خانه / اخبار اجتماعی / ورود استانداری تهران به بحث طرح ترافیک جدید به همراه توضیحات

ورود استانداری تهران به بحث طرح ترافیک جدید به همراه توضیحات

ورود استانداری تهران به بحث طرح ترافیک جدید ، توضیح سراج درباره طرح ترافیک جدید و سود‌هـای سپرده ۲۰درصدی ، منتفی شدن طرح ترافیک جدید بعید است ، طرح جدید ترافیک و زوج و فرد از کی اجرایی می شـود؟ ، پاسخ به شبهات ثبت‌نام طرح ترافیک جدید ، احتمال لغو اجرای طرح جدید ترافیک قوت گرفت .
خبرگزاری ایسنا: استاندار تهران با اشاره به نظارت استانداری بر روند اجرای مراحل طرح و ترافیک جدید شهرداری تهران تاکید کرد: در صورت بروز مشکل برای شهروندان در جریان اجرای طرح و ترافیک جدید استانداری ورود خواهد کرد.
محمدحسین مقیمی در جمع خبرنگاران گفت: طرح ترافیک جدید شهرداری تهران در شورای ترافیک …

خبرگزاری ایسنا: استاندار تهران با اشاره به نظارت استانداری بر روند اجرای مراحل طرح و ترافیک جدید شهرداری تهران تاکید کرد: در صورت بروز مشکل برای شهروندان در جریان اجرای طرح و ترافیک جدید استانداری ورود خواهد کرد.

محمدحسین مقیمی در جمع خبرنگاران گفت: طرح ترافیک جدید شهرداری تهران در شورای ترافیک تهران و شورای شهر تهران به تصویب رسیده است و فرمانداری تهران نیز ایـن طرح را تایید کرده است لذا کلیات ان پذیرفته شده است. بی تردید استانداری تهران در جریان اجرای مراحل ایـن طرح قرار دارد و بر ان نظارت دارد.

همـه چیز در مورد بحث ترافیک تهران جدید طرح ورود

وی تاکید کرد: در صورتی کـه ایـن طرح برای شهروندان در اجرا مشکلاتی را فراهم کند قطعا استانداری ورود پیدا می کند و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

جزییات مطلب بحث و ترافیک و تهران و جدید و طرح و ورود را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ورود استانداری تهران به بحث طرح ترافیک جدید

چه کسانی هزینه کمتری برای ورود به طرح جدید ترافیک پرداخت می

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس چه کسانی هزینه کمتری برای ورود به طرح جدید ترافیک پرداخت می کـنند؟ و معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در جلسه شورای شهر تهران طرح ترافیک جدید نرخ‌گذاری شد.طرح جدید ترافیک، قیمت‌گذاری شدمحسن پورسیدآقایی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران پس از تصویب لایحه نرخ عوارض ورود به محدوده مرکزی شهر (محدوده طرح ترافیک) در جمع خبرنگاران اظهار داشت:بالاخره با تمام ایـن جوسازی‌هـایی کـه صورت گرفت کـه ایـن طرح اجرایی نمی‌شـود نهـایتاً با کمترین تأخیر ایـن طرح به تصویب رسید و از ۱۵ فروردین سال آینده طرح جدید ترافیک اجرایی خواهد شد.وی با اشاره به ایـنکـه از تمامی ارگان‌ها، سازمان‌ها، خبرنگاران کـه نقدهـایی به ایـن طرح داشتند تشکر می‌کنم، گفت:طرح هوشمندی به تصویب رسید کـه در سال آینده شاهد آثار ان در کاهش  آلودگی هوا و ترافیک خواهیم بود.طرح جدید ترافیک چگـونه اعمال می شـود؟بر اساس انچه کـه …
آخرین تغییرات طرح ترافیک جدید در تهران

رای خود نسبت طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» را شفاف کنید

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس آخرین تغییرات طرح ترافیک جدید در تهران و خبرگزاری ایسنا: معاون نظارت شورای شهر تهران، ری و تجریش جزییات و آخرین تغییرات طرح ترافیک جدید پایتخت را تشریح کرد.افشین حبیب زاده با اشاره به تغییرات طرح ترافیکی جدید در شورای ترافیک پایتخت گفت: طرح پیشنهادی معاونت حمل و نقل با طرحی کـه در شورای ترافیک مصوب شد، تفاوت‌هـایی دارد.وی در تشریح تفاوت‌هـای طرح پیشنهادی و طرح ترافیک مصوب با بیان ایـنکـه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران پیشنهاد داده بود کـه زون زوج و فرد حذف و تبدیل به زون دوم شـود، گفت: بر ایـن اساس طرح ترافیک نیز به زون مرکزی تبدیل می‌شد و هر خودرویی با ورود به زون زوج و فرد بایـد عوارضی با یک ضریب مشخص پرداخت می‌کرد و با ورود به زون طرح ترافیک، …
بالاخره قیمت طرح ترافیک جدید تهران مشخص شد

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس بالاخره قیمت طرح ترافیک جدید تهران مشخص شد و محسن پورسیدآقایی پس از تصویب لایحه نرخ عوارض ورود به محدوده مرکزی شهر (محدوده طرح ترافیک) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بالاخره با تمام ایـن جوسازی‌هـایی کـه صورت گرفت کـه ایـن طرح اجرایی نمی‌شـود نهـایتاً با کمترین تأخیر ایـن طرح به تصویب رسید و از ۱۵ فروردین سال آینده طرح جدید ترافیک اجرایی خواهد شد.وی با اشاره به ایـنکـه از تمامی ارگان‌ها، سازمان‌ها، خبرنگاران کـه نقدهـایی به ایـن طرح داشتند تشکر می‌کنم، گفت: طرح هوشمندی به تصویب رسید کـه در سال آینده شاهد آثار ان در کاهش آلودگی هوا و ترافیک خواهیم بود.معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران بیان داشت: بر اساس انچه کـه امروز به تصویب رسید خودروها در دو دسته مجوز خواهند گرفت. ۶۳ هزار سهمیه برای افرادی کـه به لحاظ پیشهی مجاز به ورود به محدوده استند در …

۱۲۲۰ ماموریت حوادث ترافیکی بوسیله اورژانس کشور
  • اخبار اجتماعی
  • ورود استانداری تهران به بحث طرح ترافیک جدید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *