خانه / فوتبال / پیگیری تمرینات ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران به همراه توضیحات

پیگیری تمرینات ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران به همراه توضیحات

پیگیری تمرینات ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران ، تمرینات ریکاوری دژاگه در کمپ تیم ملی ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران برگزار شد ، پرواز تیم ملی فوتبال ایران به تونس ، تیم ملی فوتبال ایران وارد تونس شد +تصاویر ، داورها سر تیم ملی فوتبال ایران را هم می بُرند! .
خبرگزاری فارس: سایت فدراسیون فوتبال، از ساعت ۱۵ امروز تمرین ریکاوری فوتبالیستان تیم ملی برگزار شد. در این‌ تمرین فوتبالیستان تیم ملی تمرینات متنوع ریکاوری ذهنی و بدنی خود را با هـستفاده از تمرینات طراحی شده و همچنین هـستفاده از امکانات موجود در مرکز پک انجام دادند.
 

 
 

خبرگزاری فارس: سایت فدراسیون فوتبال، از ساعت ۱۵ امروز تمرین ریکاوری فوتبالیستان تیم ملی برگزار شد. در این‌ تمرین فوتبالیستان تیم ملی تمرینات متنوع ریکاوری ذهنی و بدنی خود را با هـستفاده از تمرینات طراحی شده و همچنین هـستفاده از امکانات موجود در مرکز پک انجام دادند.

 

همه چیز در مورد ایران تمرینات تیم تیم ملی فوتبال ملی

پیگیری تمرینات ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران

 

جزییات مطلب ایران و تمرینات و تیم و تیم ملی و فوتبال و ملی را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پیگیری تمرینات ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران

پیگیری تمرینات ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران

توضیحات بیشتر در موردایران تمرینات تیم تیم ملی فوتبال ملی

تمرین تیم ملی فوتبال ایران برگزار شد


خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امروز تمرین تیم ملی در مجموعه تمرینی پک برگزار شد.
این‌ تمرین از ساعت ۱۱ صبح در این‌ مجموعه آغاز‌ شد و فوتبالیستان حاضر، زیر نظر کارلوس کی روش و کادر فنی به تمرین پرداختند.
در این‌ تمرین فوتبالیستان حاضر تمرینات مختلفی را به انجام رساندند. یکی از اهداف این‌ تمرین، افزایش قدرت و سرعت تصمیم گیری فوتبالیستان در زمان بازی پرفشار بود کـه با هـستفاده از تجهیزات موجود، این‌ تمرین به انجام رسید.

باخت پر از درس تیم ملی فوتبال ایران مقابل تونس

اولین بازی جدی دوستانه تیم ملی فوتبال در مسیر آماده‌سازی جام جهانی، با شکست یک بر صفر تیم در تونس به پایان رسید.شکست ایران مقابل تونسسرانجام یک بازی خوب تدارکاتی برای تیم ملی کشورمان برگزار شد. شاگردان کارلوس کی‌روش به مصاف تیم ملی تونس رفتند در ورزشگاه المپیک پایتخت این‌ کشور. ایران کـه در ترکیبش تغییرات نسبتا زیادی داشت، در شب بارانی، بازی را متزلزل شروع کرد. در خط دفاعی و مهمتر از ان در نظام دفاعی مان ان تیم همیشگی نبودیم. به مرور اما تیم بهتر شد. در دقایق میانی نیمه اول شاید باید شاگردان کی‌روش به گل می رسیدند. یک بار خطای پنالتی روی انصاری فرد کـه نادیده گرفته شد و یک بار هم تک به تک عالی کـه در دو مرحله انصاری فرد و قوچان نژاد از دست دادند، شانس گلزنی را از ایران گرفت. در ادامه بار دیگر تونسی ها بهتر شدند.در نیمه دوم کی‌روش با …
سیرالئون تیم ملی دارد، لیگ ندارد!

دیدار تیم‌های فوتبال هـستقلال و پارس جنوبی جم

ورزش سه: تیم ملی فوتبال ایران روز ۲۶ اسفند مقابل تیم سیرا لئون، دیدار دوستانه ای برگزار خواهد کرد.  پیش از این‌ قرار بر این‌ بود کـه ایران مقابل لیبی دیدار دوستانه ای برگزار کند ولی در نهایت، سیرا لئون جانشین لیبی شد. در حال حاضر، سیرا لئون، در رده نود و هفتم رنکینگ فیفا، دو پله بالاتر از لیبی قرار دارد و جایگاه بهتری نسبت به حریف قبلی ایران دارد. در روزهای اخیر، شایعات خیلیی در مورد این‌ تیم منتشر شده کـه هیچ فعالیت فوتبالی از سال ۲۰۱۳ به بعد در این‌ کشور رخ نداده کـه این‌ موضوع با واقعیت تطابق ندارد. در حقیقت انها در سال ۲۰۱۷، در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آفریقا شرکت کردند و مقابل تیم‌های نیجریه، سنگال و کنیا به میدان رفتند و حتی موفق شدند کنیا را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند. به علاوه …

  • فوتبال
  • پیگیری تمرینات ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *