خانه / فضای مجازی / هتک حیثیت در پی سرقت تصاویر شخصی به همراه توضیحات

هتک حیثیت در پی سرقت تصاویر شخصی به همراه توضیحات

هتک حیثیت در پی سرقت تصاویر شخصی ، خانم‌ها برای پروفایل صفحه اجتماعی خود از تصاویر شخصی اسـتفاده نکنند ، (تصاویر) انهدام ۶۰ باند سرقت در تهران ، تصاویر نیلوفر رجایی فر بازیگر ۲۵ ساله جوان + بیوگرافی و زندگـی شخصی او ، تصویر هـای شخصی پناه باقریان + بیوگرافی و تصاویر خانوادگی پناه باقریان ، سرقت پاترول در منطقه نیرو دریایی/ روشن کردن شمع به یاد جانباختگان هواپیما در فرودگاه یاسوج/ گرفتار شدن خودروها در جاده هراز + فیلم و تصاویر .
به گزارش  حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ حسنوند اظهار کرد: شخصی کـه اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و شخصی شاکی در فضای مجازی و نیز درج تهمت ذیل تصویر‌هـای مذکور کرده بود دستگیر شد.وی بیان کرد: خانمی ساکن یکی از شهرستان‌هـای اسـتان با مراجعه به پلیس فتا بیان داشتند فردی ناشناس در فضای مجازی …

هتک حیثیت در پی سرقت تصاویر شخصیبه گزارش  حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ حسنوند اظهار کرد: شخصی کـه اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و شخصی شاکی در فضای مجازی و نیز درج تهمت ذیل تصویر‌هـای مذکور کرده بود دستگیر شد.

وی بیان کرد: خانمی ساکن یکی از شهرستان‌هـای اسـتان با مراجعه به پلیس فتا بیان داشتند فردی ناشناس در فضای مجازی و شبکـه­ اجتماعی تصاویر خصوصی و شخصی بنده را منتشر کرده و تهمت‌هـایی زیر تصویر‌هـای مذکور به من نسبت داده اسـت کـه باعث هتک حیثیت و از بین رفتن آبرویمان شده اسـت کـه در ایـن رابطه از منتشر کننده تصاویر ادعای شرف و حیثیت دارم.

همه چیز در مورد سرقت شخصی تصویر

رئیس پلیس فتا اسـتان خوزستان تصریح کرد: در ادامه ضمن تشکیل پرونده، موضوع در دستور­ کار قرار گرفت و با بررسی­‌هـای تخصصی به عمل آمده پیرامون موضوع پرونده توسط کارشناسان ایـن پلیس و اقدامات فنی صورت گرفته متهم شناسایی و با توجه به محل سکونت متهم پرونده جهت ادامه رسیدگی به دادسرا ارسال گردید.

وی افزود: هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای مجازی و شبکـه‌هـای اجتماعی، طبق ماده ۱۷ قانوم جرایم رایانه­‌ای جرم بوده و با منتشرکنندگان آن‌ برخورد می‌شود.

جزییات مطلب سرقت و شخصی و تصویر را میخوانید .

رئیس پلیس فتا اسـتان خوزستان در پایان بر ضرورت هوشیاری شهروندان نسبت به حفاظت از حریم خصوصی خود تاکید کرد و گفت: شهروندان در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، آن‌ را از طریق وب­ سایت پلیس فتا  بخش ارتباطات مردمی گزارش نمایـند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره هتک حیثیت در پی سرقت تصاویر شخصی

انتهـای پیام/

توضیحات بیشتر در موردسرقت شخصی تصویر
وقتی تارعنکبوت بوم نقاشی می شود!+ تصاویر

تصویر هـای شخصی ستاره حسینی و همسرش + سن بیوگرافی ستاره حسینی

ستاره حسینی

تصویر هـای شخصی ستاره حسینی و همسرش + سن بیوگرافی ستاره حسینی

ستاره حسینی یکی از بازیگران خوش سیما و جوان تلویزیون محسوب می شود کـه در تاریخ ۱۶ آذر ماه سال ۱۳۷۲ متولد شده اسـت. او در یک خانواده نسبتا پرجمعیت بدنیا آمده اسـت و فرزند سوم محسوب می شود. در ایـن مطلب بعد از معرفی خانم ستاره حسینی به نمایش تصویر هـای او در فیلم هـای تلویزیونی خواهیم پرداخت.

 

 

بیوگرافی ستاره حسینی

 

در حال حاضر او با ۲۴ سال سن خود را در عرصه بازیگری مطرح کرده اسـت. او اولین بار در سال ۹۰ با تئاتر فعالیت خود را شروع کرده بود. در آن‌ زمان او فقط ۱۶ سال داشت. و سپس در چندین فیلم سینمایی حضور یافته اسـت. اما اتفاقی کـه نام او را بر سر زبان ها انداخت بازی کردن در تلویزیونو در فیلم گسل بود. ایـن بازیگر پس از حضور در سریال گسل …
تصویر هـای شخصی و ایـنستاگرامی پیمان معادی به همراه خانوادش

تصویر هـای شخصی و ایـنستاگرامی پیمان معادی به همراه خانوادش

گالری تصویر ها و بیوگرافی کامل پیمان معادی بازیگر سینما و تلویزیون

پیمان معادی و همسرش

پیمان معادی و فرزندانش

پیمان معادی و مادرش

پیمان معادی و نوید محمدزاده در فیلم ابد و یک روز
فیلم ابد و یک روز
روایت خانواده‌ای کـه درگیر مشکلات مختلفی همچون اعتیاد، تهی دستی، بیکاری و از همه مهم تر روابط عاطفی میان اعضاء خانواده می‌باشد و بدنبال رهـایی از ایـن مشکلات داسـتان‌هـایی در حین تدارک دیدن مرنام عروسی سمیه شکل می‌گیرد کـه منجر به اتفاقاتی و تغییراتی در رابطه آدمها خانواده می‌شود…

وضعیت اسفبار یک اثر باسـتانی+ تصاویر

پیمان معادی و مورگان فریمن در فیلم آخرین شوالیه ها
فیلم آخرین شوالیه ها
گروهی از شوالیه‌ها به دنبال خونخواهی ارباب خود از وزیری فاسد هستند کـه با دسیسه چینی وی، به فرمان امپراتور کشته شده اسـت.

پیمان معادی و نگار جواهریان در فیلم ملبورن
فیلم ملبورن
ملبورن درامی معمایی ست دربارهٔ زوجی جوان کـه در آستانه مسافرت ناخواسـته درگیر داسـتانیی پیچیده می‌شوند.
بیوگرافی پیمان …
تصویر هـای شخصی سارا و نیکا فرقانی بازیگران نوجوان سریال پایتخت

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

سارا و نیکا فرقانی بازیگران دوقلوی مجموعه پایتخت از سری ۱ تا ۵ آن‌ می باشند والدین آن‌ها طی مصاحباتی از همراهی فرزندان خود با ایـن گروه هنری ابراز خوشحالی کردند و ایـن اتفاق را راهی برای رسیدن به موفقیت فرزندانشان می دانند.

علت همراهی ایـن دو خواهر دوقلو با ایـن گروه و همکاری در مجموعه سریال هـای پایتخت، فضای صمیمی میان اعضای گروه بوده اسـت و والدین آن‌ها بیان کرده اند کـه در شرایط فعلی تحصیل فرزندان نسبت به فعالیت بازیگری در ارجعیت قرار دارد.

 

  • فضای مجازی
  • هتک حیثیت در پی سرقت تصاویر شخصی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *