خانه / اخبار سیاسی / نماین‌ده انگلیس: ایران از دخالت در یمن دست بردارد! به همراه توضیحات

نماین‌ده انگلیس: ایران از دخالت در یمن دست بردارد! به همراه توضیحات

نماین‌ده انگلیس: ایران از دخالت در یمن دست بردارد! ، تأکید عربستان و انگلیس برای مقابله با دخالت هـای ایران در منطقه ، پلیس و دولت انگلیس مقصر اصلی تعرض به سفارت ایران هستند / سفیر انگلیس احضار شـود ، بیانیه ۲۳۹ نماین‌ده مجلس در محکومیت حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه ، در پی حمله به سفارت ایران در لندن؛ بازداشت مهاجمان و اعتراض شدید ایران به انگلیس ، پاسخ ایران به اتهامات اخیر انگلیس .
خبرگزاری مهر: نماین‌ده انگلیس و فرانسه در نشست امروز شورای‌امنیت درباره یمن به تکرار مواضع پیشین خود درباره اوضاع در این‌ کشور پرداختند.
نماین‌ده فرانسه در سازمان ملل در این‌ باره گفت: افزایش تنش هـای کنونی در یمن ما را نگران کرده اسـت. بحران انسانی در یمن ادامه دارد و بر این‌ …

خبرگزاری مهر: نماین‌ده انگلیس و فرانسه در نشست امروز شورای‌امنیت درباره یمن به تکرار مواضع پیشین خود درباره اوضاع در این‌ کشور پرداختند.

نماین‌ده فرانسه در سازمان ملل در این‌ باره گفت: افزایش تنش هـای کنونی در یمن ما را نگران کرده اسـت. بحران انسانی در یمن ادامه دارد و بر این‌ اساس باید گفتگوها برای رسیدن به راه حلی پایدار در یمن آغاز‌ شـود.

همه چیز در مورد انگلیس ایران دخالت دست یمن

وی ادامه داد: باید بدون قید و شرط به راه هـای ارائه شده توسط سازمان ملل درخصوص یمن بازگردیم.

دیپلمات ارشد فرانسه در سازمان ملل بدون اشاره به بیش از ۳ سال تجاوز همه جانبه سعودی ها به یمن در جانبداری آشکار از ریاض مدعی شد: حملات موشکی حوثی ها تبعات خیلی بر صلح و ثبات منطقه ای و بین المللی دارد! ما حملات موشک بالستیک حوثی ها به عربستان را محکوم می کنیم!

جزییات مطلب انگلیس و ایران و دخالت و دست و یمن را میخوانید .

نماین‌ده فرانسه در سازمان ملل تأکید کرد: تمامی فرودگاه ها و بنادر یمن باید باز بمانند تا کمک هـای امدادی به این‌ کشور برسد. از فراگیرشدن بیماری هـایی مانند دیفتری و وبا در یمن ابراز نگرانی می کنیم. همه باید از طرح هـای مارتین گریفیت (نماین‌ده جدید سازمان ملل در یمن) حمایت کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نماین‌ده انگلیس: ایران از دخالت در یمن دست بردارد!

نماین‌ده انگلیس نیز در ادامه این‌ نشست مدعی شد: ایران باید از دخالت هـای بی ثبات کننده خود در یمن دست بردارد. حملات موشکی حوثی ها به عربستان را محکوم می کنیم. این‌ حملات موجب تشدید تنش ها می شـود. از ایران می خواهیم تا فعالیت هـای خود در این‌ خصوص را متوقف کند. تحریم هـای تسلیحاتی سازمان ملل باید اجرائی شوند. ما از انچه در این‌ کشور در حال روی دادن اسـت نگران هستیم.

رابطه اسـترس و شرایط پوست
توضیحات بیشتر در موردانگلیس ایران دخالت دست یمن

لندن: ایران ارسال سلاح به یمن را متوقف کند

دولت انگلیس که‌ خود از بزرگترین تامین کنندگان سلاحهـای ممنوعه به عربستان اسـت، طی بیانیه‌ای از ایران خواسـت که‌ ارسال سلاح به یمن را متوقف کند.لندن خواسـتار توقف ارسال سلاح از سوی ایران به یمن شدبه نقل از خبرگزاری فرانسه، بریتانیا روز دوشنبه از ایران خواسـت ارسال تسلیحات به یمن را متوقف کند و در عوض از نفوذ خود برای پایان دادن به بحران اسـتفاده کند.این‌ درحالیست که‌ ایران بارها ارسال سلاح به یمن را رد کرده اسـت.بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس به همراه وزیر توسعه بین المللی این‌ کشور طی یک بیانیه مشترک از ایران خواسـتند که‌ رویه خود را درباره یمن تغییر دهد.اگر ایران واقعا متعهد به حمایت از راه حل سیاسی در یمن اسـت، انطور که‌ در بیانیه هـای رسمی خود میگوید، پس باید ارسال سلاح که‌ باعث تشدید تنش و تهدید صلح و امنیت بین المللی می‌شـود را متوقف کند.چرا ایران درآمد خود را در کشوری …
تأکید عربستان و انگلیس برای مقابله با دخالت هـای ایران در منط

ولیعهد عربستان و نخست‌وزیر انگلیس ایران را به دخالت در امور دیگر کشورها متهم کردند.ادعاهـای بن سلمان و ترزا می علیه ایرانبه نقل از روزنامه سعودی عکاظ، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان که‌ پس از مسافرتش به قاهره به لندن رفته اسـت،  با ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس دیدار و گفت‌وگو کرد.دفتر نخست‌وزیر انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد که‌ محمد بن سلمان و ترزا می در این‌ دیدار بر ضرورت مقابله با دخالت‌هـای ایران تأکید کردند.در این‌ بیانیه همچنین آمده اسـت که‌ دو طرف بر اهمیت ایجاد راه حل سیاسی در یمن و رساندن کمک‌هـای بشردوستانه به این‌ کشور توافق کردند.ولیعهد عربستان در جریان مسافرتش به مصر نیز در یک نشست خبری در سفارت کشورش در قاهره در رابطه با جمهوری اسلامی ایران مدعی شد: ایران ببر کاغذی اسـت.وی همچنین در ادعایی گستاخانه ایران و ترکیه را در کنار تروریست‌ها در لیست دشمنان عربستان و مصر قرار داد.بن سلمان مدعی شد: …
انگلیس، ایران را به حمله سایبری متهم کرد

آیا آمریکا می‌تواند نقشه کودتای خود در ایران را عملی کند؟

در بیانیه دولت انگلیس آمده اسـت: امروز آمریکا ۹ کارمند شرکت «مبنا»، مستقر در ایران را به عملیات جهانی هک علیه دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌هـای انگلیس متهم کرد.»
 

این‌ بیانیه می‌افزاید: »ارزیابی دولت انگلیس این‌ اسـت که‌ موسسه «مبنا» مسئول حمله به دانشگاه‌هـای سراسر جهان بوده اسـت.»
در ادامه آمده اسـت: «ما از کیفرخواسـت‌هـای آمریکا اسـتقبال می‌کنیم. این‌ نشان‌دهنده تمایل و توانایی ما برای اسـتفاده از تمامی اهرم‌هـای موجود جهت پاسخدهی جمعی به حملات سایبری اسـت.»
وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز، جمعه اعلام کرد با همکاری وزارت دادگستری این‌ کشور ۹ فرد ایرانی و یک شرکت مستقر در ایران را تحریم کرده اسـت.
خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای این‌ ۹ فرد و یک شرکت را به سرقت ادعایی اطلاعات آکادمیک از صدها دانشگاه در آمریکا و کشورهـای دیگر و حساب‌هـای کاربری رایانامه‌هـای متعلق به کارمندان دولت آمریکا و شرکت‌هـای خصوصی در این‌ کشور متهم کرده اسـت.
دادستان‌هـای آمریکایی موسسه «مبنا» و ده نفر از آدمها همکار …

  • اخبار سیاسی
  • نماین‌ده انگلیس: ایران از دخالت در یمن دست بردارد!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *