خانه / چهره های جهانی / چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند به همراه توضیحات

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند به همراه توضیحات

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند ، تعریف لباس شهرت ، تصویر معروف ترین آدمها جهان قبل از شهرت ، کشوری کـه به کم جمعیت بودن شهرت دارد+تصویر ، سگ هایی کـه به دلایل مختلف در دنیا به شهرت رسیده اند ، گنجشک‌ها به روز جهانی رسیدند .
خبرآن‌لایـن: برخی چهر‌ه‌های شناخته شده دنیا تنها پس از مرگشان به شهرت و محبوبیت دست یافته‌اند. آدمها مشهور اغلب در زمان حیات خود از مزایای شهرت بهره می‌برند. البته ایـن موضوع را نمی‌توان به عنوان یک اصل ثابت شده پذیرفت، زیرا گاهی پیش ‌می‌آید کـه برخی آدمها پس از مرگشان به …

خبرآن‌لایـن: برخی چهر‌ه‌های شناخته شده دنیا تنها پس از مرگشان به شهرت و محبوبیت دست یافته‌اند. آدمها مشهور اغلب در زمان حیات خود از مزایای شهرت بهره می‌برند. البته ایـن موضوع را نمی‌توان به عنوان یک اصل ثابت شده پذیرفت، زیرا گاهی پیش ‌می‌آید کـه برخی آدمها پس از مرگشان به شهرت می‌رسند، در حالی کـه در دوران زندگـیشان هیچ بهره‌ای از کارشان جنگه‌اند. نمونه‌های زیر برخی از سرشناس‌ترین چهره‌هایی استند کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند.

بروس لی

همه چیز در مورد مرگ

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

بروس لی از آن‌ دسته نام‌هایی اسـت کـه شاید اگر کسی او را نشناسد، خنده‌دار به نظر برسد. ایـن بازیگر در زمان حیات خود چهر‌ه شناخته‌شده فیلم‌های رزمی هنگ‌کنگی به شمار می‌رفت، اما در سطح جهانی چهره شناخته‌ شده‌ای نبود. او در آن‌ دوران در برنامه‌های تلویزیونی آمریکایی حضور‌های کوتاهی داشت. ایـن بازیگر فیلم‌های اکشن رزمی یک ماه پس از مرگ در سال ۱۹۷۳ و با انتشار جهانی مشهورترین فیلمش «اژدها وارد می‌شود»، به شهرتی فراگیر دست یافت.

جزییات مطلب مرگ را میخوانید .

جیمز دین

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

دوران بازیگری جیمز دین خیلی کوتاه بود. ایـن بازیگر در دوران کوتاه فعالیت خود در عالم سینما در فیلم‌های کمی بازی کرد، کـه دو عدد از ایـن فیلم‌ها پس از مرگ او در سال ۱۹۵۵ راهی پرده سینما شدند. یکی از ایـن دو فیلم به نام «شورش بی‌دلیل» شهرت فراوانی برای جیمز دین به بار آورد. ایـن بازیگر پس از مرگ دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

مرگ در اشعار عطار (شعر عطار در مورد مرگ)

ونسان ون‌گوگ

توضیحات بیشتر در موردمرگ

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

ون‌گوگ بسیاری از آثار مشهور خود را در ماه‌های پایانی زندگـی خود به پایان رساند. شاید به دلیل همین زمان کوتاه بین خلق ایـن آثار و مرگ او بود کـه جهان هنر در زمان حیات او نتوانست از وجود شاهکارهای او باخبر شود. بر اساس شایعات و اخباری کـه حول و حوش زندگـی ایـن نقاش وجود دارد، او در زمان حیات خود تنها موفق به فروش یکی از نقاشی‌های خود به مبلغ ناچیزی شد، درحالی‌کـه تابلوهای او پس از مرگش تا کنون بازاری به ارزش صدها میلیون دلار داشته اسـت.

شما مطلب چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند را می خوانید .

پل گوگن

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

مرگ

پل گوگن نقاش سبک پست‌امپرسیونیسم فرانسوی نیز کمابیش سرنوشتی مشابه با ون‌گوگ داشت. آثار او در زمان حیاتش با اقبال مناسبی از سوی جامعه مواجه نشد. ایـن نقاش نیز در فقر درگذشت، تا پس از مرگش به شهرت دست یابد. یکی از نقاشی‌های او به نام «کی ازدواج می‌کنی؟» به قیمت ۳۰۰ میلیون دلار به فروش رسیده، کـه گرانترین قیمتی اسـت کـه تا کنون برای خرید یک نقاشی پرداخت شده اسـت.


هرمان ملویل

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

هرمان ملویل در زمانی کـه از دنیا رفت، تقریبا نامی فراموش شده بود، حتی برخی آگهی‌های ترحیم از او با نام «هنری ملویل» یاد کرده بودند. رمان «موبی دیک» در زمان حیات او با اعتراض‌های بدی روبه‌رو شد، تا او نیز به جمع کسانی بپیوندد کـه پس از مرگ اسـتعداد‌شان نمایان می‌شود. سال‌ها پس از مرگ ایـن نویسنده رمان «موبی دیک» به عنوان یکی از شاهکارهای ادبیات آمریکا شناخته شد.

ایـن مطلب در مورد مرگ می باشد .

امیلی دیکنسون

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

ایـن شاعر سرشناس آمریکایی نیز در زمان حیاتش چهر‌ه شناخته‌شده‌ای نبود و تعداد کمی از اشعارش در زمان زنده بودنش منتشر شدند. البته ایـن موضوع را می‌توان ناشی از خلق‌وخوی ایـن شاعر دانست. درهر حال ایـن لاوینیا خواهر امیلی بود کـه پس از مرگ او شعر‌های او را یافت، تا نخستین نسخه از اشعار او تقریبا چهار سال پس از مرگ او به انتشار برسد. مجموعه اشعاری کـه لاوینیا از سروده‌های خواهرش یافت، شامل نزدیک به ۱۸۰۰ شعر بود.

احتمال افزایش مرگ ناشی از سرمازدگی و گازگرفتگی

اسـتیگ لارسن

مرگ

چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند

ایـن نویسنده سوئدی خالق مجموعه «سه‌گانه هزاره» اسـت، کـه در چندسال گذشته همواره یکی از کتاب‌های پرفروش جهان بوده اسـت. ایـن نویسنده در سال ۲۰۰۴ و یکسال پیش از انتشار اولین رمانش از دنیا رفت. نخستین رمان از ایـن مجموعه به نام «دختری با خالکوبی اژدها» در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، کـه چند سال بعد دست‌مایه ساخت فیلمی با همین نام شد. بر اساس گزارش پابلیشرویکلی سومین رمان از ایـن مجموعه به نام «دختری کـه به لانه زنبور لگد زد» پرفروش‌ترین کتاب سال ۲۰۱۰ در آمریکا بوده اسـت.


  • چهره های جهانی
  • چهره‌های‌ سرشناسی کـه پس از مرگ به شهرت رسیدند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *