خانه / وب‌گردی / چگونه هندوانه شیرین را از غیر شیرین تشخیص دهیم ؟ به همراه توضیحات

چگونه هندوانه شیرین را از غیر شیرین تشخیص دهیم ؟ به همراه توضیحات

چگونه هندوانه شیرین را از غیر شیرین تشخیص دهیم ؟ ، چگونه می توان از آب دَریا، آب شیرین بدست آورد؟ ، تفاوت علائم پریود و بارداری، چطور تشخیص دهیم؟ ، طرز تهیه شیرینی هندوانه ای شب یلدا | فیلم شیرینی هندوانه ای ، خواص دانه هندوانه + دانه هندوانه منبع بی نظیری از پروتئین ، تشخیص دیابت دَر کودکان، چگونه بفهمید؟ .

بـه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فصل هندوانه هـای شیرین و آبدار رسیده و هم اکنون که دَر بازار این میوه جالیزی بـه عنوان نوبرانه بـه فروش می رسد، انتخاب یک هندوانه شیرین کار بسیار دشواری است و نیاز بـه تجربـه و آگاهی دارد. اما بـهترین راه تشخیص هندوانه رسیده چیست؟
معمولا بـهترین علامت رسیدگی هندوانه تغییر رنگ پوست آن است. …

بـه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فصل هندوانه هـای شیرین و آبدار رسیده و هم اکنون که دَر بازار این میوه جالیزی بـه عنوان نوبرانه بـه فروش می رسد، انتخاب یک هندوانه شیرین کار بسیار دشواری است و نیاز بـه تجربـه و آگاهی دارد. اما بـهترین راه تشخیص هندوانه رسیده چیست؟

همـه چیز دَر مورد تشخیص چگونه شیرین هندوانه

معمولا بـهترین علامت رسیدگی هندوانه تغییر رنگ پوست آن است. اگر دقت کرده باشید اغلب هندوانه هـای راه راه دَر قسمتی از پوست شان لکه بزرگ تغییر رنگ یافته ای دیده می شـود که نشان دهنده سطح تماس پوست هندوانه با زمین است. اگر رنگ این قسمت سفید متمایل بـه سبز باشد، هندوانه نارس است اما اگر بـه رنگ زرد روشن متمایل بـه کرم باشد و خطوط هندوانه موازی و صاف و تیره تر باشد نشاندهنده رسیدگی میوه است. معمولا هندوانه هـای راه راه رسیده هرچه گردتر باشند شیرین تر و هر چه کشیده تر باشند آبدارتر استند و هندوانه هـای با پوست مات از انواع براق آن بـهترند.

دَر مورد هندوانه هـای بیضی با رنگ سبز کمرنگ که بـه هندوانه سفید معروفند هر چه رنگ میوه روشن تر و بـه سفیدی بزند، شیرین تر و آبدار تر استند. اما انواعی از هندوانه هـایی که رنگ سبز پررنگ دارند خیلی خوشمزه و ترد نیستند اما تخمه هـای خوبی برای برای بو دادن دارند.

جزییات مطلب تشخیص و چگونه و شیرین و هندوانه را میخوانید .

روش دیگر برای تشخیص یک هندوانه خوب، توجه بـه دم یا همان ساقه متصل بـه هندوانه است. اگر دم هندوانه خشک باشد یعنی رسیده است اما اگر سبز باشد بـه این معناست که هندوانه زود چیده شده و نارس است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر دَرباره چگونه هندوانه شیرین را از غیر شیرین تشخیص دهیم ؟

هر چه هندوانه سبک تر باشد پوست نازک تری دارد و اگر دَر اثر ضربـه زدن بـه هندوانه، صدای بم و خفه ای شنیدید آن هندوانه نارس و پوست کلفت یا خیلی رسیده و پوک است که بسته بـه فصل عرضه آن این موضوع قابل تشخیص است، اما اگر ارتعاشات ضربـه وارده بـه پوست هندوانه دَر تمام بافت آن پخش شد نشاندهنده تردی و آبدار بودن هندوانه است.

طرز تهیه بستنی یخی هندوانه ای

یکی دیگر از راه هـای تشخیص هندوانه رسیده فشردن هندوانه بین دو دست است که لزوما بایـد زور بازو داشته باشید تا بتوانیدبا اعمال فشار و ایجاد شکافی دَر داخل بافت هندوانه متوجه تردی آن شوید.

منبع:بیتوته

توضیحات بیشتر دَر موردتشخیص چگونه شیرین هندوانه

انتهـای پیام/

راهنمای تشخیص و خرید هندوانه شیرین

شما مطلب چگونه هندوانه شیرین را از غیر شیرین تشخیص دهیم ؟ را می خوانید .
تشخیص چگونه شیرین هندوانه

تست بارداری با جوش شیرین چگونه است

تست بارداری با جوش شیرین چگونه است

تست بارداری با جوش شیرین

 
زنان قدیمی و مادَرها و مادَربزرگ ها هر کدام ایده هـای خود را برای تعیین جنسیت جنین زنان باردار دارند. برخی می گویند اگر شکم زن گرد و جلو بود، فرزند پسر است و اگر دَر پهلوها پخش بود، فرزند دختر است و هزاران راه دیگر برای تشخیص جنسیت جنین که بین مردم بسیار رایج است. همین که ماد ری بارد ار می شـود ، گمانه زنی ها برای د اشتن د ختر یا پسر شروع می شـود ، بـه خصوص اگر خانمی فرزند اولش را بارد ار باشد ، این موضوع برای خانواد ه خانم هم مهم می شـود چون بایـد بد انند سیسمونی صورتی تد ارک ببینند یا آبی!
دَر اینجا بـه شما یک راه ساده و کم هزینه برای فهمیدن جنسیت کودک معرفی می کنیم. این تست بـه کمک جوش شیرین انجام می شـود و دَر مورد این …
اعتماد کردن؛ چگونه آدمها قابل اعتماد را تشخیص دهیم؟

چهره واقعی حضرت مسیح(ع) چگونه بود؟ + عکس

بـه نقل از سایت ستاره و بـه گزارش پارس اعتماد کردن؛ چگونه آدمها قابل اعتماد را تشخیص دهیم؟ و اعتماد کردن دَر زندگی روزمره
اعتماد پایه و اساس جامعه مدنیست. ما نه تنها بـه کسانی که می‌شناسیم بلکه دَر بسیاری از اوقات بـه غریبـه‌ها نیز اعتماد می‌کنیم. تصور کـنید دَر رستوران گارسون سفارش ما را می‌آورد و بـه ما اعتماد دارد که پس از صرف غذا هزینه آن را پرداخت خواهیم کرد. مثال دیگر دَرباره محل کار است. ما دَر محل کار ساعت‌ها کار می‌کنیم و بـه رییس خودمان این اعتماد را داریم که دَر پایان ماه حقوق ما را پرداخت می‌کند. از چراغ سبز عبور می‌کنیم چون بـه دیگران اعتماد داریم و می‌دانیم آن‌ها پشت چراغ قرمز سمت خودشان ایستاده‌اند.
ما انسان‌ها همیشه نسبت که کسانی که چه دَر خانواده، چه دَر دوستان و چه دَر همکاران می‌توانیم اعتماد کنیم، احساس بسیار خوبی داریم. دلیل این اعتماد این است …
چگونه اسکناس دلار تقلبی را از اصل تشخیص دهیم؟+عکس


بـه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،روش‌هـای کاربردی و سریع تشحیص اصل بودن دلار که معمولا استفاده می‌شوند عبارتند از:
۱ – جنس اسکناس: راحت‌ترین راه برای تشخیص اصل بودن اسکناس دلار لمس آن است، چون از نوعی کتان ویژه ساخته شده که دَر بازار بـه صورت تجاری فروخته نمی‌شـود. بـه همین دلیل اگر مدتی با این اسکناس‌ها سر و کار داشته باشید دَر عمل بـه راحتی با لمس کردن آن متوجه کاغذی بودن اسکناس جعلی و کتانی بودن اسکناس اصل خواهید شد.
۲ – وضوح بالا: گوشه‌هـای اعداد و شکل‌ها دارای نوک تیزی هـایی است که دَر اسکناس‌هـای تقلبی این تیزی‌ها بـه شکل گرد چاپ می‌شوند و بـه عبارتی شکل‌ها دارای وضوح و دقت کافی نیستند. دلیل آن هم پایین بودن کیفیت پرینتر‌ها یا دیگر روش‌هـای معمولی چاپ اسکناس تقلبی است که قابلیت چاپ این تیزی‌ها را با وضوح و جزئیات بالا ندارند.

آیا تست خانگی تشخیص بارداری دقیق است؟

۳ – تکراری نبودن شماره سریال ها: این …

  • وب‌گردی
  • چگونه هندوانه شیرین را از غیر شیرین تشخیص دهیم ؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *