خانه / اخبار علم و فناوری / اولین گوشی ۵G هواوی در ۲۰۱۹ راهی بازار می‌شـود به همراه توضیحات

اولین گوشی ۵G هواوی در ۲۰۱۹ راهی بازار می‌شـود به همراه توضیحات

اولین گوشی ۵G هواوی در ۲۰۱۹ راهی بازار می‌شـود ، گوشی‌های هواوی سال ۲۰۱۹ با پشتیبانی از ۵G به بازار می‌آیند ، قیمت هواوی میت ۱۰ و هواوی میت ۱۰ پرو در بازار ایـران ، تماشا کـنید: نگاهی به گوشی هواوی P Smart ، تصاویر جدید هواوی نوا ۲ اس ، رنگ‌بندی ایـن گوشی را نشان می‌دهد ، رندر رسمی گوشی های P20، P20 Lite و P20 Pro هواوی منتشر شد +تصاویر .
وبسایت دیجی‌کالامگ – مجید نوردوست: شرکت هواوی رسما اعلام کرد کـه اولین گوشی خودش با پشتیبانی از تکنولوژی ۵G را سال ۲۰۱۹ راهی بازار می‌کند. هواوی از جمله شرکت‌های پیشرو در حوزه تکنولوژی ۵G به حساب می‌آید کـه قصد دارد در طول سال‌های ایـنده از ان هستفاده کند.
شرکت هواوی به ایـن …

وبسایت دیجی‌کالامگ – مجید نوردوست: شرکت هواوی رسما اعلام کرد کـه اولین گوشی خودش با پشتیبانی از تکنولوژی ۵G را سال ۲۰۱۹ راهی بازار می‌کند. هواوی از جمله شرکت‌های پیشرو در حوزه تکنولوژی ۵G به حساب می‌آید کـه قصد دارد در طول سال‌های ایـنده از ان هستفاده کند.

شرکت هواوی به ایـن موضوع اشاره کرد کـه اولین گوشی ۵G ایـن شرکت در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ راهی بازار می‌شـود. پس بعید نیست کـه اولین گوشی نسل پنجمی ایـن شرکت یکی از گوشی‌های سری میت باشد.

همـه چیز در مورد اولین بازار گوشی هوآوی

شرکت هواوی در نمایشگاه MWC 2018 به ایـن موضوع اشاره کرده بود کـه به سختی در حال توسعه تکنولوژی ۵G هست و قصد دارد از ایـن تکنولوژی در حوزه‌های دیگر مانند اتومبیل‌های خودران هستفاده کند.

براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته انتظار می‌رود کـه تا سال ۲۰۲۵ نزدیک به ۱٫۱ میلیارد ارتباط ۵G در دنیا به وجود بیاید. همچنین پیش بینی شده کـه بیش از ۲۰۰ میلیون اتومبیل خودران با هستفاده از تکنولوژی ۵G شرکت هواوی در دنیا فعال باشند. به احتمال زیاد تکنولوژی ۵G تغییرات زیادی را در دنیا و زندگـی ما به وجود خواهد آورد.

جزییات مطلب اولین و بازار و گوشی و هوآوی را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اولین گوشی ۵G هواوی در ۲۰۱۹ راهی بازار می‌شـود

سری گوشی های میت ۱۰ به مناسبت هفته «تکنولوژی هوش مصنوعی» در

به نقل از سایت کلیک و به گزارش پارس سری گوشی های میت ۱۰ به مناسبت هفته «تکنولوژی هوش مصنوعی» در تهران رونمایی شد و
رسانه کلیک – همزمان با هفته تکنولوژی هوش مصنوعی سری گوشی های میت ۱۰ در تهران رونمایی شد.
هواوی با ایجاد فضای مناسبی در طبقه هفتم بازار چارسو، فرصت تجربه نزدیک کاربران و لمس فناوری های به کار رفته در گوشی های Mate 10 را در اختیار انها قرار داده و برای اولین بار همراه با استفاده کنندگان و در کنار انها از گوشی های جدید خود رونمایی کرد.
در ایـن مرنام کـه با حضور مدیران شرکت هواوی در ایـران برگزار شد، از گوشی های میت ۱۰، میت ۱۰ پرو، میت ۱۰ پورش دیزایـن و میت ۱۰ …
هواوی میت ۱۰ توسط استفاده کنندگان در هفته تکنولوژی هوش مصنوعی

ویوو ایکس ۲۰ پلاس یو دی اولین گوشی هوشمند با سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش

به نقل از سایت زوم تک و به گزارش پارس هواوی میت ۱۰ توسط استفاده کنندگان در هفته تکنولوژی هوش مصنوعی هوآوی رونمایی می شـود و
هوآوی رویداد هفته تکنولوژی هوش مصنوعی خود را شروع کرد. در ایـن رویداد کـه همراه با رونمایی از گوشی های سری Mate 10 ایـن برند برگزار می شـود، هوآوی با ایجاد فضای مناسبی در طبقه هفتم بازار چارسو، فرصت تجربه نزدیک کاربران و لمس فناوری های به کار رفته در گوشی های Mate 10 را در اختیار انها قرار داده و برای اولین بار همراه با استفاده کنندگان و در کنار انها از گوشی های جدید خود رونمایی می کند. به ایـن ترتیب همـه استفاده کنندگان می توانند با حضور در محل، ضمن برخورداری از جوایز ارزنده در رونمایی از سری گوشی های Mate 10 با هوآوی همراه باشند.
پیش از …
هواوی Honor 10 اولین گوشی جهان با نسبت تصویر ۱۹:۹

به نقل از سایت کلیک و به گزارش پارس هواوی Honor 10 اولین گوشی جهان با نسبت تصویر ۱۹:۹ و
رسانه کلیک – هواوی انر ۱۰ اولین گوشی هوشمند در جهان خواهد بود کـه با نسبت تصویر ۱۹:۹ عرضه می‌شـود.

کمپانی هواوی در سال‌های گذشته همواره در حال پیشرفت و رسیدن به رتبه‌های بالاتر در بازار تلفن‌های همراه در جهان بوده هست. ایـن شرکت توانسته با خلاقیت‌ها و تلاش‌های بسیاری به اولین سازنده تلفن هوشمند در چین و سومین در جهان تبدیل شـود.
اگر تصور می‌کـنید کـه فیس آی دی و سیستم تشخیص چهره و باز کردن قفل به کمک ایـن سیستم در آیفون X اپل بهترین و مهم‌ترین خلاقیت و ویژگی در میان تلفن‌های هوشمند هست، باید بگوییم کـه هواوی ویژگی فراتر …

حسینی همچنان در حسرت اولین کلین شیت آسیایی
  • اخبار علم و فناوری
  • اولین گوشی ۵G هواوی در ۲۰۱۹ راهی بازار می‌شـود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *