خانه / فوتبال / بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد! به همراه توضیحات

بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد! به همراه توضیحات

بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد! ، مشتریان عربستانی عموری به صف شدند ، اعتراض دوباره عربستانی‌ها به AFC ، فحاشی عربستانی ها به مسعود شجاعی بخاطر این‌ صحنه! عکس ، نگرانی از آمادگی بازیکنان صادرشده عربستانی به لالیگا ، وریا غفوری برترین بازیکن استقلال – الهلال .
ورزش سه: باشگاه لوانته اعلام کرد کـه فهد المولد، بازیکن عربستانی این‌ باشگاه، کـه جمعه گذشته به مرخصی رفته بود، هنوز برنگشته است.
 فهد المولد یکی از ملی پوشان عربستانی است کـه بعد از توافق فدراسیون فوتبال این‌ کشور با مسئولان لالیگا، در ژانویه به اسپانیا رفت تا برای باشگاه لوانته بازی …

ورزش سه: باشگاه لوانته اعلام کرد کـه فهد المولد، بازیکن عربستانی این‌ باشگاه، کـه جمعه گذشته به مرخصی رفته بود، هنوز برنگشته است.

 فهد المولد یکی از ملی پوشان عربستانی است کـه بعد از توافق فدراسیون فوتبال این‌ کشور با مسئولان لالیگا، در ژانویه به اسپانیا رفت تا برای باشگاه لوانته بازی کند اما در این‌ مدت حتی یک بار هم فرصت حضور در ترکیب این‌ تیم را پیدا نکرد تا طرفداران فوتبال عربستان با هشتگ where is Fahad?، جویای شرایط او شوند.

همه چیز در مورد بازیکن باشگاه سه عربستانی ناپدید ورزش

 

بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد!

جزییات مطلب بازیکن و باشگاه و سه و عربستانی و ناپدید و ورزش را میخوانید .

اما اکنون باشگاه لوانته هم از شرایط این‌ بازیکن اطلاع ندارد زیرا او بعد از ترک باشگاه در جمعه گذشته، هنوز به تمرینات برنگشته است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد!

باشگاه لوانته اعلام کرد کـه این‌ ملی پوش عربستانی جمعه قبل اجازه گرفت تا برای حضور در مرنام ترحیم یکی از بستگانش، اردوی تیم را ترک کند و از آن‌ زمان، دیگر اطلاعی از شرایط این‌ بازیکن ندارند. این‌ باشگاه حتی با محل اقامت او در والنسیا هم تماس گرفته اما هیچ اثری از او در چند روز گذشته به دست نیامده است. مشخص نیست کـه او هنوز در اسپانیا و اروپاست یا به عربستان برگشته است.

احتمالا غیبت غیرمنتظره فهد باید به عدم استفاده پاکو لوپس، سرمربی لوانته از او مرتبط باشد زیرا او چند هفتـه قبل به این‌ موضوع اعتراض کرده و خواهان روشن شدن وضعیتش شده بود.

توضیحات بیشتر در موردبازیکن باشگاه سه عربستانی ناپدید ورزش
تصمیم عجیب کارلوس کی روش برای دعوت یک بازیکن به تیم ملی

مشتریان عربستانی عموری به صف شدند


ورزش سه: عمر عبدالرحمان ستاره اماراتی تیم العین با پیشنهاداتی از لیگ عربستان روبرو شده است. او هنوز قراردادش را با العین امضا نکرده و همین موضوع گمانه زنی هایی را در اذهان عمومی ایجاد کرده است. همچنین رسانه های مختلف از جمله خلیج فوتبالی خبر داده اند کـه باشگاه های بزرگ عربستان در اندیشه خرید او استند و پیشنهاداتی هم داده اند.

از الاتحاد، الهلال و الاهلی به عنوان مشتریان پروپاقرص این‌ بازیکن نام برده می شـود اما باتوجه به شرایط موجود بعید است کـه عمر از امارات دور شـود.
او متولد یمن است و در عربستان پرورش یافته اما در آن‌ کشور فرصت نمایش توانایی هایش را پیدا نکرد و به امارات آمد. در امارات به او پاسپورت اماراتی دادند تا برای العین و تیم ملی امارات بازی کند.
تمجید باشگاه شارلوا از کاوه رضایی


ورزش سه: کاوه رضایی در اولین سال حضورش در فوتبال اروپا فصل فوق العاده ای را پشت سر می گذارد و به ستاره تیم فوتبال شارلوا بلژیک تبدیل شده است.
او کـه در بازی برابر خنک در پلی آف لیگ بلژیک موفق شد سیزدهمین گل فصل خود را برای تیم شارلوا بزند هم اکنون یکی از موفق ترین لژیونرهای ایـران در فوتبال اروپا است.
امروز این‌ستگرام رسمی باشگاه شارلوا با انتشار عکسی از کاوه رضایی نوشت: فوتبالیست کامل.

وریا غفوری برترین بازیکن استقلال – الهلال


ورزش سه: زننده گل بازی استقلال و الهلال برتری بازیکن این‌ مصاف شد.
 وریا غفوری مدافع هافبک استقلال کـه در دقیقه ۳۶ بازی این‌ تیم مقابل الهلال موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند، به عنوان برترین بازیکن مصاف استقلال و الهلال انتخاب شد.

تصاویر بازیکن قرمزپوش در کنار همسر و دخترش
  • فوتبال
  • بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *