خانه / خبر / وزیر بهداشت: این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم به همراه توضیحات

وزیر بهداشت: این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم به همراه توضیحات

وزیر بهداشت: این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم ، وزیر بهداشت موریتانی با قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل دیدار می‌کند ، نظارت ۱۲۰۰ اکیپ بازرسی وزارت بهداشت بر اماکن ، حمله تند قاضی‌پور به وزیر بهداشت در صحن مجلس ، درخواسـت وزیر بهداشت از رئیس قوه قضائیه ، محجوب به وزیر بهداشت: غرورتان را کمتر کنید! .
وزیر بهداشت: نباید به نام حمایت از تولید داخل، جنس کم کیفیت را به دو برابر قیمت خریداری کنیم.رئیس قوه قضائیه به تهمت‌های نماین‌ده ارومیه علیه من رسیدگی کندقاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در مجلس در پاسخ به سوال نادر قاضی‌پور نماین‌ده ارومیه درباره این‌که‌ چرا با وجود تولید صافی دیالیز در کشور مجوز واردات …

وزیر بهداشت: نباید به نام حمایت از تولید داخل، جنس کم کیفیت را به دو برابر قیمت خریداری کنیم.

رئیس قوه قضائیه به تهمت‌های نماین‌ده ارومیه علیه من رسیدگی کند

قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در مجلس در پاسخ به سوال نادر قاضی‌پور نماین‌ده ارومیه درباره این‌که‌ چرا با وجود تولید صافی دیالیز در کشور مجوز واردات صادر می‌شـود؟ اظهار کرد: مواد اولیه این‌ صافی‌ها از خارج از کشور می‌آید و انچه مهم اسـت فایبرهایی اسـت که‌ در صافی‌ها مورد اسـتفاده قرار می‌گیرد و سم را تصفیه می‌کند. کسی که‌ کلیه‌اش از کار افتاده باید با اسـتفاده از کلیه مصنوعی سموم را تصفیه کند. ما در این‌ زمینه تولیدی نداریم و این‌ همان سرهم کردن و صنعت مونتاژ اسـت ولی ما ان را به عنوان تولید داخل قبول کردیم.

همه چیز در مورد انتظار بهداشت من نظارت وزیر وزیر بهداشت

وی اضافه کرد:‌ در حال حاضر دو شرکت داخلی سه میلیون و ۶۰۰ هزار صافی را تولید می‌کـنند در حالیکه‌ استفاده ما در سال ۴.۵ میلیون عدد اسـت. ضمن این‌که‌ ۲۸ درصد بازار کشور دست بخش خصوصی و مابقی دست ماسـت.

وزیر بهداشت با بیان این‌که‌ در حوزه دارو، تجهیزات و درمان تنش و التهابی وجود ندارد، یادآور شد: شعار امسال حمایت از تولید داخل اسـت و کسی نباید از ان سوء اسـتفاده کند و جنس کم کیفیت را به دو برابر قیمت بفروشد. ما که‌ ثابت کرده‌ایم طرفدار حمایت از داخل هـستیم و به همین خاطر انقلاب کردیم و چهل سال عمرمان را گذاشتیم اما تولید داخل در واقع تکمیل زنجیره تولید از مواد خام تا انتهاسـت که‌ به معنی ثروت آفرینی و ارزآوری برای کشور اسـت.

جزییات مطلب انتظار و بهداشت و من و نظارت و وزیر و وزیر بهداشت را میخوانید .

قاضی‌زاده هاشمی با بیان این‌که‌ در پنج سال گذشته ۲۰ میلیون صافی دیالیز مورد اسـتفاده قرار گرفته در حالیکه‌ کمتر از ۵۰۰ هزار عدد وارد شده، ‌اظهار کرد: من می‌توانم طبق قانون ۱۰ درصد از این‌ نیاز را از خارج وارد کنم در حالیکه‌ تا الان کمتر از سه درصد از خارج وارد شده اسـت اما مشکل انجاسـت که‌ بخش خصوصی علاقه‌ای ندارد تولید داخل را با دو برابر قیمت بخرد و اگر بخواهیم این‌ اجبار را ایجاد کنیم انحصار و ظلم به جیب مردم اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره وزیر بهداشت: این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم

قاضی‌زاده هاشمی با بیان این‌که‌ تفاوت قیمت بهترین برند خارجی با تولید داخل ۲۵ میلیون دلار اسـت، گفت:‌ این‌ به این‌ معناسـت که‌ ما سالانه می‌توانیم دو تا سه هزار ماشین دیالیز وارد کشور کنیم البته به دنبال تشویق دو شرکت دیگر جهت تولید فایبر هـستیم اما تا الان تولیدات داخل در این‌ حوزه کیفیت برتر نداشته و از سال ۸۰ که‌ تولید ان شروع شده هیچ بازاری پیدا نکرده اسـت. ما می‌خواهیم به نام حمایت از تولید داخل چیزی مثل ایران خودرو را در هر حوزه ایجاد کنیم.

وزیر دفاع: موشک‌های یمن ساخت ایران نیستند

وی با بیان این‌که‌ مسیر طی شده از سوی وزارت بهداشت در این‌ حوزه مسیر قانونی و درستی بوده، تصریح کرد: وقتی تولیدکـننده حاضر نیست قیمت را پایین بیاورد ما هم با قیمت پایین و کیفیت بهتر همان کالا را وارد می‌کنیم.

وزیر بهداشت در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به صحبت‌های نادر قاضی‌پور نماین‌ده ارومیه، گفت: من در کلاس اول دبیرستان معلم خطی داشتم که‌ اولین آموزش او به ما این‌ بود که‌ ۴۰ صفحه بنویسید «توانا بود هر که‌ دانا بود» و هفتـه بعد هم به ما گفت «با ادب باش تا بزرگ شوی». این‌جا مجلس شورای اسلامی اسـت و من به عنوان وزیری که‌ منتخب شمـا هـستم می‌گویم اگر هم نیستی باید نشان دهی عصاره فضائل ملت هـستی. مردم ارومیه شان‌شان بالاتر از این‌ اسـت که‌ شمـا این‌جا به وزیر تهمت بزنید.

توضیحات بیشتر در موردانتظار بهداشت من نظارت وزیر وزیر بهداشت

من همین جا از رییس قوه قضاییه می‌خواهم به این‌ تهمت‌ها رسیدگی کند. این‌ آقا دفعه اولش نیست این‌ حرف‌ها را می‌زند. یا او راسـت می‌گوید و من حق ندارم وزیر باشم و جایم پشت میله‌های زندان اسـت یا او دروغ می‌گوید و جایش پشت میله‌های زندان اسـت.

رفتار ما باید اسلامی باشد، ما متدین و مسلمان هـستیم و نباید هر حرفی که‌ دهان‌مان باز می‌شـود را مطرح کنیم. من و بقیه وزرا دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیریم، چطور رفتار کرده‌اید که‌ همه رسانه‌ها جور دیگری می‌گویند. کسی باورش می‌شـود من حقوق دانشگاه را می‌گیرم در حالیکه‌ با یک عمل پیوند چشم نیم ساعته ۱۰ برابر این‌ حقوق را در یک روز کسب می‌کنم اما آمده‌ام که‌ برای کشورم کار کنم. من از خانواده شهدا خجالت می‌کشم که‌ این‌ حرف‌ها مطرح می‌شـود.

شمـا مطلب وزیر بهداشت: این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم را می خوانید .

شمـا (نماین‌ده ارومیه) از عده‌ای افراد حداقل طلبکار دفاع می‌کنید که‌ قیمت بالا و کیفیت پایین ارائه می‌کـنند،‌ این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم. ما آمده‌ایم کار کنیم و خدمت کنیم.

مصلحت باعث شد نام سریال «۸۷ متر» شـود/ موضوع من جامعه اسـت

وزیر بهداشت ادامه داد: چرا از رهبری هزینه می‌کنید،‌ آیا رهبری از این‌ نوع تولید داخل حمایت می‌کند؟ ایشان توی دهان کسی می‌زند که‌ به نام تولید داخل از ان موضوع سوء اسـتفاده کند. ایشان در جمع اعضای جهاد دانشگاهی به من گفتند اگر به همه سخت می‌گیری به این‌ها بیشتر سخت بگیر چرا که‌ باید بالاترین اسـتاندارد دنیا را رعایت کـنند.

انتظار بهداشت من نظارت وزیر وزیر بهداشت

ما جیب مردم را خالی می‌کنیم و این‌ معنایش حمایت از تولید داخل نیست. من اختیار دارم ۱۰ درصد مجوز واردات بدهم و اگر مجلس به صورت قانونی این‌ حکم را پس گرفت طبق وظیفه به قانون عمل می‌کنم.

وزیر بهداشت در پایان اظهار کرد: حرف‌هایی که‌ آقای قاضی‌پور می‌زند آیا غیر از این‌ اسـت که‌ ما دزد هـستیم، ان وقت نام خومان را می‌گذاریم مسلمان.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

این‌ مطلب در مورد انتظار بهداشت من نظارت وزیر وزیر بهداشت می باشد .
وزیر بهداشت: این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم

حمله تند قاضی‌پور به وزیر بهداشت در صحن مجلس

شمـا در کمیسیون بهداشت به تولیدکـنندگان نسبت «دزد» دادید کارگران ایرانی و تولید ملی ناموس من هـستند و هر کس به انها تهمت دزدی بزند بنده هم می گویم خودت شاه دزدی.شمـا خودتان نماین‌ده برند لنز آمریکا که‌ سهام ان در اختیار صهیونیستها اسـت، هـستیدنادر قاضی‌پور نماین‌ده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس در سوال از وزیر بهداشت و درمان از وی پرسید: چرا با وجود تولید صافی دیالیز در کشور مجوز واردات داده‌اید؟وی ادامه داد: انچه وزیر در جلسه امروز گفت کذب محض اسـت. سخنان ایشان مستند نیست اما مدارک ما در اختیار رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار دارد.نماین‌ده مردم ارومیه با بیان این‌ ادعا که‌ وزیر بهداشت و درمان نابودی تولید داخلی را دنبال می کند، ادامه داد: حمایت از کالای ایران خط قرمز ماسـت. جای شرم دارد به جای حمایت از تولیدکـنندگان صافی دیالیز، چند میلیارد بدهی شان به تولیدکـنندگان را باز پرداخت …
پیام وزیر بهداشت به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک وزیر بهداشت به مناسبت روز مادر

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت در پیامی رادیویی، فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت و تاکید کرد که‌ طرح تحول سلامت با مدیریت بهتر و خطاهای کمتر ادامه پیدا می کند.
به نقل از وبدا، متن این‌ پیام به شرح زیر اسـت:
آغاز‌ سال نو و فرا رسیدن عید باسـتانی نوروز را خدمت هموطنان عزیزم در هر کجا که‌ هـستند، تبریک عرض می کنم و امیدوارم در فصل سبز شکوفایی، سرزندگی، رشد و بالندگی به یاری خداوند، سال ۱۳۹۷ را با تندرستی آغاز‌ کـنند و در سایه کار و تلاش در عرصه‎های مختلف، این‌ سال را با موفقیت به پایان برسانند.
به همه عزیزانی که‌ در روزها و شب های آغاز‌ین سال، از راحتی و آسایش خود برای سلامت و آرامش هموطنان می‎گذرند تا تعطیلات خوبی را با کمترین حوادث و همراه با نشاط به پایان برسانند، خدا قوت می گویم و از همکاران …
محجوب به وزیر بهداشت: غرورتان را کمتر کنید!

خبرگزاری ایسنا: نماین‌ده مردم تهران خطاب به سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان، از وی خواسـت تا غرورش در مقابل مجلس شورای اسلامی را کمتر کند.
 علیرضا محجوب در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در سوالی از وزیر بهداشت و درمان پرسید: علت مطالبه ۹ درصد حق بیمه جهت واریز به وزارت بهداشت چیست؟
وی، گفت: با حکم مجلس در سال ۱۳۹۱ به اتفاق آقای قاضی‌پور و ۱۳ نماین‌ده دیگر در مجلس سابق از سازمان تامین اجتماعی تحقیق و تفحص کردیم. طبق این‌ تحقیق و تفحص، هزینه درمان در سال ۹۰، چهار هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بود اما این‌ رقم پس از به اجرا در آمدن طرح نظام سلامت به چندین برابر افزایش یافته اسـت و این‌ بیماری اسـت که‌ شمـا به سیستم درمان کشور وارد کردید. چه کسی این‌ هزینه را به گردن کارگران انداخت؟ چه کسی با …

  • خبر
  • وزیر بهداشت: این‌ نکبت اسـت و نه نظارت و انتظار دارید من جواب ندهم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *