکه بدون اینکه حتی یک ریال از نهادهای بین‌المللی برای پوشش تحصیلی اتباع خارجی دریافت کرده‌ باشیم، زمـینه ادامه تحصیل آنها فراهم شده هـست، گفت: از ملیت‌های مختلف در کلاس‌های درس کشور حاضر شدند …
آمادگی ایران برای همکاری با افغانستان در حوزه آموزش/ تحصیل ۳

افزایش خلاقیت؛ حتی اگر فکر مـی‌کـنید خلاق نیستید، این نکات را جدی بگیرید


بـه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمـی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در دیدار با کاردار فرهنگی افغانستان در ایران که بعدازظهر امروز در ساختمان زنده‌یاد علاقه‌مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: با توجه بـه تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامـی نسبت بـه پوشش تحصیلی اتباع خارجی بـه ویژه افغانی در کشور ،گفت: برای تحصیل این دانش‌آموزان درحال تلاش هـستیم و زمـینه برای تحصیل دانش‌آموزان فاقد مدارک هویتی هم فراهم شده هـست.
وی ادامه داد: با توجه بـه این برنامه‌ها ۲۹۷ هزار و ۳۶۶ دانش‌آموزان افغانی در دوره ابتدایی تحصیل مـی‌کنند که ۹۱ درصد آنها را دانش‌آموزان افغانی تشکیل مـی‌دهند.
معاون آموزش ابتدایی با اشاره بـه اینکه بدون اینکه حتی یک ریال از نهادهای بین‌المللی برای پوشش تحصیلی اتباع خارجی دریافت کرده‌ باشیم، زمـینه ادامه تحصیل آنها فراهم شده هـست، گفت: از ملیت‌های مختلف در کلاس‌های درس کشور حاضر شدند که …

  • علمـی پزشکی
  • افزایش همکاری ایران و برزیل برای تقویت و همکاری‌های علمـی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *