خانه / اخبار سیاسی / «موساد»: حمله به کشور سوریه صوری و ناکارآمد بود به همراه توضیحات

«موساد»: حمله به کشور سوریه صوری و ناکارآمد بود به همراه توضیحات

«موساد»: حمله به کشور سوریه صوری و ناکارآمد بود ، بن سلمان بهای حمله به کشور سوریه را پرداخت کرد ، حمله به کشور سوریه با نبرد عراق قابل مقایسه نیست ، بازتاب حمله آمریکا به کشور سوریه در رسانه‎های جهان؛ نبرد طولانی‌تر و رنج مردم کشور سوریه بیشتر می‌شـود؟ ، کاریکاتور: لحظه حمله به کشور سوریه! ، تظاهرات عراقی‎ها در محکومیت حمله به کشور سوریه .
خبرگزاری مهر: پایگاه این‌ترنتی روزنامه عبری زبان یدیعوت احارونوت به نقل از یک مقام موساد اذعان کرد که‌ حمله به کشور سوریه صوری و ناکارآمد بوده و نتوانسته اهداف خود را محقق کند.
مقام صهیونیست مذکور مدعی شد که‌ این‌ حملات مانع اسـتفاده مجدد دولت کشور سوریه از سلاح شیمیایی نمی‌شـود.
این‌ مقام موساد تاکید …

خبرگزاری مهر: پایگاه این‌ترنتی روزنامه عبری زبان یدیعوت احارونوت به نقل از یک مقام موساد اذعان کرد که‌ حمله به کشور سوریه صوری و ناکارآمد بوده و نتوانسته اهداف خود را محقق کند.

مقام صهیونیست مذکور مدعی شد که‌ این‌ حملات مانع اسـتفاده مجدد دولت کشور سوریه از سلاح شیمیایی نمی‌شـود.

همـه چیز در مورد حمله کشور سوریه مهر

این‌ مقام موساد تاکید کرد که‌ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تنها خواسـته اسـت از طریق حمله به کشور سوریه نشان دهد به اسـتفاده از سلاح شیمیایی واکنش نشان داده اسـت و هدف از حمله، نابودی توانایی‌های شیمیایی کشور سوریه نبوده اسـت.

جزییات مطلب حمله و کشور سوریه و مهر را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره «موساد»: حمله به کشور سوریه صوری و ناکارآمد بود

ترس اسرائیل از پیامد‌ حمله ائتلاف آمریکا به کشور سوریه

رویداد ۲۴ نوشت: ارزیابی نظامی این‌ اسـت که‌ وقتی بحث به حضور ایـران در کشور سوریه می‌رسد، اسرائیل به حال خود رها شده و نگرانی‌هایی در مورد تغییر بالقوه آزادی عمل ارتش اسرائیل وجود دارد.
مقامات ارتش اسرائیل تا جایی که‌ می‌توانند از اظهارنظر در مورد حمله روز شنبه ائتلاف آمریکا، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه اجتناب می‌کـنند، اما آن‌‌ها درعین‌حال آماده رسیدگی به پیامدهای این‌ حمله و اهمیت آن‌ برای سیاسـت‌های عملیاتی خود در این‌ منطقه می‌شوند.
مقامات ارتش اسرائیل می‌دانند که‌ اهداف این‌ عملیات با دقت انتخاب شده بود تا دقیقاً همان مناطقی هدف قرار گیرد که‌ به تسلیحات شیمیایی کشور سوریه مربوط می‌شدند و تلاشی برای حمله به رژیم خود بشار اسد یا تلاشی از سوی ایـران برای حضور در این‌ کشور نبوده اسـت.
ارزیابی مقامات ارتش اسرائیل این‌ اسـت که‌ وقتی بحث به حضور ایـران در کشور سوریه می‌رسد، اسرائیل به حال خود …
بن سلمان بهای حمله به کشور سوریه را پرداخت کرد

احتمال تعویق انتقال سفارت آمریکا به قدس

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، عمار اسد معاون رئیس کمیسیون خارجی پارلمان کشور سوریه گفت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بهای حمله سه کشور آمریکا، فرانسه و انگلیس به کشور سوریه را پرداخته اسـت.
وی افزود: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قبلا بارها گفته اسـت که‌ عربستان بایـد هزینه عملیات نیروهای ائتلاف را بپردازد. طرف آمریکایی درخواسـت ۴ میلیارد دلار کرد. عربستان بهای همـه عملیات تجاوزکارانه ای که‌ ائتلاف تحت رهبری آمریکا در کشور سوریه، عراق و لیبی را می پردازد.
عمار اسد گفت: محمد بن سلمان به فرانسه و آمریکا رفت و قبل از حمله به کشور سوریه بهای آن‌را پرداخت و گواه آن‌ خرسندی ریاض و اسـتقبال از این‌ حمله بود.
وی تاکید کرد: سقوط آخرین برگه عربستان در کشور سوریه یعنی گروه تروریستی جیش الاسلام در ورای حمله بود. عربستان از اوضاع اسـتفاده می کـنند زیرا آن‌ها حامی عملیات تخریبی در منطقه هست اند و این‌ …
بولتون: شمال شرق کشور سوریه را به اعراب بسپاریم!

خبرگزاری مهر: ظاهراً مشاور امنیت ملی جدید آمریکا در نخستین خیالی که‌ برای کشور سوریه در سر پرورانده به فکر سپردن امنیت شمال شرق این‌ کشور به دست نیروهای عربی اسـت که‌ جای آمریکایی‎ها را می‎گیرند.
وال اسـتریت ژورنال در خبری از تلاش دولت واشنگتن برای جایگزین کردن نیروهای آمریکایی با نیروهای عرب در کشور سوریه خبر داد که‌ ظاهراً وظیفه ادعایی‌شان این‌ اسـت که‌ بعد از شکست داعش، کنترل نظم و برقراری ثبات در مرزهای شمال‌شرقی را به عهده بگیرند.
گفته می‌شـود «جان بولتون» مشاور امنیت ملی جدید کاخ سفید اخیراً در تماس با «عباس کامل» وزیر اطلاعات مصر، جویای نظر این‌ کشور درخصوص مشارکت در این‌ طرح شده اسـت.
این‌ درحالی اسـت که‌ همزمان، آمریکا از عربستان سعودی، قطر و امارات خواسـته تا با صرف میلیاردها دلار به بازسازی شمال کشور سوریه کمک کـنند.
از سوی دیگر، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا هم در پیامی که‌ …

هر ۶ سهمیه تکواندوی نوجوانان ایـران قطعی شد
  • اخبار سیاسی
  • «موساد»: حمله به کشور سوریه صوری و ناکارآمد بود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *