خانه / اخبار سیاسی / تنها راه اتمام جنگ در سوریه از نگاه موگرینی به همراه توضیحات

تنها راه اتمام جنگ در سوریه از نگاه موگرینی به همراه توضیحات

تنها راه اتمام جنگ در سوریه از نگاه موگرینی ، اتمام موجودی گوشی هوشمند Nokia 7 Plus در کشور چین تنها پس از ۵ دقیقه! ، تشخیص آسیب عصبی دیابت تنها با نگاه به چشم ، موگرینی: سوریه را جدا از برجام پیگیری می‌کنیم ، این‌فوگرافی: حملات آمریکا به سوریه در یک نگاه ، صدا ، صدا ، تنها صدا … تنها صداست کـه می ماند چرا توقف کنم ؟ .
خبرگزاری فارس: «فدریکا موگرینی»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی در پارلمان اروپا تأکید کرد کـه بحران سوریه راه حل نظامی ندارد.
وی در نشستی در پارلمان اروپا ادعاهـای تأییدنشده درباره استفاده دولت سوریه از سلاح‌هـای شیمیایی را تکرار کرد و آن‌ را «کاملاً غیرقابل قبول» خواند.
موگرینی گفت: «نکته اصلی در …

خبرگزاری فارس: «فدریکا موگرینی»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی در پارلمان اروپا تأکید کرد کـه بحران سوریه راه حل نظامی ندارد.

وی در نشستی در پارلمان اروپا ادعاهـای تأییدنشده درباره استفاده دولت سوریه از سلاح‌هـای شیمیایی را تکرار کرد و آن‌ را «کاملاً غیرقابل قبول» خواند.

همـه چیز در مورد تنها جنگ راه سوریه نگاه

موگرینی گفت: «نکته اصلی در این‌جا این‌ است: اکنون بیش از هر زمانی پیدا است تنها راه حل کاربردی و ممکن برای جنگ در سوریه، راه حل سیاسی است؛ بعد از ۷ سال، شکی در این‌ مورد وجود ندارد.

این‌ مقام اتحادیه اروپا اضافه کرد: «بی‌تردید، ما در این‌ مورد شکی نداریم کـه برای این‌ جنگ راه حل نظامی وجود ندارد و تنها راه اتمام این‌ درگیری گفت‌وگوهـای سوری-سوری در ژنو، میان گروه‌هـای سوری و تحت رهبری سازمان ملل متحد است.»

جزییات مطلب تنها و جنگ و راه و سوریه و نگاه را میخوانید .

وی همچنین از همـه طرف‌ها خواست سوری‌ها را به سمت میز مذاکرات و شروع «گفت‌وگوهـای معنادار» هدایت کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تنها راه اتمام جنگ در سوریه از نگاه موگرینی

حمله امریکا به سوریه و توهم جنگ جهانی سوم


دیپلماسی ایرانی: حملات موشکی امریکا و متحدانش به سوریه به گفته خود عاملان حمله، محدود و جزئی بود. ترزا می، نخست وزیر بریتانیا به صراحت گفت کـه هدف از این‌ حمله سرنگونی بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه نبوده و فرانسه نیز آن‌ را حمله ای محدود به اهدافی مشخص عنوان و تاکید کرد سعی شد در این‌ حمله به متحدان بشار اسد آسیبی وارد نیاید. کـه واقعا هم آسیبی وارد نیامد.
پیش از حمله عده ای گمان می کردند کـه قرار است این‌ حمله باب جنگ جهانی سومی را بگشاید. غافل از این‌ کـه زمینه هـای لازم برای ورود به چنین جنگی به هیچ وجه مهیا نیست. نه امریکایی ها نه اروپایی ها و نه حتی روس ها دنبال یک جنگ فراگیر در دنیا نیستند. حتی کشورهـای درجه دوم قدرت و موثر در سوریه نظیر ایران و ترکیه نیز به جنگی در …
جانسون: جنگ سوریه ادامه خواهد داشت

تصویر نوشته دلتنگی و غمگین تنهـایی پسرانه برای تلگرام


خبرگزاری صدا و سیما نوشت: جانسون پیش از شروع نشست اتحادیه اروپا در بروکسل در جمع خبرنگاران مدعی شد: حمله اخیر به سوریه نشان داد صبر جهان در برابر استفاده از سلاح شیمیایی در این‌ کشور تمام شده است.
وزير امور خارجه انگليس با تکرار ادعاهاي دروغين خود گفت مشاهده تصاوير منتشر شده از دوما در روز هفتم ماه آوريل سبب شد فرانسه، انگليس و آمريکا اقدام کنند و حمله اي دقيق و متناسب را عليه امکانات تسليحات شيميايي اسد (رئيس جمهور سوريه) انجام دهند و اين يک اقدام بجا و مناسب بود.
حمله به سوریه با جنگ عراق قابل مقایسه نیست


خبرگزاری ایسنا: وزیر اقتصاد فرانسه امروز (دوشنبه) گفت کـه از نظر وی، یورش نظامی آمریکا به عراق در سال ۲۰۰۳ با حملات موشکی اخیر به سوریه قابل مقایسه نیست.
برونو لو میر، وزیر اقتصاد فرانسه در گفت‌وگو با شبکـه خبری «اروپا یک»، با اشاره به مخالفت پاریس با شروع جنگ عراق، اظهار کرد: چنین مقایسه‌ای احمقانه است. وضعیت جنگ عراق ارتباطی با وضعیت فعلی ندارد. در آن‌ زمان تهاجمی از سوی عراق وجود نداشت. عراق تهدید نبود. چرا بایـد به کشوری کـه شمـا را تهدید نمی‌کند، حمله کنید؟
این‌ مقام فرانسوی کـه در زمان جنگ عراق به عنوان مشاور وزارت امور خارجه کشورش مشغول به کار بود، بیان کرد: رهبران فرانسه در آن‌ زمان با این‌ جنگ مخالف بودند. وضعیت فعلی کاملا متفاوت است.
وی در ادامه مدعی شد: در حال حاضر شاهد تهاجمی هستیم کـه شامل استفاده از تسلیحات شیمیایی علیه مردم سوریه …

معرفی پولدارترین زنان ایرانی کـه خیلی موفق هستند
  • اخبار سیاسی
  • تنها راه اتمام جنگ در سوریه از نگاه موگرینی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *