خانه / رابطه و ازدواج / ی کـه در انتخاب همسر اهمیت ندارند به همراه توضیحات

ی کـه در انتخاب همسر اهمیت ندارند به همراه توضیحات

ی کـه در انتخاب همسر اهمیت ندارند ، طنز؛ انتخاب همسر در هواپیما ، همذات پنداری همسر هادی نوروزی با همسر بازیکن درگذشته فیورنتینا! ، ساده ترین راهها برای فراموش کردن همسر یا عشق قبلی | همسر سابق ، اهمیت زبان بدن در ملاقات‌هـای دیپلماتیک/چرا یونیفرم شمخانی اهمیت داشت؟ ، دوران قبل ازبارداری، چه ی مهم هـست؟ .
وبسایت بدونیم: بسیاری از نشانه هـایی کـه ما آدم ها در یک رابطه به عنوان پرچم قرمز به آن‌ ها نگاه می کنیم آن‌قدرها هم کـه فکر می کنیم جدی نیستند. در واقع پرچم قرمزها به اولویت هـای شخصی ما مرتبط هـست نه چیز دیگری. قبل از شروع هر رابطه ای …

وبسایت بدونیم: بسیاری از نشانه هـایی کـه ما آدم ها در یک رابطه به عنوان پرچم قرمز به آن‌ ها نگاه می کنیم آن‌قدرها هم کـه فکر می کنیم جدی نیستند. در واقع پرچم قرمزها به اولویت هـای شخصی ما مرتبط هـست نه چیز دیگری. قبل از شروع هر رابطه ای ابتدا از خودتان بپرسید: آیا می توانم با ایـن شرایط کنار بیایم؟ اگر نمی توانید ایـن پرچم قرمز شخصی شمهـست پس بهتر هـست ایـن رابطه هرگز شروعی نداشته باشد. اما بعضی از آن‌ ها کـه بیش از حد جدی می گیرید نمی توان پرچم قرمز به حساب آورد از جمله موارد زیر:

همـه چیز در مورد انتخاب همسر

نداشتن خانه و زندگـی مستقل

یکی از ی کـه از قدیم پرچم قرمز به حساب می آمد نداشتن یک خانه جداگانه از پدر و مادر هـست. اما ایـن مسئله علتی برای رد کردن او نمی شـود. آن‌ ها دلایل خودشان را برای چنین کاری دارند. او می داند چطور باید پس انداز کند و برای موفقیت هـای آینده اولویت بندی دارد.

جزییات مطلب انتخاب و همسر را میخوانید .

هـستانداردهـای ورزشی و سلامتی متفاوت

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ی کـه در انتخاب همسر اهمیت ندارند

همـه دوست دارند با کسی ازدواج کـنند کـه به یک اندازه به ارزش هـای سلامتی و ورزشی اهمیت می دهد اما برای داشتن یک رابطه خوب نیازی به ایـن مورد نیست. همین کـه به اهداف سلامتی همدیگر احترام بگذارید همـه چیز خوب پیش خواهد رفت.

به اندازه شما تحصیلکرده نیستند

یکی از ایده آل هـای همـه ما ایـن هـست با کسی کـه ازدواج می کنیم تحصیلکرده باشد. به جای تمرکز به مدرک و تحصیلات به ایـن فکر کـنید کـه هم اکنون چگـونه زندگـی می کند و چه برنامه هـایی برای زندگـی آینده دارد.

توضیحات بیشتر در موردانتخاب همسر

سبک لباس پوشیدن

خیلی از خانم ها به خاطر ایده آل نبودن سبک لباس پوشیدن فرد او را نادیده می گیرند. فقط به خاطر ایـن کـه مد و لباس برای شما مهم هـست علت نمی شـود برای او هم باید اهمیت داشته باشد و به ایـن معنی نیست کـه نمی توانید با او رابطه خوبی داشته باشید. مهم بهداشت شخص هـست لباس پوشیدن را می توان تغییر داد.

شما مطلب ی کـه در انتخاب همسر اهمیت ندارند را می خوانید .

وقتی با دوستانش بدون شما بیرون می رود

آیا نگران هـستید کـه همسرتان بدون شما با دوستانش بیرون می رود؟ نگران نباشید ایـن نشانه خوبی هـست. به یکدیگر اجازه تنفس بدهید. رابطه ای سالم هـست کـه هر کدام با داشتن حریم خصوصی دوستان جداگانه ای داشته باشید. قرار نیست همیشه همـه کارها را با هم انجام دهید.

انتخاب همسر

قد کوتاه

داشتن اولویت هـای ظاهری و جسمی در انتخاب همسر آینده بد نیست اما نباید بیش از حد به قد فرد تمرکز کـنید. خیلی از خانم ها به مردانی کـه تنها چند سانتیمتر از آن‌ ها بلندتر هـستند حتی فرصت آشنایی هم نمی دهند. قد هرگز نباید اولویت اصلی تان باشد شخصیت افـراد از اهمیت بیشتری برخوردار هـست.

سه نکته در مورد دیدار «اون» و «ترامپ»

فعالیت نداشتن در شبکـه هـای اجتماعی

ایـن مطلب در مورد انتخاب همسر می باشد .

درست هـست کـه نداشتن هیچ فعالیتی در شبکـه هـای اجتماعی در دنیای تکنولوژی امروزی کمی شک برانگیز هـست اما نمی توان به آن‌ به چشم مشکل نگاه کرد. شاید از ایـن کـه نمی توانید کنجکاوی کـنید یا سر از کارش دربیاورید عصبانی شوید اما ایـن نشانه خوبی هـست چون از نگرانی هـای شما می کاهد و بیشتر از ایـن کـه در فضای مجازی باشد با شما وقت می گذراند.

سابقه طلاق

ی کـه در انتخاب همسر اهمیت ندارند

خیلی از ما به طلاق به چشم لکـه ننگ نگاه می کنیم اما به خاطر افزایش آمار طلاق ایـن موضوع زیاد هم عجیب به نظر نمی رسد. پس نباید تنها معیار انتخاب تان باشد. به جنبه هـای مثبت ایـن موضوع نگاه کـنید. به عنوان مثال: “خیلی باهوش بوده کـه توانسته رابطه ای کـه با او سازگار نبوده هـست را رها کند.” به خصوص اگر هیچ بچه ای در کار نباشد. اگر بچه دار هـست موضوع کمی جدی تر می شـود اما نه غیر قابل تحمل. طلاق به تنهـایی نباید باعث کنار کشیدن شما شـود.

چرا تا کنون ازدواج نکرده هـست؟

انتخاب, همسر

وقتی تا سن ۳۰ یا ۴۰ سالگی ازدواج نکرده باشید ایـن سوال برای مردم پیش می آید کـه چرا او تا کنون ازدواج نکرده هـست. دلایل خیلی می توان برای ایـن سوال آورد اما نمی توان به آن‌ به چشم یک مشکل یا نقص نگاه کرد. شاید فقط به پیشرفت کاری فکر می کردند. شاید فرد مناسبی را تا به حال پیدا نکرده اند و و و… نباید بخاطر ایـن کـه تا کنون ازدواج نکرده او را رد کـنید.

پژوهشگر برتر وزارت راه و شهرسازی انتخاب شد

مبناهـای انتخاب همسر!

اشتراک با دوستان:

در ایـن مقاله می‌‌خواهیم با جواب برخی از سوال‌ها در مورد عشق و عشق آشنا شویم و ببینیم رابطه دو نفر بر اساس چه مبناهـایی ممکن هـست شکل بگیرد و ادامه یابد. عشق و عشق، پدیده‌ای هـست کـه از روزگاران دور، ذهن انسان را به خود مشغول کرده هـست. در ایـن زمینه اغلب یک سوال مطرح می‌‌شـود و آن‌ ایـن کـه چرا دو نفر همدیگر را دوست دارند؟ و چرا می‌‌خواهند تا آخر عمر با هم زندگـی مشترک داشته باشند؟
دانشمندان حوزه‌هـای گوناگون به نوعی به تحلیل ایـن پدیده در انسان پرداخته‌اند. و سرانجام به ایـن نتیجه رسیده‌اند کـه ایـن سوال یک جواب واحد ندارد.
جذب شدن به انعکاس خودمان در بیرون!
جستجوی فردی کـه انعکاسی از ما باشد از شایع‌ترین تئوری‌هـایی هـست کـه به عنوان علت انتخاب معشوق بیان می‌شـود.
به ‌ایـن مفهوم کـه در فرد مقابل چیزی کـه در خودمان نیز وجود دارد، ما را به طرف او جذب می‌کند. در …
برای انتخاب همسر ایـن معیارها را در نظر داشته باشید

۵

۲


طنز؛ انتخاب همسر در هواپیما

مرتضي قديمي در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: همان طور کـه در ریاضیات چهار عمل اصلی ضرب و جمع و تقسیم و تفریق داریم در زندگـی هم چهار عمل اصلی داریم کـه خوهـستگاری و در ادامه ازدواج و در ادامه‌تر صاحب فرزند شدن یکی از آن‌‌ههـست.
به هر تقدیر با فرض بالا و دخالت ندادن برخی شرایط پیچیده ایـن روزها کـه حتما اشاره به آن‌‌ها، توسط دبیر و سردبیر و دیگران خودکار قرمزی می‌شـود، شما برای انجام عمل اصلی خوهـستگاری باید کسی را مد نظر داشته باشید تا در ادامه بتوانید از او خوهـستگاری به عمل آورید و در ادامه هم ازدواج و باقی قضایا.
یکی از نقاط یا به تعبیر بهتر مکان‌هـای مناسب برای خوهـستگاری هواپیمهـست کـه متاسفانه برای ایـن مهم، به شدت مغفول مانده و مغفول مانده‌اند. هم هواپیما و هم موارد مورد نظر جهت خوهـستگاری. نه. نه. اشتباه نکـنید. اگر …

دوستم داشته باش، پدر!
  • رابطه و ازدواج
  • ی کـه در انتخاب همسر اهمیت ندارند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *