خانه / اخبار حوادث / نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد به همراه توضیحات

نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد به همراه توضیحات

نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد ، سپهر شیطان صفت با نقشه کثیف از انگلیس آمد و…. ، نیت شوم و کثیف ایـن مرد برای زن حامله اش ، تصویر پدر شوهر و مادر شوهر سابق بهاره رهنما در تئاتر وی ، دیدار بهاره رهنما با پدر شوهر و مادر شوهر سابق خود (تصویر) ، دیدار بهاره رهنما با پدر شوهر و مادر شوهر سابق خود! تصویر .
خبرگزاری فارس: ۱۱ دی ماه سال گذشته ماموران انتظامی کلانتری ۱۰۲ پاسداران در جریان یک فقره قتل در منزلی حوالی شیان قرار گرفتند. ماموران پس از حضور در محل و با تایید موضوع بازپرس کلاکچری قتل جنایی را در جریان موضوع قرار دادند.
در نتیجه سریعا بازپرس سجاد منافی آذر به همراه …

خبرگزاری فارس: ۱۱ دی ماه سال گذشته ماموران انتظامی کلانتری ۱۰۲ پاسداران در جریان یک فقره قتل در منزلی حوالی شیان قرار گرفتند. ماموران پس از حضور در محل و با تایید موضوع بازپرس کلاکچری قتل جنایی را در جریان موضوع قرار دادند.

در نتیجه سریعا بازپرس سجاد منافی آذر به همراه کارآگاهان جنایی به محل وقوع جنایت اعزام شدند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند کـه مقتول حتی برای نجات خود یک بار به سمت پنجره خانه اش رفته بود کـه با ایـن وجود عامل یا عاملین جنایت او را به داخل خانه کشیده و او را می کشند.

همه چیز در مورد زن شوهر قتل کثیف مرد نقشه

در ادامه رسیدگی به ایـن پرونده بررسی دوربین هـای مداربسته انجام شد کـه در تحقیقاتی گسترده ماموران مشخص شدند سه مرد از خانه مقتول خارج شده اند.

با توجه به وجود چنین موضوعاتی در پرونده همسر مقتول مورد بازجویی قرار گرفت کـه او اظهار بی اطلاعی کرد و گفت برای مهمانی به خانه یکی از اقوام رفته بود و حتی فرزند ۸ ساله خودش را نیز برده بود.

جزییات مطلب زن و شوهر و قتل و کثیف و مرد و نقشه را میخوانید .

ایـن زن همچنین مدعی بود شب حادثه فرشید نامی کـه از آشنایان شوهرش بوده نیز در خانه حضور داشته هست. با ایـن وجود اظهارات ایـن زن در مراحل بعدی وارد تناقضاتی شد کـه ماموران با هماهنگی قضایی او را بازداشت کردند و متهم در اظهاراتش مدعی شد فرشید مردی هست کـه از تمامی دهستان خبر دارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد

همسر مقتول در شرح دهستان افزود: با فرشید از مدتی پیش آشنا شده بودم و به او گفتم کـه شوهرم را به طریقه ای بکشد و روز حادثه به فرشید کلید یدکی را دادم و از شوهرم خوهستم کـه مرا به همراه فرزند هشت ساله ام به خانه اقوامم ببرد.

۵۰۰ ساعت تلاش برای بازسازی چهره زن ۳۰۰۰ ساله مصری+ عکس های

در ادامه ماموران موفق به شناسایی دو متهم متواری پرونده شدند. یکی از ایـن متهمان اعتراف صریح به جنایت کرد و قتل را به گردن فرشید انداخت. او گفت: ما با فرشید در پارک آشنا شدیم و او گفت می خواهد شوهر خواهرش را گوشمـالی بدهد و از ما کمک خوهست.

ایـن مرد در زمینه روز واقعه نیز توضیح داد: من و دوستم به همراه فرشید به خانه مقتول رفتیم و پنهان شدیم تا ایـنکـه او بازگشت و با چاقو به جانش افتادیم کـه یکدفعه او موفق به فرار به سمت پنجره شد اما فرشید او را گرفت و با ضربات چاقو کشتش.

توضیحات بیشتر در موردزن شوهر قتل کثیف مرد نقشه

در انتها متهمان با صدور دستور قضایی در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت قرار گرفتند و تحقیقات همچنان در ایـن زمینه برای دستگیری متهم فراری دهستان ادامه دارد.

شمـا مطلب نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد را می خوانید .

قاتل دو زن در جیرفت دستگیر شد +تصویر

مرد جوان کـه همسر و خواهرزنش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در کمتر از نیم ساعت دستگیر شد.عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از ارتکاب قتل فرصت چندانی برای فرار پیدا نکردند و خیلی زود به دام افتادند.یکی از ایـن آدمها همسر و خواهرزنش را به قتل رساند و نفر دوم برادرش را به کام مرگ کشاند. هر دو در پی مدت‌ها اختلافات خانوادگی دست به جنایت زدند. شخصی ١٨:۴٠ روز دوشنبه با مرکز فوریت‌هـای پلیسی جیرفت تماس گرفت و از حادثه‌ای دلخراش خبر داد. او گفت مردی با حمله به دو زن در خیابان آن‌ها را با ضربات چاقو به‌شدت مجروح کرد و سپس به‌سرعت گریخت.دقایقی بعد تیمی از مأموران در محل حاضر شدند و در همان بررسی‌هـای اولیه پی بردند دو زن جان خود را از دست داده‌اند. به همین دلیل تحقیقات جنایی کلید خورد و ضمن انتقال پیکر مقتولان به پزشکی قانونی مشخص شد آن‌ها کـه مقابل یک خیاطی هدف ضربات چاقو …
سرماخوردگی ساده چگونه جان پسربچه مازنی را گرفت؟/ اعتراف زن خ

ایـن مرد چاق به دلیل جا نشدن روی صندلی هواپیما ۱۰۰ کیلو وزن کم کرد

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس سرماخوردگی ساده چگونه جان پسربچه مازنی را گرفت؟/ اعتراف زن خیانتکار به قتل شوهر/ ۵۰ ضربه چاقو برای قتل بچه ۱۱ ساله و به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،  در بسته اخبار حوادث اخباری از دهستانی مرگ پسربچه مازنی بر اثر سرما خوردگی، اعتراف زن خیانتکار به قتل شوهر و ۵۰ ضربه چاقو برای قتل بچه ۱۱ ساله می خوانیم.
 
افشای راز دستور قتل همسر در خیابان جمالزاده
میزان نوشت: راز قتل مرد میانسال و سوزاندن جسدش با دستگیری همسرش و مرد غریبه پس از یک سال فاش شد.
روز ۲۳ دی ماه سال گذشته خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۴۸ انقلاب به مأموران اعلام کرد: همسرم به نام مهدی ۴۰ ساله صبح امروز از خانه برای رفتن به محل کارش در جاده مخصوص کرج، از خانه خارج شد و پس از آن‌ پاسخگوی تماس‌هـای تلفنی من نبود.
با تشکیل پرونده …
۱۹ ضربه کلنگ زن برای قتل شوهر نافرجام ماند

خبرگزاری ایرنا: یک زن کـه به دلیل سوظن و بداخلاقی با ۱۹ ضرب کلنگ قصد کشتن همسرش را در همدان داشت ، با قرار وثیقه روانه زندان شد.
سرهنگ رضا زارعی رئیس پلیس آگاهی هستان همدان روز یکشنبه گفت: در اجرای دستور بازپرس دادسترای عمومی همدان مبنی بر یک فقره پرونده پیرامون ضرب و جرح عمدی به قصد قتل مرد ۳۵ ساله و متواری شدن ضارب، رسیدگی به ایـن پرونده در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: کارگاهان دایره جنائی پلیس آگاهی به منظور تکمیل تحقیقات در بیمارستانی کـه مرد مصدوم بستری شده بود حضور یافتند.
وی ادامه داد: طبق مشاهدات عینی پلیس، مرد ۳۵ ساله از ناحیه سر و صورت دچار جراحت شدید به علت ضربات متعدد جسم سخت شده و به خاطر پائین بودن سطح هوشیاری قادر به پاسخگویی به پلیس نبود.
رئیس پلیس آگاهی هستان همدان گفت: با توجه …

تصویر پروفایل و متن تبریک روز پدر و روز مرد ۹۷
  • اخبار حوادث
  • نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *