خانه / اخبار فرهنگی / اعلام نام ۳ فیلم دیگر در دوهفته کارگردان‌های کن به همراه توضیحات

اعلام نام ۳ فیلم دیگر در دوهفته کارگردان‌های کن به همراه توضیحات

اعلام نام ۳ فیلم دیگر در دوهفته کارگردان‌های کن ، اعلام تاریخ اکران فیلم جدید فرهادی در اسپانیا ، اعلام تاریخ اکران فیلم جدید اصغر فرهادی در آرژانتین ، فیلم‌های «دو هفته کارگردانان کن» اعلام شد ، ساعت هوشمند اعلام گل در فوتبال (فیلم) ، اعلام فیلم‌های هفته منتقدین جشنواره کن .
خبرگزاری مهر به نقل از سایت انجمن کارگردان‌های فرانسه: پنجاهمین دوره بخش دوهفته کارگردان‌های کن که‌ بخشی جنبی برای جشنواره فیلم کن هست دیروز اسامی شرکت کـنندگان این‌ بخش را اعلام کرد.

در حالی که‌ شماری از سایت‌های معتبر فرانسوی چون لیبراسیون و سایت‌های انگلیسی اسامی ۱۷ فیلم را اعلام کردند، در …

خبرگزاری مهر به نقل از سایت انجمن کارگردان‌های فرانسه: پنجاهمین دوره بخش دوهفته کارگردان‌های کن که‌ بخشی جنبی برای جشنواره فیلم کن هست دیروز اسامی شرکت کـنندگان این‌ بخش را اعلام کرد.

اعلام نام ۳ فیلم دیگر در دوهفته کارگردان‌های کن

همه چیز در مورد اعلام فیلم

در حالی که‌ شماری از سایت‌های معتبر فرانسوی چون لیبراسیون و سایت‌های انگلیسی اسامی ۱۷ فیلم را اعلام کردند، در فهرست اصلی ۲۰ فیلم جای دارد.

به این‌ ترتیب سه فیلم دیگر حاضر در این‌ دوره از بخش دوهفته کارگردان‌های کن عبارتند از:

جزییات مطلب اعلام و فیلم را میخوانید .

«محموله» ساخته اوجنیک گلاونیچ از صربستان

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اعلام نام ۳ فیلم دیگر در دوهفته کارگردان‌های کن

«لطف بیش از حد» ساخته جیانی زاناسی از ایتالیا که‌ فیلم اختتامیه این‌ بخش هست.

«ولدی» (پسر عزیز-پسر عزیز من) ساخته محمدبن عطیا

فیلم سینمایی‌«The Load» با نام فارسی «محموله» به کارگردانی اوجنیک گلاونیچ به تهیه کـنندگی مشترک پوریا حیدری اوره، هستفان ایوانچیچ، دراگانا جوویچ و تام درکورت، محصول مشترک ایـران، صربستان، کرواسی و فرانسه هست. این‌ فیلم دهستان راننده کامیون صربی را روایت می‌کند که‌ در زمان بمباران صربستان توسط ناتو در سال ١٩٩٩ باید محموله ای را از کوزوو به بلگراد ببرد که‌ از محتوای ان خبر ندارد …

توضیحات بیشتر در مورداعلام فیلم

عوامل این‌ فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: اوجنیک گلاونیچ، تهیه کـنندگان: پوریا حیدری اوره، هستفان ایوانچیچ، دراگانا جوویچ و تام درکورت، بازیگران: لون لوچو، پاول چمریکیچ، تامارا کرونویچ، ایوان لووچ، مدیرفیلمبرداری: تاتجانا کرستوسکی، تدوین: یلنا ماکسیموویچ، طراحی و ترکیب صدا: جاکوو مونیزابا، مدیر روابط عمومی بخش ایـران: محمد حیدری.

ربات کوچکی که‌ کودکان را آموزش می‌دهد! +فیلم

در عین حال دوهفته کارگردان‌های کن اسامی فیلم‌های کوتاه منتخب خود را نیز اعلام کرد که‌ شامل «کنترباس» ساخته فلیکس امبر از فرانسه، «این‌ کیک زیبا» ساخته اِما دی سوییف و مارک جیمز رولز از بلژیک، «شانسون» ساخته تیفانی رافیه از فرانسه، «صلیب‌ها» ساخته نیکلاس بون از کلمبیا، «لوتا» ساخته مارکو بلوچی از ایتالیا، «شب کیسه‌های پلهستیکی» ساخته گابریل آریل از فرانسه، «یتیم» ساخته کارولینا مارکوویچ از برزیل، «ترانه ما برای نبرد» ساخته خوانیتا اونزاگا از کلمبیا، «روز فرار» ساخته پاتریک برسنان و ایوت لوکاس از آمریکا و «موضوع» ساخته پاتریک بوشار از کانادا هست اند.

شما مطلب اعلام نام ۳ فیلم دیگر در دوهفته کارگردان‌های کن را می خوانید .

بخش دوهفته کارگردان ها به صورت مستقل و به موازات جشنواره کن برگزار می‌شـود. این‌ بخش از جشنواره از سال ۱۹۶۹ و توسط انجمن کارگردانان فرانسه پس از اتفاق‌های ماه مه سال ۱۹۶۸ که‌ به برگزار نشدن جشنواره کن در ان سال منتهی شد، شروع به کار کرد.

هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن از تاریخ ۸ می (۱۸ اردیبهشت) با نمایش فیلم «همه‌ می‌دانند» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی افتتاح می‌شـود و تا ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت.

اعلام فیلم

اعلام ۳ فیلم بخش «نمایش‌های ویژه: دنیای ما»


خبرگزاری خبرانلاین‌: امسال بخشی با نام «نمایش‌های ویژه: دنیای ما» در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر درنظر گرفته شده هست که‌ در این‌ بخش سه فیلم «شور متحد»، «نادیده» و «زندگی در گذشته پیش رو» به نمایش در می‌آید.

فیلم «شور متحد» به کارگردانی فردریک اوبورتین محصول سال ۲۰۱۴ فرانسه هست.
«شور متحد» دهستانی گروهی از جوانان مستقل و پرشور اروپایی هست که‌ برای جامه عمل پوشاندن به یک پروژه جاه‌طلبانه گرد هم آمدند؛ فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا).
این‌ فیلم قصه ژول ریمه، ژائو هاوه‌لانژ و سپ بلاتر هست که‌ به ندای قلب و احساس خود گوش دادند، شک و تردید را کنار گذاشتند و با موانع و سختی‌ها نبردیدند تا درنهایت رویای جام جهانی را به واقعیت بدل کردند.
«نادیده» به کارگردانی نیکولاس پوئنزو محصول آرژانتین، فرانسه، شیلی در سال ۲۰۱۷ هست.
فیلم «نادیده» بخشی از زندگی پرفراز و نشیب یک زوج را …
اعلام تاریخ اکران فیلم جدید فرهادی در اسپانیا

دانلود فیلم چرچیل با دوبله فارسی Churchill 2017


خبرگزاری ایسنا: فیلم «همه می‌دانند» که‌ در تاریخ ۸ می (۱۸ اردربهشت) به عنوان فیلم افتتاحیه هفتادویکمین جشنواره فیلم کن اولین نمایش جهانی خود را تجربه می‌کند، قرار هست از تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ اردیبهشت) نیز در سینماهای کشور اسپانیا اکران عمومی خود را آغاز‌ کند.

با توجه به این‌ که‌ این‌ فیلم اسپانیولی زبان هست، کشور اسپانیا یکی از مهمترین بازارهای اکرانی فیلم فرهادی محسوب می‌شـود. «همه می‌دانند» دومین فیلم اسپانیایی زبان تاریخ جشنواره کن هست که‌ به عنوان فیلم افتتاحیه انتخاب می‌شـود.
طبق اعلام پیشین، «همه می‌دانند» از تاریخ ۹ می و یک روز پس از افتتاحیه جشنواره کن در سینماهای فرانسه اکران خود را آغاز‌ می‌کند و از تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) نیز در سینماهای آرژانتین به روی پرده می‌رود.
در خلاصه دهستان فیلم «همه می‌دانند» آمده هست:« کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در …
اعلام تاریخ اکران فیلم جدید اصغر فرهادی در آرژانتین

فیلم جدید اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» از تاریخ ۱۳ سپتامبر در سینماهای کشور آرژانتین اکران عمومی می‌شـود.
به گزارش ایسنا، فیلم «همه می‌دانند» جدیدترین ساخته سینمایی اصغر فرهادی که‌ با نقش‌آفرینی «ریکاردو دارین» ستاره سینمای آرژانتین همراه هست از تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸ برابر با ۲۲ شهریور در سینماهای کشور آرژانتین به روی پرده می‌رود.
پیش از این‌ تاریخ نمایش ۹ می (۱۹ اردیبهشت) برای فیلم «همه میدانند» در فرانسه اعلام شده بود که‌ با توجه به برگزاری هفتادویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن از تاریخ ۸ تا ۱۸ می (۱۸ تا ۲۸ اردیبهشت)، این‌ فیلم به احتمال فراوان همچون دو فیلم «گذشته» و «فروشنده» اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره کن تجربه خواهد کرد.
در خلاصه دهستان فیلم «همه می‌دانند» آمده هست: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این‌ مسافرت که‌ پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شـود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به …

پرنده‌ای که‌ سربازان آمریکایی را به وحشت انداخت! +فیلم
  • اخبار فرهنگی
  • اعلام نام ۳ فیلم دیگر در دوهفته کارگردان‌های کن


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *