خانه / اخبار اجتماعی / موافقت با افزایش نرخ کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس به همراه توضیحات

موافقت با افزایش نرخ کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس به همراه توضیحات

موافقت با افزایش نرخ کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس ، افزایش ۳۰ درصدی کرایه های تاکسی در برخی مسیرهای تهران! ، تغییرمدل افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی ، آخرین خبرها در خصوص افزایش نرخ اتوبوس و تاکسی ، افزایش سرسام‌ آور قیمت بلیت نوروزی اتوبوس ، کشمکش بر سر پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی .
خبرگزاری مهر: محمد علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جزییات جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران کـه به موضوع بررسی نرخ بلیت اتوبوس و مینی بوس و کرایه های تاکسی اختصاص داشت، گفت: براساس مصوبه کمیسیون در خصوص لایحه نرخ بلیت اتوبوس بین ۱۰ …

خبرگزاری مهر: محمد علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جزییات جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران کـه به موضوع بررسی نرخ بلیت اتوبوس و مینی بوس و کرایه های تاکسی اختصاص داشت، گفت: براساس مصوبه کمیسیون در خصوص لایحه نرخ بلیت اتوبوس بین ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش نرخ داشته ایم کـه به طور متوسط با افزایش ۱۲.۵ درصدی موافقت شد.

وی افزود: در خصوص لایحه نرخ کرایه تاکسی ها، فرمول نرخ گذاری تغییر پیدا کرده و با افزایش نرخ های سالهای گذشته کـه به طور مرسوم ۱۰ تا ۱۵ درصد کرایه ها را افزایش می دادند، متفاوت بود.

همه چیز در مورد اتوبوس افزایش بلیت تاکسی کرایه موافقت نرخ

علیخانی با بیان ایـنکـه در ایـن لایحه با کار کارشناسی کـه انجام شده بود، متوسط درآمد استاندارد یک تاکسیران مشخص و مخارجی کـه از بابت استهلاک، هزینه هایی مانند تعمیرات و لاستیک محاسبه شده و ایـنکـه چه درآمدی یک تاکسیران بایـد داشته باشد کـه ایـن هزینه ها را جبران و درآمدی نیز داشته باشد نیز مشخص شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری اظهار داشت: درآمد روزانه ناخالص با حساب هزینه ها بایـد ۲۰۳ هزار تومان باشد در غیر ایـن صورت پاسخگوی امورات تاکسیران نیست و نمی توان از ایـن پیشه هزینه های زندگـی خود را تأمین کند در حالی کـه در حال حاضر درآمد ناخالص تاکسیران ها روزانه ۱۷۵ هزار تومان است.

جزییات مطلب اتوبوس و افزایش و بلیت و تاکسی و کرایه و موافقت و نرخ را میخوانید .

وی همچنین با اشاره به تغییر نرخ ها در زمان پیک ترافیک و بارندگی ها تصریح کرد: در زمان اوج ترافیک یا بارندگی ها برای رانندگان تاکسی به علت افزایش مخاطرات و تصادف و راه بندان صرف نمی کند کـه مسافران را جابجا کـنند و برای تشویق در فعالیت در ایـن شرایط، نرخ بهای خدمات به صورت کنترل شده افزایش پیدا می کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره موافقت با افزایش نرخ کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس

علیخانی توضیح داد: با نصب نرم افزارهایی، افزایش نرخ ها کنترل می شـود و رانندگان تاکسی نمی توانند به طور شخصی در خصوص افزایش نرخ ها تصمیم گیری کـنند.

۶۰ ثانیه؛ از افشای عکس های ماژول دوربین گلکسی اس ۹ تا افزایش ارزش بازار مایکروسافت

وی تأکید کرد: در زمان های بارندگی تا سقف ۲۰ درصد امکان افزایش نرخ ها وجود دارد.

به گفته رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا، نهایتاً به طور متوسط نرخ کرایه تاکسی ۱۲.۵ درصد افزایش پیدا کرد.

توضیحات بیشتر در مورداتوبوس افزایش بلیت تاکسی کرایه موافقت نرخ

علیخانی افزود: مصوبه کمیسیون عمران برای نهایی شدن هفته آینده روز یکشنبه یا سه شنبه در صحن علنی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت رأی در صحن، نهایی خواهد شد.

به گزارش مهر، لایحه تأیید شده در کمیسیون تخصصی، پس از رأی گیری در صحن به فرمانداری ابلاغ می شـود و سپس در صورت تأیید فرمانداری اجرایی خواهد شد.

شما مطلب موافقت با افزایش نرخ کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس را می خوانید .
اتوبوس افزایش بلیت تاکسی کرایه موافقت نرخ

آخرین خبرها در خصوص افزایش نرخ اتوبوس و تاکسی


بررسی کارشناسی نرخ تاکسی در شهرداری تهران در حال انجام است و به محض تکمیل پیشنهاد جدید به کمیسیون حمل و نقل شورا ارائه خواهد شد.عدم ارائه پیشنهاد افزایش نرخ بلیت اتوبوس به شورای شهرمحمد علیخانی، رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران درباره ارائه پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی اتوبوس از سوی شهرداری تهران به کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای نرخ کرایه تاکسی برنامه‌هایی در دست بررسی است چرا کـه نرخی کـه در حال حاضر برای تاکسی‌ها وجود دارد در تمام سطح شهر تهران یک نواخت است. ایـن در حالی است کـه بایـد از نظر کارشناسی تفاوت‌هایی میان نرخ تاکسی در نقاط مختلف شهر تهران وجود داشته باشد.با توجه به ایـنکـه نرخ‌های تعیین شده تا کنون کارشناسی نبود، به درستی در تهران اجرا نشده است و تنها در برخی مناطق جنوب شهر مطابق نرخ مصوب عمل می‌شده لذا مصوبه ای کـه اجرا …
نرخ پیشنهادی کرایه تاکسی و اتوبوس در سال ۹۷

افزایش ۱۰ درجه‌ای هوا در سیستان و بلوچستان


ایسنا نوشت: دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از بررسی لایحه تعیین نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در سال ۹۷ خبر داد.
محمد کرونی با بیان ایـنکـه صبح امروز لایحه تعیین نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس از سوی شهرداری برای بررسی به کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران ارسال شد گفت: از انجا کـه نحوه محاسبه نرخ بلیت به طور کامل تغییر یافته است، سعی می کنیم کـه هر چه سریع‌تر بررسی‌های تخصصی انجام شـود تا بتوانیم نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس برای سال جدید را هرچه سریع‌تر اعلام کنیم.
وی با بیان ایـنکـه با توجه به محدودیت زمانی، به نظر می رسد کـه سه شنبه هفته آینده نظر کمیسیون حمل و نقل درمورد نرخ بلیت تاکسی و اتوبوس به صحن شورای شهر آورده شـود گفت: از انجایی کـه فرمانداری‌نیز تنها افزایش کرایه متناسب با نرخ تورم را می پذیرد، …
تصویب یک فوریت تعیین نرخ جدید کرایه تاکسی


خبرگزاری ایسنا: اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پنجاه و ششمین جلسه خود با ۲۰ رای موافق و یک رای مخالف یک فوریت لایحه شهرداری تهران در خصوص تعیین نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۷ را به تصویب رساندند.
در جریان بررسی ایـن لایحه پورسیدآقایی معاون حمل و نقل شهرداری تهران با تشریح ایـنکـه نرخ کرایه انواع تاکسی پیش از آغاز‌ سال ۱۳۹۷ پیشنهاد شده بود، افزود: با توجه به ایـنکـه تکمیل ایـن لایحه با تعطیلات نوروز همزمان شد، به همین علت ارسال ان به شورا به بعد از عید موکول شد.
در ادامه ایـن جلسه علیخانی رییس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران به عنوان موافق تصویب یک فوریت ایـن لایحه، ابراز امیدواری کرد کـه اعضای شورا به یک فوریت رای دهند و کمیسیون حمل ونقل شورا نیز آمادگی دارد در کوتاهترین زمان ایـن لایحه را بررسی کند.
الویری رییس کمیسیون برنامه و …

راه اندازی ناوگان تاکسی های بدون راننده شرکت GM در سال ۲۰۱۹
  • اخبار اجتماعی
  • موافقت با افزایش نرخ کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *