خانه / اخبار علم و فناوری / خداحافظی مقامات فرانسوی از تلگرام و واتس‌آپ به همراه توضیحات

خداحافظی مقامات فرانسوی از تلگرام و واتس‌آپ به همراه توضیحات

خداحافظی مقامات فرانسوی از تلگرام و واتس‌آپ ، فرانسه نیز به جنگ با تلگرام و واتس اپ می‌رود؟ ، فیلترینگ تلگرام در اوایل اردیبهشت / لازم باشد، این‌ستاگرام و واتس‌ اپ هم مسدود می شوند ، خداحافظی بازیگر معروف از سینما + عکس | هومن سیدی از دنیای بازیگری خداحافظی می کند؟ ، و این‌ک خداحافظی انویدیا با درایور‌های ۳۲ بیتی ، تلگرام ۴٫۶ ؛ آپدیت جدید تلگرام برای اندروید، آی او اس، دسکتاپ و سایر پلتفرم‌ها .
خبرگزاری فارس: دولت فرانسه اعلام کرد قصد دارد از تابستان امسال نرم‌افزار پیام‌رسان موبایلی رمزگذاری شده اختصاصی خود را راه‌اندازی کند و علت این‌ امر نگرانی‌های امنیتی از جاسوسی دولت‌های خارجی اسـت.
به گزارش تک کرانچ، بر همین اساس رئیس جمهور و وزرای دولت در کشور فرانسه دیگر از نرم افزارهای پیام …

خبرگزاری فارس: دولت فرانسه اعلام کرد قصد دارد از تابستان امسال نرم‌افزار پیام‌رسان موبایلی رمزگذاری شده اختصاصی خود را راه‌اندازی کند و علت این‌ امر نگرانی‌های امنیتی از جاسوسی دولت‌های خارجی اسـت.

به گزارش تک کرانچ، بر همین اساس رئیس جمهور و وزرای دولت در کشور فرانسه دیگر از نرم افزارهای پیام رسان خارجی مانند تلگرام و واتس اپ که‌ در داخل فرانسه هیچ سروری ندارند، اسـتفاده نخواهند کرد.

همه چیز در مورد تلگرام خداحافظی فرانسوی مقامات

سخنگوی وزارت دیجیتال فرانسه در این‌ مورد گفته اسـت: ما باید یک نرم افزار پیام رسان رمزگذاری شده داشته باشیم که‌ توسط ایالات متحده یا روسیه رمزگشایی نشود.

وی افزود: ما نگران رخنه های اطلاعاتی احتمالی همانند آن‌چه در مورد فیس بوک رخ داد استیم. امکان وقوع این‌ حوادث وجود دارد. لذا باید کنترل اوضاع را در دست بگیریم.

جزییات مطلب تلگرام و خداحافظی و فرانسوی و مقامات را میخوانید .

در حال حاضر ۲۰ تن از مقامات فرانسوی و عده ای از کارکنان غیرنظامی ارشد این‌ کشور در حال آزمایش پیام رسان فرانسوی جدید استد که‌ اسـتفاده از آن‌ توسط کارکنان دولت تا تابستان امسال اجباری خواهد شد. پیام رسان یادشده در نهایت در اختیار تمامی مردم فرانسه قرار می گیرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خداحافظی مقامات فرانسوی از تلگرام و واتس‌آپ

هیچ یک از پیام رسانهای اصلی موبایلی همچون واتس اپ یا تلگرام فرانسوی نیستند و این‌ امر باعث نگرانی درباره احتمال جاسوسی از پیام های مقامات فرانسه شده اسـت. گفته می شود تلگرام، برنامه پیام رسان محبوب امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه اسـت و وی بیشتر اوقات و حتی در ساعات اولیه صبح از آن‌ اسـتفاده می کند. خیلیی از نماین‌دگان حزب ماکرون در مجلس نیز از تلگرام اسـتفاده می کـنند.

کوپه زیبای فرانسوی در ایـران
توضیحات بیشتر در موردتلگرام خداحافظی فرانسوی مقامات

با تلگرام خداحافظی کـنید فیلتر تلگرام در سال ۹۷

با تلگرام خداحافظی کـنید فیلتر تلگرام در سال ۹۷

مجموعه : مجله خبری روز

با تلگرام خداحافظی کـنید فیلتر تلگرام در سال ۹۷
 
تلگرام به زودی در ایـران فیلتر میشود ! به گزارش ایـران ناز اپلیکیشن پر طرفدار تلگرام فیلتر شده و پیام رسان های داخلی جایگزین ان خواهند شد ! علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاسـت خارجی مجلس در اظهاراتی عنوان کرد:
 
این‌ تصمیمی اسـت که‌ در بالاترین سطح اتخاذ شده و تلگرام جای خود را به یک سامانه مشابه ملی خواهد داد
 
وقتی تلگرام از مدار خارج شد مردم به یک سامانه ملی روی می آورند
 
این‌ تصمیم اتخاذ شده که‌ تلگرام جای خود را به یک سامانه …
و این‌ک خداحافظی انویدیا با درایور‌های ۳۲ بیتی


وبسایت سخت افزار – امیرحسین آریایی: در روزهای اخیر، مطالبی مبنی بر پایان دادن به ارائه درایوهای ۳۲ بیتی از سوی انویدیا را برای شمـا عزیزان منتشر نمودیم. انویدیا در نظر دارد تا پشتیبانی از درایوهای ۳۲ بیتی را پایان بخشیده و این‌ک به طور رسمی آن‌ را اعمال کرده اسـت. واقعیت آن‌ اسـت که‌ بازی های امروز به بالای ۳ گیگابایت حافظه رم نیاز داشته و سیستم عامل ها نیز با گونه های ۶۴ بیتی خود در این‌ زمینه بهتر عمل خواهند کرد.

در بخش موارد رندرینگ نیز حتی خیلیی از شرکت ها دیگر از ارائه نسخه های ۳۲ بیتی نرم افزار و موتورهای رندر خودداری می کـنند. در نتیجه نیاز به درایورهای جدید ۳۲ بیتی مسئله ای غیر حیاتی و مهم تلقی می گردد. انویدیا ضمن برداشتن نسخه های ۳۲ بیتی از درایورهای گرافیکی برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس …
تعداد کاربران تلگرام در روسیه کاهش نیافت

مربی سرشناس برای همیشه از دنیای مربیگری فوتبال خداحافظی کرد


خبرآن‌لاین‌: پاول دوروف پس از گذشت ۲۴ ساعت از فیلتر تلگرام در روسیه گفت تعداد کاربران تلگرام در روسیه کاهش نیافته اسـت.
دوروف در اطلاعیه تلگرامی خود نوشت: ما وعده دادیم که‌ ۱۰۰ درصد از حریم خصوصی کاربران دفاع کنیم و به همین خاطر تسلیم دولت و سازمان امنیتی روسیه نشدیم.
وی افزود: علی رغم ممنوعیت شاهد کاهش قابل ملاحظه کاربران نبوده‌ایم، چرا که‌ کاربران روس با اسـتفاده از پراکسی و وی پی ان به پیام رسان وصل شده‌اند.
به گفته دوروف سرورهای تحت کلود نیز باعث شده اسـت تا بخشی از کاربران همچنان به سرویس تلگرام وصل باشند.
وی تاکید کرد که‌ تنها ۷ درصد از کاربران تلگرام روسی استند و اگر این‌ تعداد نیز کاهش یابند، به دلیل رشد پیام رسان به زودی در ماه‌های آینده شاهد افزایش تعداد کاربران در سایر کشورها خواهیم بود.
دوروف قول داد به کسانی که‌ پراکسی و وی …

  • اخبار علم و فناوری
  • خداحافظی مقامات فرانسوی از تلگرام و واتس‌آپ


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *