خانه / ورزش / خوشحالی کی روش از رویارویی اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا به همراه توضیحات

خوشحالی کی روش از رویارویی اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا به همراه توضیحات

خوشحالی کی روش از رویارویی اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا ، خوشحالی کی‌روش از رویارویی اسـتقلال و ذوب‌آهن ، لیگ قهرمانان آسیا|تکرار تساوی اسـتقلال و العین این‌ بار در آزادی/ اسـتقلال انتقام نگرفت اما صدرنشین ماند ، لیگ قهرمانان آسیا| اسـتقلال به دنبال دومین انتقام پیاپی و پذیرایی ذوب‌‌آهن از تیم بدون امتیاز ، اسـتقلال، پرطرفدارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا ، مدیرروستا: پرسپولیس – اسـتقلال در لیگ قهرمانان آسیا به هم می‌خورند .
تیم های اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا بایـد به مصاف یکدیگر بروند و این‌ امر برای کی روش خوب خواهد بود!رقابت اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیاذوب‌آهن با تساوی مقابل لوکوموتیو تاشکند، بایـد مقابل اسـتقلال در مرحله‌ حذفی لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.این‌ مرحله از لیگ قهرمانان آسیا، در بدترین زمان ممکن اسـت، قبل از‌ …

تیم های اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا بایـد به مصاف یکدیگر بروند و این‌ امر برای کی روش خوب خواهد بود!

رقابت اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا

ذوب‌آهن با تساوی مقابل لوکوموتیو تاشکند، بایـد مقابل اسـتقلال در مرحله‌ حذفی لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.

همـه چیز در مورد آسیا آهن اسـتقلال تیم خوشحالی ذوب آهن روش رویارویی قهرمانان کی روش لیگ

این‌ مرحله از لیگ قهرمانان آسیا، در بدترین زمان ممکن اسـت، قبل از‌ جام‌جهانی. روزی کـه همـه می‌دانستیم می‌رسد اما آرزو می‌کردیم به خیر بگذرد.

کی‌روش عادت دارد بازیکنان داخلی را زودتر به اردو ببرد تا آماده‌تر شوند و به همین دلیل این‌‌ مرحله‌ از لیگ قهرمانان را به هیچ وجه نمی‌پسندد.

جزییات مطلب آسیا و آهن و اسـتقلال و تیم و خوشحالی و ذوب آهن و روش و رویارویی و قهرمانان و کی روش و لیگ را میخوانید .

او کـه خیال داشت بازیکنان ملی‌پوش را در زمان این‌ بازی‌ها از تیم‌هایشان بگیرد با مخالفت‌شان رو‌برو شد. حالا اما خیالش تا حدودی راحت شد کـه دوتا از انها در ایران با هم‌ بازی می‌کنند و بازیکنان انقدر درگیر خستگی مسافت نمی‌شوند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خوشحالی کی روش از رویارویی اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا

خیال همـه از این‌ بابت راحت شد اما ای کاش این‌ اتفاق نمی‌افتاد تا به ناچار حذف یکی از نماین‌دگانمان را شاهد نمی‌بودیم.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

توضیحات بیشتر در موردآسیا آهن اسـتقلال تیم خوشحالی ذوب آهن روش رویارویی قهرمانان کی روش لیگ
شما مطلب خوشحالی کی روش از رویارویی اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا را می خوانید .

لیگ قهرمانان آسیا|تکرار تساوی اسـتقلال و العین این‌ بار در آزا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اسـتقلال پس از تساوی ۲ ــ ۲ در دیدار رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین امارات، از ساعت ۱۹ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی از این‌ تیم میزبانی می‌کرد و نتیجه یک ــ یک حاصل تلاش دو تیم در دیدار برگشت بود.مامه تیام، مهاجم سنگالی اسـتقلالی‌ها در دقیقه ۴۲ و از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد. تسوکا شیتونی، مدافع ژاپنی العینی‌ها نیز در دقیقه ۷۸ گل العین را به‌ثمر رساند.ترکیب اسـتقلال: سیدحسین حسینی، وریا غفوری (خسرو حیدری ــ ۴۶)، روزبه چشمی، پژمان منتظری، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، فرشید ناماعیلی، سرور جپاروف (جابر انصاری ــ ۷۹) و مامه تیام (علی قربانی ــ ۶۰).ترکیب العین: خالد عیسی، ناماعیل احمد، مارکوس برگ، عمر عبدالرحمن، احمد برمان (عامر عبدالرحمن ــ ۶۵)، محمد عبدالرحمن، مهند سالم، احمد خلیل (بندر الاحبابی ــ ۶۵)، محمد احمد (ابراهیم دیاکی ــ ۸۲)، تسوکاسا شیوتانی و …
اسـتقلال، پرطرفدارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا

اسـتقلال بدون محروم به مرحله حذفی رفت


ورزش سه: همان طور کـه پیش بینی می شد با حضور اسـتقلال و پرسپولیس عنوان پرطرفدارترین تیم قاره به یکی از نماین‌ده های ایران برسد طرفداران اسـتقلال با حضور ۹۰ هزار نفری خود در جدال برگشت با العین در روزهای پایانی سال ۹۶ این‌ عنوان را در پایان مرحله گروهی به خود اختصاص دادند تا با اختلاف فاحش نسبت به سایر رقبا پرطرفدارترین تیم لقب بگیرند.
اسـتقلالی ها در روزهای پایانی اسفندماه با پرکردن سکوهای ورزشگاه آزادی و ثبت رکورد ۹۰ هزار تماشاگر یکی دیگر از پرتماشاگرترین بازی های لیگ قهرمانان آسیا را به نام خود ثبت و با سبقت از رقیب دیرینه خود در پایتخت برای تصاحب عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا خیز برداشتند. نکته جالب این‌ کـه در سایر بازی های مرحله گروهی به خصوص در شرق آسیا آماری بالاتر از ۴۰ تا ۵۰ هزار تماشاگر ثبت نشد تا اسـتقلالی در …
قلعه نویی در آسیا رکورددار شد


ورزش‌سه: تیم ذوب آهن شب گذشته با کسب تساوی یک بر یک مقابل لوکوموتیو ازبکستان موفق شد جواز حضور در دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد و این‌ مساله یک رکورد بی نظیر برای امیر قلعه نویی برجای گذاشت.
سرمربی ذوب آهن کـه سوابق زیادی در فوتبال ایران دارد و پرافتخارترین مربی لیگ برتر محسوب می شـود، در لیگ قهرمانان هم یک رکورد خوب برجای گذاشت. قلعه نویی به اولین و تنها مربی تاریخ ایران و آسیا تبدیل شد کـه با ۴ تیم مختلف از دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کرده اسـت.
او پیش از این‌ با تیم های اسـتقلال، سپاهان و تراکتورسازی موفق شده بود مرحله اول لیگ قهرمانان را با موفقیت پشت سر بگذارد و به دور حذفی برسد و حالا این‌ افتخار را با ذوب آهن تکرار کرد.
گفتنی اسـت؛ ذوب آهن با هدایت قلعه نویی بایـد در …

همکاری غیرممکنه کرانچار و کی روش در تیم ملی امید!
  • ورزش
  • خوشحالی کی روش از رویارویی اسـتقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *