خانه / خبر / ورود به حریم خصوصی کاربران به قانون مجازات اسلامـی افزوده مـی شود به همراه توضیحات

ورود به حریم خصوصی کاربران به قانون مجازات اسلامـی افزوده مـی شود به همراه توضیحات

ورود به حریم خصوصی کاربران به قانون مجازات اسلامـی افزوده مـی شود ، انتقام اوراکل از گوگل با افشای نقض حریم خصوصی کاربران اندرویدی ، تخلف برخی اپراتورهای موبایل در نقض حریم خصوصی کاربران ، ده ها سایت توزیع بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف از لحاظ رعایت حریم خصوصی کاربران بررسی مـی شود ، استفاده پیام رسان‌های داخلی از فناوری رمزنگاری اطلاعات مزیتی خیلی خوب برای حفظ حریم خصوصی کاربران است ، بهشتی که داعش آرزوی ان را به گور خواهد برد!/ قانون تلگرام قانون جنگل مدرن است/ واکنش طنز کاربران به طرح جدید پیراهن تیم ملی فوتبال .
آذری جهرمـی اظهار داشت: طبق گزارش‌هایی که داریم پیام‌رسان‌های داخلی در برخی از پارامترها تا ده برابر رشد شاخص‌های کیفی داشتند که توفیق خوبی محسوب مـی‌شود.تاکید رهبری بر حرام بودن سرکشی به اطلاعات مردم خیلی راهبردی استمحمد جواد آذری جهرمـی وزیر ارتباطات با اشاره به حمایت از پیام رسان های داخلی اظهار داشت: موضوعی که وجود دارد ایـن است که …

آذری جهرمـی اظهار داشت: طبق گزارش‌هایی که داریم پیام‌رسان‌های داخلی در برخی از پارامترها تا ده برابر رشد شاخص‌های کیفی داشتند که توفیق خوبی محسوب مـی‌شود.

تاکید رهبری بر حرام بودن سرکشی به اطلاعات مردم خیلی راهبردی است

محمد جواد آذری جهرمـی وزیر ارتباطات با اشاره به حمایت از پیام رسان های داخلی اظهار داشت: موضوعی که وجود دارد ایـن است که شورای عالی فضای مجازی در مصوبات ۳۶ تا۴۰ام خودش تکالیفی را برای حمایت از پیام رسان برای دستگاه های مختلف مشخص کرده است.

همـه چیز در مورد اسلامـی افزوده حریم خصوصی قانون کاربران مجازات ورود

بخشی از وظایف در حوزه زیرساخت ها، حمایت  از زیرساخت های فنی بر عهده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که ایـن اقدامات انجام شده است. به طور مثال  ارائه بسته های قیمتی با قیمت پایین تر برای مصرف کـننده انجام شده است. پهنای باند رایگان به پیام رسان ها باید داده مـی شد که انجام شده و الان ظرفیت بیش از انچه در اختیار پیام رسان های بین المللی است در اختیار پیام رسان های داخلی به طور رایگان گذاشته شده است. ظرفیت مراکز داده و زیر ساخت های ارتباطی به اندازه ای که مورد نیاز پیام رسان های داخلی بوده در اختیارشان قرار گرفته است. همچنین وام های کم بهره نیز به پیام رسان های داخلی داده شده است.

پیام رسان داخلی یـک بنگاه بخش خصوصی است و طبیعتا برای جلب اعتماد مردم، باید خودش تلاش کند تا بتواند خدمات فنی خوب، خدمات مناسب قابل رقابت و  خدمات زیر ساخت مناسبی ارائه دهد.

جزییات مطلب اسلامـی و افزوده و حریم و خصوصی و قانون و کاربران و مجازات و ورود را مـیخوانید .

از بعد اعتماد عمومـی، پیام رسان های داخلی به خصوص در حوزه حریم خصوصی و عدم برخورد سلیقه ای با فعالینی که در عرصه رسانه استند،  پیگیر ایـن استند و مطالباتی دارند؛ که نیازمند حمایت های قانونی استند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ورود به حریم خصوصی کاربران به قانون مجازات اسلامـی افزوده مـی شود

فتوای مقام معظم رهبری در خصوص حفظ حریم خصوصی و تاکید بر حرام بودن سرکشی به اطلاعات مردم خیلی راهبردی است. در حال پیگیری استیم تا با مجلس مصوبه ای داشته باشیم و حوزه ورود به حریم خصوصی را تبیین کنیم و به قانون مجازات اسلامـی افزوده شود که قوه قضاییه نیز همکاری خوبی در ایـن عرصه دارد.

هشدار هند نسبت به ورود غیرقانونی به آب‌های ایران

مخصوصا بعد از فتوای مقام معظم رهبری فضا خیلی آماده تر شده تا ایـن قانون تببین شود و به یـک بسته حمایتی برای مدیران پیام رسان ها در برابر حفاظت از حریم خصوصی کاربرانشان باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از بعد عدم برخورد سلیقه ای مرکز ملی تمام تلاش خود را مـی کند. همانطور که در مصوبه شورای عالی فضای مجازی نیز آمده است، همان برخوردی که با فعالین در پیام رسان های خارجی است باید همان فعالیت نیز داخل کشور انجام شود و با نهایت سعه صدر دیده شود. تشکیـک هایی در  ایـن عرصه وجود دارد که دادن تضمـین های لازم چه به لحاظ قانونی و شفاف سازی ایـن موضوع از سوی شورای عالی فضای مجازی و یا حتی مجلس مـی تواند حمایت کـننده از پیام رسان ها باشد.

توضیحات بیشتر در مورداسلامـی افزوده حریم خصوصی قانون کاربران مجازات ورود

در برخی پارامترها پیام رسان ها داخلی رشد ده برابری داشتند

آذری جهرمـی با اشاره به رشد پیام رسان های داخلی اظهار داشت: در ۳-۴ ماه اخیر توسعه های خیلی خوبی دیده شده است. طبق گزارش هایی که داریم پیام رسان های داخلی در برخی از پارامترها تا ده برابر رشد شاخص های کیفی  داشتند که توفیق خوبی محسوب مـی شود؛ البته تا رسیدن به استانداردهای بین الملی همـه باهم باید تلاش بیشتری کنیم و به عنوان یـکی از ظرفیت ها و زیر ساخت های توسعه اقتصاد دیجیتال باید روی پیام رسان های داخلی تمرکز ویژه ای داشته باشیم.

 آقای رییس جمهور نیز در ایـن خصوص تاکید دارند تا پیام رسان های بومـی جا بیافتند؛ البته ایشان در کنار ایـن موضوع تاکید دارند که خدماتی که به مردم داده مـی شود باید کیفیت لازم را داشته باشد و سرویس هایی را با ارائه نیازمندی های مناسب مردم در اختیارشان قرار بگیرد که ایـن وظیفه ما را سنگین تر مـی کند. ما هم به بسته حمایتی خود مـی پردازیم و بخش خصوصی ما که همان پیام رسان ها استند نهایت تلاش خود را مـی کـنند و امـیدواریم نتایج مناسبی حاصل شود.

شما مطلب ورود به حریم خصوصی کاربران به قانون مجازات اسلامـی افزوده مـی شود را مـی خوانید .


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

اسلامـی افزوده حریم خصوصی قانون کاربران مجازات ورود


آمدنیوز برای فرار از حقیقت، کاربران را بلاک مـی‌کند +عکس

توییت مدیر بلاگفا درباره حریم خصوصی کاربران

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ موضوع  امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی کاربران در پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی به‌قدری مهم است که روز گذشته رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مسئولان و مدیران نظام، طی سخنانی فرمودند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کـنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم «حرام شرعی» است و نباید انجام شود.
علیرضا شیرازی مدیریت سایت بلاگفا پستی را در صفحه توئیتر خود منتشر و به ایـن نکته اشاره کرد که در طول مدت  فعالیت بلاگفا حتی یـک مورد درخواستی در رابطه با نظرات خصوصی ثبت شده در وبلاگها  یا در اختیار گذاشتن پسورد یـک وبلاگ نداشته ایم.
شیرازی نوشت: “حالا بحث شد یـک نکته مثبت سیستم قضایی یا امنیتی  و ..کشور را بگویم در تمام ایـن سال‌ها که بلاگفا فعال بود حتی یـک مورد (حتی یـک مورد) درخواستی در رابطه …
استفاده پیام رسان‌های داخلی از فناوری رمزنگاری اطلاعات مزیتی

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در تعریف حریم خصوصی در سطح دنیا اختلاف نظر وجود دارد، برخی افراد انرا به عنوان حق تنها بودن تعریف مـی‌کـنند  و برخی دیگر ایـن مفهوم را با حق افراد در بهره بردن از استقلال، تنهایی و تعیین ایـنکه آیا و چگونه اطلاعات مربوط به خود را برای دیگران آشکار کـنند پیوند مـی‌دهند.
سید علیرضا آل داود در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به ایـنکه رعایت شرایط حریم خصوصی در استفاده از ابزارهای نوین مانند شبکه‌های اجتماعی، پیام رسان‌ها، مـیـکروبلاگ‌ها و دیگر سرویس‌های مبتنی بر فضای مجازی خیلی مهم است، گفت: حریم خصوصی انواعی مانند حریم خصوصی اطلاعات، حریم خصوصی پزشکی، حریم خصوصی اقتصادی و حریم خصوصی مرتبط با ایـنترنت و فضای مجازی است.
آل داود با تاکید بر ایـنکه اصل ۲۲، ۲۳ و ۲۵ قانون اساسی مرتبط با حریم خصوصی افراد است، تصریح کرد: اصل ۲۲ …
سو استفاده از حریم خصوصی با دوربین غیرمجاز

بک آپ تلگرام

خبرگزاری تسنیم: صادق فیض‌آبادی امروز در نشست خبری به مناسبت رونمایی از “سامانه الکترونیـکی سطح‌بندی تجهیزات نظارتی” در اتاق اصناف تهران اظهار کرد:برخی تجهیزات الکترونیـکی و دوربین‌هایی که در کشور در منازل و اماکن عمومـی مورد استفاده قرار مـی‌گیرند با توجه به ایـنکه قاچاق استند یا به صورت تقلبی با اسامـی برندهای معتبر با چسباندن برچسب به مصرف کـنندگان عرضه مـی‌شود سوءاستفاده‌های مالی و حتی امنیتی از مردم صورت مـی‌گیرد. وی افزود: تجهیزات حفاظتی و دوربین‌های مدار بسته مختلفی در ایران و حتی دیگر کشورها هر روزه گزارش مـی‌شود که حک مـی‌شوند بنابر ایـن لازم است که مردم قبل از نصب ایـن تجهیزات نکات ایمنی لازم را رعایت کـنند. رئیس اتحادیه تولیدکـنندگان و تعمـیرکاران تجهیزات الکترونیـک ادامه داد: مردم قبل از خرید تجهیزات الکترونیـکی و حفاظتی مـی‌توانند انها را در سامانه‌ای که امروز به بهره‌برداری مـی‌رسد یا با مراجعه …

  • خبر
  • ورود به حریم خصوصی کاربران به قانون مجازات اسلامـی افزوده مـی شود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *